2008-2009 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

Menu główne:

2008-2009

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - średnia 5,81
Marta Kosowska (kl. 4b) - średnia 5,45
Klaudia Adamiak (kl. 4b) - średnia 5,27
Daria Olas (kl. 4b) - średnia 5,27
Tomasz Kaczewiak (kl. 5b) - średnia 5,27
Justyna Muszyńska (kl. 5b) - średnia 5,27
Anna Kubiak (kl. 6b) - średnia 5,50
Marcelina Firus (kl. 6b) - średnia 5,30
Nikola Pachołek (kl. 6b) - średnia 5,30
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE
Jakub Kmieć (kl. 1a), Patrycja Zasiadczyk (kl. 1a), Klaudia Gardzielik
(kl. 1a), Jakub Bartosik (kl. 1a), Kacper Golba (kl. 1a), Jakub Guziak
(kl. 1a), Wiktoria Kin (kl. 1a), Klaudia Młotkiewicz (kl. 1a), Karolina
Brzęczkowska (kl. 1b), Karolina Dróżdż (kl. 1b), Dawid Frącala (kl. 1b),
Oliwia Jagieła (kl. 1b), Kinga Janiak (kl. 1b), Daria Kowalczewska
(kl. 1b), Marcelina Pachołek (kl. 1b), Mateusz Kosowski (kl. 2a),
Bartłomiej Wypiór (kl. 2a), Patrycja Muszyńska (kl. 2a), Kacper
Zgoliński (kl. 2a), Kamila Misiak (kl. 2a), Krzysztof Górski (kl. 2a),
Julia Śmigielska (kl. 2b), Julia Gebler (kl. 2b), Patrycja Pawicka
(kl. 2b), Aleksandra Bodlak (kl. 2b), Szymon Michalak (kl. 2b),
Oliwia Kacprzak (kl. 2b), Daria Dygas (kl. 2b), Daria Czekała (kl. 3a),
Filip Borycki (kl. 3a), Aleksandra Grzybowska (kl. 3a), Agata Kurek
(kl. 3a), Sylwia Pajor (kl. 3a), Weronika Stasiak (kl. 3a), Piotr
Pachołek (kl. 3a), Jakub Pietruszewski (kl. 3b), Aleksander
Ignaczak (kl. 3b), Bartosz Ignaczak (kl. 3b), Ewelina Owczarek
(kl. 3b), Anna Krzemińska (kl. 3b), Jakub Olas (kl. 3b), Łukasz
Kaczewiak (kl. 3b), Seweryn Wypiorczyk (kl. 3b), Karolina Idzik
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - średnia 5,81
Anna Peruga (kl. 4a) - średnia 5,00
Zuzanna Fabisiak (kl. 4a) - średnia 4,90
Patrycja Kucharska (kl. 4a) - średnia 4,90
Marta Kosowska (kl. 4b) - średnia 5,45
Klaudia Adamiak (kl. 4b) - średnia 5,27
Daria Olas (kl. 4b) - średnia 5,27
Wiktoria Cerbst (kl. 4b) - średnia 5,18
Daria Augustyniak (kl. 4b) - średnia 5,09
Nikola Mielcarek (kl. 4b) - średnia 5,09
Kamila Ratajek (kl. 4b) - średnia 5,09
Aleksandra Cieślak (kl. 4b) - średnia 5,00
Arkadiusz Albertowski (kl. 4b) - średnia 4,81
Wiktoria Kwiatkowska (kl. 4b) - średnia 4,81
Sylwia Owczarek (kl. 4b) - średnia 4,81
Daria Błaszczyk (kl. 5a) - średnia 5,09
Patrycja Koperska (kl. 5a) - średnia 4,82
Roksana Musialik (kl. 5a) - średnia 4,91
Tomasz Kaczewiak (kl. 5b) - średnia 5,27
Justyna Muszyńska (kl. 5b) - średnia 5,27
Natalia Chrapek (kl. 5b) - średnia 5,18
Adrianna Dembowiecka (kl. 5b) - średnia 5,18
Marta Gajowiak (kl. 5b) - średnia 5,09
Klaudia Piekarska (kl. 5b) - średnia 5,00
Andżelika Krzykacz (kl. 6a) - średnia 5,00
Anna Kubiak (kl. 6b) - średnia 5,50
Marcelina Firus (kl. 6b) - średnia 5,30
Nikola Pachołek (kl. 6b) - średnia 5,30
Anita Gozdal (kl. 6b) - średnia 5,20
Katarzyna Jarek (kl. 6b) - średnia 5,10
Klaudia Kicińska (kl. 6b) - średnia 5,00
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - wynik bardzo dobry
Daria Augustyniak (kl. 4b) - wynik bardzo dobry
Marta Kosowska (kl. 4b) - wyróżnienie
Marta Gajowiak (kl. 5b) - wyróżnienie
Tomasz Kaczewiak (kl. 5b) - wyróżnienie
opiekunowie: p. D. Górska, p. E. Szczepańska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - 5 miejsce w województwie
opiekun: p. D. Górska
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - 4 miejsce w województwie
opiekun: p. M. Błażełek

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - tytuł laureata z j. polskiego
(1 miejsce) - opiekun: p. A. Guziak
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - tytuł laureata z matematyki
(1 miejsce) - opiekun: p. D. Górska
Anna Kubiak (kl. 6b) - tytuł laureata z j. angielskiego
(5 miejsce) - opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Anna Kubiak (kl. 6b) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta"
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. D. Wypiór

Ogólnopolski Konkurs Biologiczny "Oxford - Biologia Plus"
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - laureat I stopnia z wyróżnieniem
opiekun: p. D. Wypiór
Anna Kubiak (kl. 6b) - laureat I stopnia
opiekun: p. K. Włodarczyk
Sylwia Owczarek (kl. 4b) - laureat IV stopnia
opiekun: p. M. Osińska

Ogólnopolski Konkurs Biologiczny "Albus"
Martyna Maciejewska (kl. 4a) - laureat
Anna Peruga (kl. 4a) - laureat
opiekun: p. D. Wypiór
Klaudia Adamiak (kl. 4a) - laureat
opiekun: p. M. Osińska
Międzypowiatowy Konkurs Czytania ze Zrozumieniem
Aleksandra Grzybowska (kl. 3a) - laureat

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Zmiany klimatyczne
a zdrowie"
Nikola Pachołek (kl. 6b) - 3 miejsce w etapie wojewódzkim
(2 miejsce w powiecie)
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Pisanka wielkanocna"
Marcelina Firus (kl. 6b) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Konkursy muzyczne
Kamila Ratajek (kl. 4b), Daria Olas (kl. 4b), Klaudia Adamiak (kl. 4b),
Daria Augustyniak (kl. 4b), Aleksandra Cieślak (kl. 4b), Wiktoria
Cerbst (kl. 4b), Marta Kosowska (kl. 4b), Klaudia Kicińska (kl. 6b)
opiekunowie: p. M. Jesionek, p. M. Karpińska

Festiwal Piosenki Zdrowotnej "Rzuć palenie razem z nami"
1 miejsce
Kamila Ratajek (kl. 4b), Daria Olas (kl. 4b), Klaudia Adamiak (kl. 4b),
Aleksandra Cieślak (kl. 4b)

Przegląd Dorobku Artystycznego Gmin Powiatu Tureckiego
"Cudze chwalicie, swego nie znacie"
2 miejsce
Kamila Ratajek (kl. 4b), Daria Olas (kl. 4b), Klaudia Adamiak (kl. 4b),
Daria Augustyniak (kl. 4b), Klaudia Kicińska (kl. 6b)

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
3 miejsce
Kamila Ratajek (kl. 4b), Daria Olas (kl. 4b),
Aleksandra Cieślak (kl. 4b), Klaudia Adamiak (kl. 4b),
Daria Augustyniak (kl. 4b)

VII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Daria Olas (kl. 4b) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy konkurs twórczości Jana Pawła II
Klaudia Kicińska (kl. 6b) - nagroda
opiekun: p. M. Jesionek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Aneta Kupczyk, Ewelina Nowaczyk, Andżelika Krzykacz, Krzysztof Błazełek, Przemysław Tylka, Anna Kubiak,
Klaudia Czechowska, Katarzyna Jarek, Barbara Jaworska; opiekun: p. B. Muszyńska
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Małgorzata Łakomicka (kl. 1b) - średnia 5,43
Olga Chwiałkowska (kl. 1b) - średnia 5,36
Anna Wróblewska (kl. 1b) - średnia 5,36
Daria Świerczyńska (kl. 1b) - średnia 5,21
Kamil Pawicki (kl. 1c) - średnia 5,00
Justyna Szymczak (kl. 2a) - średnia 5,43
Kinga Buda (kl. 2a) - średnia 5,36
Mariusz Młotkiewicz (kl. 2a) - średnia 5,14
Milena Świerczyńska (kl. 2a) - średnia 5,00
Filip Błażełek (kl. 2b) - średnia 5,64
Karolina Olas (kl. 2b) - średnia 5,64
Agnieszka Antczak (kl. 2b) - średnia 5,28
Dominika Jarachowska (kl. 2b) - średnia 5,23
Andżelika Białek (kl. 2c) - średnia 5,07
Patrycja Kupińska (kl. 2c) - średnia 5,07
Katarzyna Rosińska (kl. 3a) - średnia 5,00
Barbara Adamiak (kl. 3b) - średnia 5,26
Paulina Gawron (kl. 3c) - średnia 5,20
Monika Kowalczewska (kl. 3c) - średnia 5,10
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - średnia 6,00
Marta Szwankowska (kl. 3d) - średnia 5,33
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Małgorzata Łakomicka (kl. 1b) - średnia 5,43
Olga Chwiałkowska (kl. 1b) - średnia 5,36
Anna Wróblewska (kl. 1b) - średnia 5,36
Daria Świerczyńska (kl. 1b) - średnia 5,21
Michał Dróżdż (kl. 1b) - średnia 4,92
Kamil Pawicki (kl. 1c) - średnia 5,00
Justyna Szymczak (kl. 2a) - średnia 5,43
Kinga Buda (kl. 2a) - średnia 5,36
Mariusz Młotkiewicz (kl. 2a) - średnia 5,14
Milena Świerczyńska (kl. 2a) - średnia 5,00
Filip Błażełek (kl. 2b) - średnia 5,64
Karolina Olas (kl. 2b) - średnia 5,64
Agnieszka Antczak (kl. 2b) - średnia 5,28
Dominika Jarachowska (kl. 2b) - średnia 5,23
Paulina Adamiak (kl. 2b) - średnia 4,92
Bartosz Zasiadczyk (kl. 2b) - średnia 4,85
Andżelika Białek (kl. 2c) - średnia 5,07
Patrycja Kupińska (kl. 2c) - średnia 5,07
Tomasz Janiak (kl. 2c) - średnia 4,85
Katarzyna Rosińska (kl. 3a) - średnia 5,00
Monika Gałczyńska (kl. 3a) - średnia 4,86
Natalia Bartska (kl. 3a) - średnia 4,80
Karolina Muszyńska (kl. 3a) - średnia 4,80
Barbara Adamiak (kl. 3b) - średnia 5,26
Paulina Gawron (kl. 3c) - średnia 5,20
Monika Kowalczewska (kl. 3c) - średnia 5,10
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - średnia 6,00
Marta Szwankowska (kl. 3d) - średnia 5,33
Adam Wróblewski (kl. 3d) - średnia 4,87
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - laureat
opiekun: p. G. Pająk

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - laureat
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - finalistka
opiekun: p. I. Krawczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - finalistka
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio"
Patrycja Kowalczewska (kl. 2b) - 1 miejsce w szkole
(16 w kraju)

XIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Andżelika Białek (kl. 2c) - laureat
Mariusz Młotkiewicz (kl. 2a) - finalista
opiekun: p. E. Durka

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - 8 miejsce w województwie
Filip Błażełek (kl. 2b) - 13 miejsce w województwie
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - tytuł laureata z j. angielskiego
(2 miejsce) - opiekun: p. T. Marciniak
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - tytuł laureata z chemii
(5 miejsce) - opiekun: p. G. Pająk
Kinga Buda (kl. 2a) - 9 miejsce z chemii
opiekun: p. G. Pająk

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. T. Marciniak

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - 2 miejsce
Filip Błażełek (kl. 2b) - 3 miejsce
Małgorzata Łakomicka (kl. 1b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta"
wynik bardzo dobry
Katarzyna Kubiak (kl. 3d), Magdalena Wodzińska (kl. 1b),
Olga Chwiałkowska (kl. 1b), Karolina Olas (kl. 2b),
Monika Gałczyńska (kl. 3a)
opiekun: p. D. Wypiór

Ogólnopolski Konkurs Biologiczny "Oxford - Biologia Plus"
Katarzyna Kubiak (kl. 3d) - laureat I stopnia
Olga Chwiałkowska (kl. 1b) - laureat II stopnia
Magdalena Wodzińska (kl. 1b) - laureat II stopnia
Anna Wróblewska (kl. 1b) - laureat III stopnia
opiekun: p. D. Wypiór

Powiatowy konkurs multimedialny "Moja gmina -
multimedialny przewodnik turystyczny"
Monika Gałczyńska (kl. 3a) - laureat
opiekun: p. D. Piestrzyński

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Zdobywamy Mount Everest"
Ewa Grzelak (kl. 3a) - laureat etapu wojewódzkiego
Andżelika Białek (kl. 2c) - laureat etapu wojewódzkiego
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs piosenki "Cudze chwalicie, swego nie
znacie"
2 miejsce
Daria Świerczyńska (kl. 1b), Iwona Wszędybył (kl. 1c),
Olga Chwiałkowska (kl. 1b), Małgorzata Łakomicka (kl. 1b),
Anna Wróblewska (kl. 1b), Aleksandra Matczak (kl. 1b),
Paulina Turkowska (kl. 1b)
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy konkurs twórczości Jana Pawła II
nagroda
Daria Świerczyńska (kl. 1b), Iwona Wszędybył (kl. 1c)
opiekun: p. M. Jesionek

Gimnazjada 2009
3 miejsce w powiecie
Katarzyna Kubiak, Karolina Jesionek, Ewa Grzelak, Natalia Bartska,
Ramona Pakuła,Konrad Estemberg, Gabriela Kicińska,
Karolina Muszyńska, Agnieszka Kowalczyk, Katarzyna Rosińska,
Kamil Chojnacki, Tomasz Krzyżanowski, Daria Szwankowska,
Adam Wróblewski, Marta Szwankowska

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Barbara Adamiak, Martyna Nowinowska, Natalia Bartska,
Aneta Frydzińska, Monika Gałczyńska, Katarzyna Rosińska,
Izabela Makochon, Ramona Pakuła, Krystian Olas,
Mateusz Matusiak, Kamil Glinka
opiekun: p. M. Jesionek
SUKCESY SPORTOWE
Kamil Glinka, Łukasz Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek, Paweł Misiak, Mateusz Golba, Wojciech Żerkowski, Bartosz Zasiadczyk, Michał Bednarkiewicz, Tomasz Janiak, Mikołaj Masiera, Konrad Estemberg, Tomasz Krzyżanowski, Kamil Chudzik, Kamil Chojnacki, Damian Kuras, Grzegorz Zduniak, Zbigniew Buda, Michał Gajowiak, Agnieszka Antczak, Nikola Dudek, Karolina Olas, Daria Szwankowska, Iwona Wszędybył, Daria Świerczyńska, Paulina Sobczyk, Justyna Szymczak, Monika Gałczyńska, Marta Szwankowska, Katarzyna Kubiak, Magdalena Światowska, Karolina Stefaniak, Katarzyna Bystrzycka, Martyna Nowinowska
opiekunowie: p. J. Świerczyńska, p. B. Bartosik, p. W. Błażełek, p. M. Milczarek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Paulina Czerniak, Konrad Estemberg, Kamil Chojnacki,
Marta Szwankowska, Natalia Bartska, Karolina Muszyńska,
Katarzyna Rosińska, Ramona Pakuła
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Marta Szwankowska, Martyna Chrapek,
Karolina Jesionek, Krystian Olas
opiekun: p. A. Szczecińska
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego