SEKRETARIAT - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Iwona Gręzicka

DIETETYK
Iwona Moksik

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku

---------------------------------------------------------------------------------------------

SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW
- za 1 dziecko - 40 zł
- za 2 dziecko - 25 zł
(3 i kolejne dziecko, będące uczniem ZS-P w Dobrej, zwolnione z opłat)

SKŁADKA NA UBEZPIECZENIE - 48 zł

NAUCZYCIELSKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Numer polisy: EDU-A/P 075549

W przypadku wystąpienia szkody, prosimy o jej zgłoszenie do NAU SA, wybierając formę kontaktu:
  • on-line: www.nau.pl/szkody/
  • e-mail: szkody.nnw@nau.pl
  • telefonicznie: 22 584 10 00
  • pisemnie: Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z opiekunem szkoły - Kamil Olejnik (tel. 697 024 019)
lub pod nr tel. 22 584 10 03

Nasza szkoła bierze udział w programie "Mleko w szkole".
Celem programu jest dbałość o zdrowie dzieci i młodzieży szkolnej oraz edukacja z zakresu żywienia.
Mleko w szkole w ciągu dnia zapewnia dzieciom i młodzieży zdrowie, ułatwia naukę, dodaje energii.
Ideą akcji jest, aby każdy uczeń miał możliwość codziennego wypicia w szkole 0,25l mleka świeżego najwyższej jakości.

Koordynatorem akcji w naszej szkole jest p. Iwona Moksik (sekretariat).

Więcej o akcji "Mleko w szkole" na stronie internetowej: www.mlekowszkole.pl