2010-2011 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

Menu główne:

2010-2011

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Mateusz Kosowski (kl. 4a) - średnia 5,25
Julia Gebler (kl. 4b) - średnia 5,83
Michał Jesionek (kl. 4b) - średnia 5,79
Julia Śmigielska (kl. 4b) - średnia 5,58
Patrycja Pawicka (kl. 4b) - średnia 5,50
Paulina Młotkiewicz (kl. 5a) - średnia 5,58
Mateusz Milczarek (kl. 5b) - średnia 5,83
Jakub Pietruszewski (kl. 5b) - średnia 5,42
Martyna Maciejewska (kl. 6a) - średnia 5,91
Marta Kosowska (kl. 6b) - średnia 5,58
Klaudia Adamiak (kl. 6b) - średnia 5,50

STYPENDIUM NAUKOWE ufundowane przez
Państwo K. Z. Smolińskich
Julia Gebler (kl. 4b)
Mateusz Milczarek (kl. 5b)
Martyna Maciejewska (kl. 6b)
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE
Oliwier Arent (kl. 1a), Jakub Czupryński (kl. 1a), Mateusz Ćwiek (kl. 1a), Mateusz Grzelak (kl. 1a), Maja Kęska (kl. 1a), Marta Krawczyk (kl. 1a), Mateusz Malczewski (kl. 1a), Karolina Żak (kl. 1a), Konrad Szymczak (kl. 1b), Marta Jaworska (kl. 1b), Mikołaj Rosiński (kl. 1b), Paulina Górczyńska (kl. 1b), Kacper Guziak (kl. 1b), Gabriel Cichomski (kl. 1b), Wiktor Kustosz (kl. 1b), Kinga Stasiak (kl. 1b), Konrad Skoczylas (kl. 1b), Mateusz Moksik (kl. 1b), Andżelika Grzesiak (kl. 1b), Oliwia Witkowska (kl. 2a), Aleksandra Kowalska (kl. 2a), Kacper Czupryński (kl. 2a), Szymon Sypniewski (kl. 2a), Izabela Iglikowska (kl. 2a), Oliwia Karbowa (kl. 2a), Przemysław Gebler (kl. 2a), Kacper Kowalczyk (kl. 2a), Klaudia Nowakowska (kl. 2a), Sandra Ziętek (kl. 2a), Jakub Gajewski (kl. 2b), Anna Graczyk (kl. 2b), Weronika Frącala (kl. 2b), Ewa Stasiak (kl. 2b), Krystian Sobkowski (kl. 2b), Eryk Włodarczyk (kl. 2b), Szymon Rybikowski (kl. 2b), Jakub Bartosik (kl. 3a), Klaudia Gardzielik (kl. 3a), Jakub Guziak (kl. 3a), Patrycja Idzik (kl. 3a), Wiktoria Kin (kl. 3a), Jakub Kmieć (kl. 3a), Klaudia Młotkiewicz (kl. 3a), Patrycja Zasiadczyk (kl. 3a), Karolina Brzęczkowska (kl. 3b), Karolina Dróżdż (kl. 3b), Oliwia Jagieła (kl. 3b), Kinga Janiak (kl. 3b), Daria Kowalczewska (kl. 3b), Marcelina Pachołek (kl. 3b)
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
Martyna Maciejewska (kl. 6a) - finalista
Marta Kosowska (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. A. Baranowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
udział w etapie rejonowym
Martyna Maciejewska (kl. 6a), Jakub Pietruszewski (kl. 5b)
Mateusz Milczarek (kl. 5b)
opiekun: p. E. Szczepańska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Martyna Maciejewska (kl. 6a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. M. Bartosik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Jakub Gajewski (kl. 2b) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. I. Śmieja
Martyna Maciejewska (kl. 6a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. E. Szczepańska
Mateusz Milczarek (kl. 5b) - wyróżnienie
opiekun: p. E. Szczepańska
Jakub Kmieć (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. A. Maciejewska

XV Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Bartłomiej Wypiór (kl. 4a) - finalista
opiekun: p. E. Durka
Julia Gebler (kl. 4b) - udział w etapie rejonowym
Julia Śmigielska (kl. 4b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Baranowska
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki "Olimpus"
Martyna Maciejewska (kl. 6a) - 6 miejsce
Marta Kosowska (kl. 6b) - 9 miejsce
opiekun: p. E. Szczepańska

VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Martyna Maciejewska (kl. 6a) - 2 miejsce
opiekun: p. E. Szczepańska

Powiatowy konkurs plastyczny "Pisanka wielkanocna"
Anna Krzemińska (kl. 5b) - nagroda
Julia Śmigielska (kl. 4b) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

III Diecezjalny Festiwal Piosenki Religijnej "Ryba"
3 miejsce zespołu "Dobrasy"
Klaudia Adamiak, Mateusz Kosowski, Mateusz Milczarek,
Aleksandra Cieślak, Kamila Ratajek, Daria Augustyniak,
Ewelina Owczarek, Wiktoria Cerbst
opiekun: p. M. Jesionek

XIV Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej "Anioły"
nagroda dla zespołu "Dobrasy"
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Agnieszka Olas (kl. 1a)
Patrycja Idzik (kl. 3a)
Julia Gebler (kl. 4b)
Paulina Młotkiewicz (kl. 5a)
Jarosław Piekarski (kl. 6b)
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Edyta Woreta - 1 miejsce (udział w Mistrzostwach Wojew.)

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach na Orientację
Edyta Woreta - 3 miejsce (udział w Mistrzostwach Wojew.)

Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych Ludowych Zespołów Sportowych
Ewelina Owczarek, Aleksandra Cieślak - 7 miejsce

Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
3 miejsce
Zuzanna Fabisiak, Renata Warych, Edyta Woreta, Ewelina Owczarek,
Sylwia Owczarek, Martyna Graczyk, Andżelika Gibasiewicz, Klaudia
Adamiak, Monika Frącala, Aleksandra Cieślak, Angelika Pacześna,
Anna Koperska

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju LA - 1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju LA - 2 miejsce
Mistrzostwa Województwa w Czwórboju LA - 14 miejsce
Zuzanna Fabisiak, Renata Warych, Edyta Woreta, Sylwia Owczarek,
Aleksandra Cieślak, Klaudia Adamiak
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Klaudia Adamiak, Wiktoria Cerbst, Marta Kosowska, Wiktoria Kwiatkowska, Sylwia Owczarek, Jarosław Piekarski,
Kamila Ratajek, Justyna Rusek; opiekun: p. B. Muszyńska
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Adrianna Dembowiecka (kl. 1a)
Marcelina Firus (kl. 2a)
Anna Kubiak (kl. 2b)
Nikola Pachołek (kl. 2b)
Anita Gozdal (kl. 2c)
Andżelika Krzykacz (kl. 2c)
Olga Chwiałkowska (kl. 3b)
Małgorzata Łakomicka (kl. 3b)
Daria Świerczyńska (kl. 3b)
Anna Wróblewska (kl. 3b)
Katarzyna Bystrzycka (kl. 3c)
Kamil Pawicki (kl. 3c)
Iwona Wszędybył (kl. 3c)

STYPENDIUM NAUKOWE ufundowane przez
Państwo K. Z. Smolińskich
Anna Kubiak (kl. 2a)
Olga Chwiałkowska (kl. 3b)
Anna Wróblewska (kl. 3b)
STYPENDIUM SPORTOWE
Daria Świerczyńska (kl. 3b), Adam Bartski (kl. 3a)
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Adrianna Dembowiecka (kl. 1b)
Marcelina Firus (kl. 2a)
Anna Kubiak (kl. 2b)
Nikola Pachołek (kl. 2b)
Anita Gozdal (kl. 2c)
Andżelika Krzykacz (kl. 2c)
Olga Chwiałkowska (kl. 3b)
Małgorzata Łakomicka (kl. 3b)
Daria Świerczyńska (kl. 3b)
Anna Wróblewska (kl. 3b)
Katarzyna Bystrzycka (kl. 3c)
Kamil Pawicki (kl. 3c)
Iwona Wszędybył (kl. 3c)
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
udział w etapie rejonowym
Olga Chwiałkowska, Magdalena Wodzińska
opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Kamil Pawicki - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
udział w etapie rejonowym
Olga Chwiałkowska, Anita Gozdal, Małgorzata Łakomicka,
Anna Wróblewska
opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
udział w etapie rejonowym
Olga Chwiałkowska, Małgorzata Łakomicka, Anna Wróblewska
opiekun: p. D. Górska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Anna Kubiak - udział w etapie rejonowym, opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Anna Kubiak - wynik bardzo dobry, opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Olga Chwiałkowska - tytuł laureata z matematyki
(3 miejsce) - opiekun: p. D. Górska
Anna Kubiak - 8 miejsce z j. angielskiego
opiekun: p. T. Marciniak
Anna Kubiak - 10 miejsce z chemii
opiekun: p. G. Pająk

Powiatowy konkurs geograficzny "Wielkie odkrycia
geograficzne"
2 miejsce
Anita Gozdal, Olga Chwiałkowska, Kamil Pawicki
opiekun: p. D. Piestrzyński
VII Powiatowy Konkurs Ekologiczny
2 miejsce
Anita Gozdal, Olga Chwiałkowska, Anna Wróblewska,
Iwona Wszędybył, Kamil Pawicki
opiekun: p. D. Piestrzyński

IX Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
nagroda Grand Prix
Iwona Wszędybył, Daria Świerczyńska, Klaudia Kicińska,
Patrycja Olszewska
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy konkurs plastyczny "Sprzątanie Świata"
Adrianna Dembowiecka - laureat
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Pisanka wielkanocna"
Marcelina Firus - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Diecezjalny konkurs wiedzy o Janie Pawle II
udział w etapie diecezjalnym
Aneta Kupczyk, Daria Błaszczyk, Agata Grabowska
opiekun: p. P. Janicki

Ogólnopolski konkurs "Moda na odblaski"
Agata Grabowska - 1 miejsce
opiekun: p. M. Osińska

Szczególne wyróżnienie w przeglądzie kabaretów
Jakub Szczap
opiekun: p. E. Górska

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Iwona Wszędybył, Daria Świerczyńska, Olga Chwiałkowska,
Aleksandra Matczak, Anna Wróblewska, Paulina Turkowska,
Katarzyna Bystrzycka
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Anna Malicka, Kamil Pawicki
wych. p. E. Górska
SUKCESY SPORTOWE
Robert Karpiński, Michał Dróżdż, Mateusz Morusiński, Paulina Dorabiała, Daria Świerczyńska, Małgorzata Łakomicka,Ewa Chudzik, Daniel Buda, Mateusz Strycharczyk, Mateusz Chorąziak, Jakub Szczap, Kamil Pawicki, Katarzyna Bystrzycka,Paulina Turkowska, Iwona Wszędybył,
Anna Wróblewska, Agata Redzynia, Weronika Białek, Adam Bartski
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Iwona Wszędybył, Jakub Szczap, Kamil Pawicki,
Agata Grabowska, Katarzyna Bystrzycka
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Agata Grabowska, Agata Redzynia, Justyna Tułacz,
Ewelina Tomaszewska, Anna Wróblewska, Paulina Turkowska,
Kamila Kwiatkowska, Katarzyna Bystrzycka
opiekun: p. M. Latańska
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego