2013-2014 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2013-2014

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Marta Krawczyk (kl. 4a) - średnia 5,42
Mateusz Ćwiek (kl. 4a) - średnia 6,00
Andżelika Dzikowska (kl. 4b) - średnia 5,42
Paulina Górczyńska (kl. 4b) - średnia 5,25
Andżelika Grzesiak (kl. 4b) - średnia 5,33
Kacper Guziak (kl. 4b) - średnia 5,50
Kinga Stasiak (kl. 4b) - średnia 5,50
Martyna Wałowska (kl. 4b) - średnia 5,42
Kacper Czupryński (kl. 5a) - średnia 5,33
Aleksandra Kowalska (kl. 5a) - średnia 5,33
Oliwia Witkowska (kl. 5a) - średnia 5,33
Anna Graczyk (kl. 5b) - średnia 5,42
Klaudia Gardzielik (kl. 6a) - średnia 5,27
Jakub Guziak (kl. 6a) - średnia 5,27
Patrycja Zasiadczyk (kl. 6a) - średnia 5,45
Jakub Bartosik (kl. 6a) - średnia 5,55
Wiktoria Kin (kl. 6a) - średnia 5,25
Daria Kowalczewska (kl. 6b) - średnia 5,27
Oliwia Jagieła (kl. 6b) - średnia 5,36
Karolina Dróżdż (kl. 6b) - średnia 5,45
Kinga Janiak (kl. 6b) - średnia 5,82
Kinga Jesionek (kl. 4a) - średnia 5,91

Stypendium za szczególne osiągnięcia:
Anna Graczyk (kl. 5b) - laureat Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Mateusz Ćwiek (kl. 4a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 4a) - średnia 5,42
Oliwier Arent (kl. 4a) - średnia 5,08
Andżelika Grzesiak (kl. 4b) - średnia 5,33
Andżelika Dzikowska (kl. 4b) - średnia 5,42
Paulina Górczyńska (kl. 4b) - średnia 5,25
Kacper Guziak (kl. 4b) - średnia 5,50
Marta Jaworska (kl. 4b) - średnia 5,08
Kinga Stasiak (kl. 4b) - średnia 5,50
Martyna Wałowska (kl. 4b) - średnia 5,42
Konrad Szymczak (kl. 4b) - średnia 5,00
Oliwia Witkowska (kl. 5a) - średnia 5,33
Aleksandra Kowalska (kl. 5a) - średnia 5,33
Oliwia Karbowa (kl. 5a) - średnia 5,17
Kacper Czupryński (kl. 5a) - średnia 5,33
Przemysław Gebler (kl. 5a) - średnia 5,00
Anna Graczyk (kl. 5b) - średnia 5,42
Ewa Stasiak (kl. 5b) - średnia 5,17
Jakub Gajewski (kl. 5b) - średnia 5,17
Krystian Świętochowski (kl. 5b) - średnia 5,08
Patrycja Zasiadczyk (kl. 6a) - średnia 5,45
Klaudia Gardzielik (kl. 6a) - średnia 5,27
Jakub Bartosik (kl. 6a) - średnia 5,55
Wiktoria Kin (kl. 6a) - średnia 5,18
Jakub Guziak (kl. 6a) - średnia 5,27
Jakub Kmieć (kl. 6a) - średnia 5,00
Kinga Jesionek (kl. 6b) - średnia 5,91
Kinga Janiak (kl. 6b) - średnia 5,82
Karolina Dróżdż (kl. 6b) - średnia 5,45
Oliwia Jagieła (kl. 6b) - średnia 5,36
Daria Kowalczewska (kl. 6b) - średnia 5,27
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
udział w etapie rejonowym
Kinga Jesionek (kl. 6b) - opiekun: p. D. Górska

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
udział w etapie rejonowym
Jakub Bartosik (kl. 6a) - opiekun: p. K. Włodarczyk
Kinga Jesionek (kl. 6b) - opiekun: p. D. Wypiór

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
wynik bardzo dobry
Igor Kustosz (kl. 3a) - opiekun: p. A. Maciejewska
wyróżnienia
Piotr Włodarski (kl. 2b) - opiekun: p. M. Błażełek
Mateusz Ćwiek (kl. 4a) - opiekun: p. E. Szczepańska
Wiktor Kustosz (kl. 4b) - opiekun: p. E. Szczepańska
Jakub Gajewski (5b) - opiekun: p. E. Szczepańska
Ewa Stasiak (kl. 5b) - opiekun: p. E. Szczepańska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Jakub Gajewski (kl. 5b) - tytuł laureata
opiekun: p. E. Szczepańska

XI Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Kinga Jesionek (kl. 6b) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Górska

XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Anna Graczyk (kl. 5b) - laureat; opiekun: p. J. Durka
Kinga Janiak (kl. 6b) - finalista; opiekun: p. E. Durka
Mateusz Ćwiek (kl. 4a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

XVII Wielkopolski Konkurs Recytatorski "Wierszydełko"
Oskar Jagieła (kl. 2b) - nagroda; opiekun: p. M. Błażełek

XXII Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa ..."
Oskar Jagieła (kl. 2b) - laureat; opiekun: p. M. Błażełek
Gabriela Maciejewska (kl. 2b) - nagroda w etapie rejonowym
opiekun: p. M. Błażełek
Krystian Świętochowski (kl. 5b) - wyróżnienie w etapie rejonowym; opiekun: p. B. Woźniak
III Powiatowy Konkurs "Bajeczne muzykowanie"
Krystian Świętochowski (kl. 5b) - nagroda w kat. "Bajkoczytania"
opiekun: p. B. Woźniak
Iga Cieślak (kl. 2b) - nagroda w kat. "Bajkośpiewania"
opiekun: p. M. Błażełek

II Ogólnopolski Konkurs Baśniowy
Klaudia Gardzielik (kl. 6a) - 7 miejsce w kraju (test wiedzy)
opiekun: p. D. Baranowska
Karolina Dróżdż (kl. 6b) - 8 miejsce w kraju (test wiedzy)
opiekun: p. D. Baranowska
Jakub Gajewski (kl. 5b) - 8 miejsce w kraju (test wiedzy)
opiekun: p. B. Woźniak

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
1 miejsce w etapie powiatowym
udział w finale wojewódzkim
Aleksandra Kowalska, Oliwia Witkowska,
Przemysław Gebler, Kacper Czupryński (kl. 5a)
opiekun: p. M. Osińska

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Puchatek"
Martyna Milczarek (kl. 1b) - nagroda Grand Prix
opiekun: p. M. Jesionek

XI Powiatowy Konkurs "Śpiewam i maluję"
Martyna Milczarek (kl. 1b) - nagroda
opiekun: p. M. Jesionek

XII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Klaudia Gardzielik (kl. 6a) - nagroda Grand Prix
opiekun: p. M. Jesionek

Rejonowy Festiwal Piosenki Religijnej "Ryba"
2 miejsce
Klaudia Gardzielik (kl. 6a), Karolina Dróżdż (kl. 6b)
opiekun: p. M. Jesionek

Rejonowy Konkurs Kolęd "Anioły"
2 miejsce
Klaudia Gardzielik (kl. 6a), Karolina Dróżdż (kl. 6b)
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Martyna Dzikowska, Jakub Jesionek, Jakub Będziechowski (kl. 2a)
wych. p. G. Łukasik
Jakub Heresztyn (kl. 2b)
wych. p. M. Błażełek
Agnieszka i Justyna Młotkiewicz, Kinga Szymaniak (kl. 3a)
wych. p. I. Krajewska
Agnieszka Olas (kl. 4a)
wych. p. M. Osińska
Konrad Szymczak (kl. 4b)
wych. p. D. Wypiór
Przemysław Gebler, Jan Szwankowski (kl. 5a)
wych. p. M. Jesionek
Jakub Buda, Szymon Pietrzak (kl. 5b)
wych. p. K. Włodarczyk
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Koszykowej
2 miejsce
Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Patrycja Zasiadczyk,
Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Idzik, Karolina Dróżdż, Kinga Janiak,
Julia Kropidłowska, Julita Jesionek, Oliwia Jagieła, Ewa Stasiak,
Karolina Brzęczkowska, Anna Graczyk
opiekun: p. B. Bartosik

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju LA
2 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju LA
6 miejsce
Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Patrycja Zasiadczyk,
Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Idzik, Karolina Dróżdż
opiekun: p. B. Bartosik

VI Turniej Tańca Towarzyskiego i Dowolnego
3 miejsce grupy "Orange Girls"
Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Patrycja Zasiadczyk,
Patrycja Idzik, Julita Jesionek, Klaudia Młotkiewicz, Oliwia Jagieła,
Julia Kropidłowska
opiekun: p. B. Bartosik

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
2 miejsce
Eryk Włodarczyk, Krystian Świętochowski, Radosław Kos,
Jakub Bartosik, Hubert Frącala, Kacper Golba, Jakub Guziak,
Jakub Kmieć, Michał Światłowski, Sebastian Gebler, Bartosz Gręzicki
opiekun: p. W. Błażełek, p. B. Bartosik

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Klaudia Gardzielik - 3 miejsce, awans do Mistrzostw Województwa
opiekun: p. B. Bartosik
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Klaudia Gardzielik, Patrycja Idzik, Julita Jesionek, Klaudia Młotkiewicz, Michał Światłowski,
Patrycja Zasiadczyk, Karolina Dróżdż, Oliwia Jagieła
opiekun: p. B. Woźniak
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Patrycja Pawicka (kl. 1a) - średnia 5,25
Julia Śmigielska (kl. 1b) - średnia 5,42
Weronika Stasiak (kl. 2a) - średnia 5,07
Aleksander Ignaczak (kl. 2b) - średnia 5,00
Bartosz Ignaczak (kl. 2b) - średnia 5,00
Mateusz Milczarek (kl. 2b) - średnia 5,67
Jakub Pietruszewski (kl. 2b)- średnia 5,00
Damian Trzmielewski (kl. 2b) - średnia 5,40
Klaudia Adamiak (kl. 3b) - średnia 5,22
Marta Kosowska (kl. 3b) - średnia 5,72
Nikola Mielcarek (kl. 3b) - średnia 5,06
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - średnia 6,00
Anna Peruga (kl. 3c) - średnia 5,35
Konrad Serafin (kl. 3c) - średnia 5,28

Stypendium za szczególne osiągnięcia:
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - laureat Wojewódzkiego
Konkursu Języka Angielskiego
Julia Gebler (kl. 1b) - wielokrotne sukcesy sportowe
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Patrycja Pawicka (kl. 1a) - średnia 5,25
Julia Śmigielska (kl. 1b) - średnia 5,42
Weronika Stasiak (kl. 2a) - średnia 5,07
Aleksander Ignaczak (kl. 2b) - średnia 5,00
Bartosz Ignaczak (kl. 2b) - średnia 5,00
Mateusz Milczarek (kl. 2b) - średnia 5,67
Jakub Pietruszewski (kl. 2b)- średnia 5,00
Damian Trzmielewski (kl. 2b) - średnia 5,40
Klaudia Adamiak (kl. 3b) - średnia 5,22
Marta Kosowska (kl. 3b) - średnia 5,72
Nikola Mielcarek (kl. 3b) - średnia 5,06
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - średnia 6,00
Anna Peruga (kl. 3c) - średnia 5,35
Konrad Serafin (kl. 3c) - średnia 5,28
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW
BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE ZACHOWANIE,
SUKCESY W KONKURSACH LUB ZAWODACH SPORTOWYCH DLA RODZICÓW UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM
Klaudia Adamiak, Marta Kosowska, Nikola Mielcarek, Martyna Maciejewska,
Anna Peruga, Konrad Serafin, Arkadiusz Kaczmarek
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - laureat
opiekun: p. T. Marciniak

Wojewódzki Konkurs języka Polskiego
udział w etapie rejonowym
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - opiekun: p. E. Górska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
udział w etapie rejonowym
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - opiekun: p. I. Krawczyk

Wojewódzki Konkurs Historyczny
udział w etapie rejonowym
Marta Kosowska (kl. 3b) - opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
udział w etapie rejonowym
Marta Kosowska (kl. 3b), Martyna Maciejewska (kl. 3c)
opiekun: p. G. Pająk

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
udział w etapie rejonowym
Martyna Maciejewska (kl. 3c), Mateusz Milczarek (kl. 2b),
Jakub Pietruszewski (kl. 2b), Damian Trzmielewski (kl. 2b)
opiekun: p. D. Piestrzyński

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - wynik dobry
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - tytuł Szkolnego Omnibusa
(za udział w wielu konkursach) - 1716 pkt
Konrad Serafin (kl. 3c) - tytuł Szkolnego Omnibusa - 1504 pkt
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - tytuł laureata z j. angielskiego
(1 miejsce) - opiekun: p. T. Marciniak
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - tytuł laureata z j. polskiego
(11 miejsce) - opiekun: p. E. Górska
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - tytuł laureata z matematyki
(9 miejsce) - opiekun: p. I. Krawczyk
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - tytuł laureata z biologii
(3 miejsce) - opiekun: p. D. Wypiór
Konrad Serafin (kl. 3c) - tytuł laureata z fizyki
(14 miejsce) - opiekun: p. K. Włodarczyk
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - tytuł laureata z fizyki
(14 miejsce) - opiekun: p. K. Włodarczyk
Mateusz Milczarek (kl. 2b) - tytuł laureata z chemii
(5 miejsce) - opiekun: p. G. Pająk
Damian Trzmielewski (kl. 2b) - tytuł laureata z geografii
(15 miejsce) - opiekun: p. D. Piestrzyński
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Szymon Michalak (kl. 1b) - wynik bardzo dobry
Jakub Pietruszewski (kl. 2b) - wynik bardzo dobry
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - wynik bardzo dobry
Mateusz Milczarek (kl. 2b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk

Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - 2 miejsce
opiekun: p. I. Krawczyk

Powiatowy Konkurs Geograficzny "Znaszli swój kraj"
w LO w Turku
Martyna Maciejewska (kl. 3c) - 1 miejsce
Marta Kosowska (kl. 3b) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
1 miejsce w etapie powiatowym
udział w finale wojewódzkim
Julia Gebler, Michał Jesionek, Kamil Turliński (kl. 1b)
opiekun: p. M. Osińska

Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Włocławskiej
udział w etapie diecezjalnym
Anna Peruga (kl. 3c), Martyna Maciejewska (kl. 3c),
Konrad Serafin (kl. 3c)
opiekun: ks. Sz. Lewandowski

Sukcesy muzyczne zespołu "Dobrasy" i chóru szkolnego
II nagroda w Rejonowym Festiwalu Piosenki Religijnej "Ryba",
II nagroda w Rejonowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek,
nagroda w Konkursie Piosenki Religijnej i Refleksyjnej,
Przegląd Chórów Szkolnych Powiatu Tureckiego
Klaudia Adamiak, Ewelina Owczarek, Sylwia Owczarek, Daria
Augustyniak, Wiktoria Cerbst, Kamila Ratajek, Aleksandra Cieślak,
Katarzyna Błażełek, Martyna Graczyk, Marta Kosowska, Wiktoria
Kwiatkowska, Justyna Rusek, Martyna Maciejewska, Anna Peruga,
Mateusz Milczarek, Mateusz Kosowski
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Aleksandra Kopacka (kl. 1a), wych. p. M. Bartosik
Julia Gebler (kl. 1b), wych. p. E. Czerwińska
Paulina Młotkiewicz (kl. 2b), wych. p. I. Krawczyk
Anna Peruga (kl. 3c), wych. p. A. Estemberg
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Sylwia Owczarek, Konrad Serafin, Nikola Mielcarek,
Kamila Ratajek, Justyna Rusek
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Klaudia Adamiak, Sylwia Owczarek, Nina Antczak,
Wiktoria Kwiatkowska, Monika Frącala, Kinga Kałużna,
Anna Kujawińska, Anna Peruga, Aleksandra Tomczyk
opiekun: p. M. Latańska
SUKCESY SPORTOWE
Julia Gebler
1 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
2 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Rejonu w LA
6 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Wielkopolski
Paulina Młotkiewicz
3 miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
udział w Mistrzostwach Rejonu w LA
Aleksandra Cieślak
2 miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
udział w Mistrzostwach Rejonu w LA
Krystian Wutka
3 miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
udział w Mistrzostwach Rejonu w LA
Kacper Wielgórski
1 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
4 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Rejonu w LA
Arkadiusz Kaczmarek
Mistrz Rejonu Konińskiego w pchnięciu kulą
udział w Mistrzostwach Wielkopolski w LA

Mistrzostwa Powiatu w LA
3 miejsce sztafety 4x100 m - Zuzanna Fabisiak, Julia Gebler,
Aleksandra Cieślak, Andżelika Gibasiewicz

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
3 miejsce - Julia Gebler, Monika Frącala, Natalia Stefaniak,
Ewa Jesionek, Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak,
Ewelina Owczarek, Andżelika Gibasiewicz, Klaudia Adamiak,
Agata Kurek, Angelika Pacześna
opiekunowie: p. B. Bartosik, p. J. Świerczyńska, p. W. Błażełek
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści