2015-2016 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2015-2016

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Konrad Kwiatkowski (kl. 4a) - średnia 5,67
Martyna Ignaczak (kl. 4a) - średnia 5,50
Alicja Jesionek (kl. 4a) - średnia 5,50
Paweł Stasiak (kl. 4a) - średnia 5,50
Martyna Dzikowska (kl. 4a) - średnia 5,33
Dominika Rawińska (kl. 4a) - średnia 5,33
Dominika Smolińska (kl. 4a) - średnia 5,33
Jakub Jesionek (kl. 4a) - średnia 5,25
Aneta Gil (kl. 4b) - średnia 5,58
Gabriela Maciejewska (kl. 4b) - średnia 5,58
Julia Kaczewiak (kl. 4b) - średnia 5,42
Iga Cieślak (kl. 4b) - średnia 5,33
Adrian Wodziński (kl. 4b) - średnia 5,25
Wiktoria Dudek (kl. 5a) - średnia 5,75
Igor Kustosz (kl. 5a) - średnia 5,50
Dobrosława Kaliszak (kl. 5a) - średnia 5,50
Iga Kaczmarek (kl. 5a) - średnia 5,50
Oliwia Adamiak (kl. 5a) - średnia 5,42
Dawid Grubski (kl. 5b) - średnia 5,58
Alicja Pawlak (kl. 5b) - średnia 5,58
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 5b) - średnia 5,58
Justyna Młotkiewicz (kl. 5b) - średnia 5,50
Wiktor Gebler (kl. 5b) - średnia 5,42
Kinga Szymczak (kl. 5b) - średnia 5,42
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 6a) - średnia 5,33
Julia Wertlewska (kl. 6a) - średnia 5,33
Oliwier Arent (kl. 6a) - średnia 5,33
Andżelika Grzesiak (kl. 6b) - średnia 5,58
Kinga Stasiak (kl. 6b) - średnia 5,33
Andżelika Dzikowska (kl. 6b) - średnia 5,25
Paulina Górczyńska (kl. 6b) - średnia 5,25
Martyna Wałowska (kl. 6b) - średnia 5,25

Stypendium ufundowane przez radną Sejmiku Województwa
Wielkopolskiego p. Annę Majdę:
Mateusz Ćwiek - laureat XX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce,
laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki "Olimpus",
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur",
2 miejsce w Regionalnym Konkursie Matematycznym "Czas na szóstkę",
najwyższa średnia ocen w szkole - 6,00

Stypendium ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Dobrej
p. Zbigniewa Szwankowskiego:
Wiktoria Dudek (kl. 5a) - laureat XX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce,
bardzo dobre wyniki w nauce
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Konrad Kwiatkowski (kl. 4a) - średnia 5,67
Martyna Ignaczak (kl. 4a) - średnia 5,50
Alicja Jesionek (kl. 4a) - średnia 5,50
Paweł Stasiak (kl. 4a) - średnia 5,50
Martyna Dzikowska (kl. 4a) - średnia 5,33
Dominika Rawińska (kl. 4a) - średnia 5,33
Dominika Smolińska (kl. 4a) - średnia 5,33
Jakub Jesionek (kl. 4a) - średnia 5,25
Żaneta Nowak (kl. 4a) - średnia 5,08
Julia Dzikowska (kl. 4a) - średnia 5,00
Amelia Frątczak (kl. 4a) - średnia 5,00
Karolina Koszela (kl. 4a) - średnia 5,00
Dawid Witkowski (kl. 4a) - średnia 5,00
Aneta Gil (kl. 4b) - średnia 5,58
Gabriela Maciejewska (kl. 4b) - średnia 5,58
Julia Kaczewiak (kl. 4b) - średnia 5,42
Iga Cieślak (kl. 4b) - średnia 5,33
Adrian Wodziński (kl. 4b) - średnia 5,25
Nikola Langowska (kl. 4b) - średnia 5,17
Mateusz Grzelewski (kl. 4b) - średnia 5,08
Wiktoria Dudek (kl. 5a) - średnia 5,75
Igor Kustosz (kl. 5a) - średnia 5,50
Dobrosława Kaliszak (kl. 5a) - średnia 5,50
Iga Kaczmarek (kl. 5a) - średnia 5,50
Oliwia Adamiak (kl. 5a) - średnia 5,42
Maciej Gil (kl. 5a) - średnia 5,00
Dawid Grubski (kl. 5b) - średnia 5,58
Alicja Pawlak (kl. 5b) - średnia 5,58
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 5b) - średnia 5,58
Justyna Młotkiewicz (kl. 5b) - średnia 5,50
Wiktor Gebler (kl. 5b) - średnia 5,42
Kinga Szymczak (kl. 5b) - średnia 5,42
Aleksandra Chojnacka (kl. 5b) - średnia 5,17
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 6a) - średnia 5,33
Julia Wertlewska (kl. 6a) - średnia 5,33
Oliwier Arent (kl. 6a) - średnia 5,33
Andżelika Grzesiak (kl. 6b) - średnia 5,58
Kinga Stasiak (kl. 6b) - średnia 5,33
Andżelika Dzikowska (kl. 6b) - średnia 5,25
Paulina Górczyńska (kl. 6b) - średnia 5,25
Martyna Wałowska (kl. 6b) - średnia 5,25
Marta Jaworska (kl. 6b) - średnia 5,17
Kacper Guziak (kl. 6b) - średnia 5,08
Natalia Mielczarek (kl. 6b) - średnia 5,00
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - finalista
Wiktor Kustosz (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Matematyki "Olimpus"
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - dyplom laureata
opiekun: p. D. Górska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Martyna Wesołowska (kl. 3b) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. M. Sobieracka
Igor Kustosz (kl. 5a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. D. Górska
Kamil Janiszewski (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - wyróżnienie
Wiktor Kustosz (kl. 6b) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Górska

XIII Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Górska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Górska
Kinga Stasiak (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. B. Woźniak

Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego "Olimpus"
Konrad Kwiatkowski (kl. 4a) - dyplom laureata
opiekun: p. B. Woźniak

XXIV Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski
"Czerwieńcie, zieleńcie się słowa ..."
Oskar Jagieła (kl. 4b) - finalista
Gabriela Maciejewska (kl. 4b) - udział w etapie rejonowym
Paulina Górczyńska (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. B. Woźniak
Kalina Kośla (kl. 1a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. M. Błażełek
Anastazja Borusiak (kl. 1c) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. I. Śmieja

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne (Centrum Edukacji Szkolnej)
Beata Kosobudzka (kl. 3b) - dyplom laureata
Martyna Wesołowska (kl. 3b) - dyplom wyróżnienia
Karolina Zielińska (kl. 3b) - dyplom wyróżnienia
opiekun: p. M. Sobieracka
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - dyplom wyróżnienia
opiekun: p. E. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpus"
Dobrosława Kaliszak (kl. 5a) - dyplom laureata
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpusek"
Szymon Antosik (kl. 2b) - dyplom laureata
Zofia Gierłowska (kl. 2c) - dyplom laureata
Martyna Milczarek (kl. 3b) - dyplom laureata
opiekun: p. M. Karpińska

XX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - laureat 1 miejsca
Paweł Stasiak (kl. 4a) - finalista
opiekun: p. D. Baranowska
Wiktoria Dudek (kl. 5a) - laureat 2 miejsca
Justyna Młotkiewicz (kl. 5b) - udział w etapie rejonowym
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 5b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Mateusz Ćwiek (kl. 6a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Zofia Gierłowska (kl. 2c) - nagroda
opiekun: p. A. Maciejewska
Martyna Wesołowska (kl. 3b) - nagroda
opiekun: p. M. Sobieracka
Łucja Łukaszczyk (kl. 1a) - wyróżnienie
Hubert Makówka (kl. 1a) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Błażełek
Bartosz Kaczewiak (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Szymon Antosik (kl. 2b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krajewska
Martyna Milczarek (kl. 3b) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Sobieracka

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek"
Martyna Wesołowska (kl. 3b) - dyplom laureata
opiekun: p. M. Sobieracka
Zofia Gierłowska (kl. 2c) - dyplom laureata
opiekun: p. A. Maciejewska

III Szkolny Konkurs Wiedzowy "Omnibusek"
Gabriela Jóźwik (kl. 1a) - laureat
opiekun: p. M. Błażełek
Bartosz Kaczewiak (kl. 2a) - laureat
opiekun: p. D. Rozmus
Zofia Gierłowska (kl. 2c) - laureat
opiekun: p. A. Maciejewska
Karina Wielgórska (kl. 3a) - laureat
opiekun: p. J. Piekarska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega
pożarom"
Agnieszka Młotkiewicz (kl 5b) - 1 miejsce w etapie powiatowym,
udział w etapie wojewódzkim
opiekun: p. M. Jesionek

Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej w Sycowie
dyplom laureata dla zespołu "Dobrasy"
I Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej w Zduńskiej Woli
3 miejsce
Julia Dzikowska, Martyna Dzikowska, Amelia Frątczak, Wiktoria Gabryś,
Martyna Ignaczak, Alicja Jesionek, Jakub Jesionek, Żaneta Nowak,
Amelia Kołodziejczyj, Dominika Smolińska, Paweł Stasiak, Iga Cieślak,
Konrad Kwiatkowski, Robert Ziętek, Michał Czelusta, Marcin Gawron
Kinga Gibasiewicz, Aneta Gil, Daria Górna, Julia Kaczewiak,
Magdalena Kos, Nikola Langowska, Gabriela Maciejewska, Mateusz Olas,
Justyna Pajor, Bartosz Sasiak, Michał Sypniewski, Oskar Jagieła,
Martyna Milczarek, Zuzanna Wutka
opiekunowie: p. M. Jesionek, p. M. Karpińska

XIV Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Martyna Milczarek (kl. 3b) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Jesionek

XI Gminny Konkurs Piosenki o Nagrodę Burmistrza
Maria Gajewska (kl. 1a) - nagroda
opiekun: p. M. Jesionek

VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"Mikrofon, scena i Ty"
Nikola Langowska (kl. 4b) - wyróżnienie
Iga Cieślak (kl. 4b) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Jesionek

V Przegląd Taneczny "W Sercu Taniec"
1 miejsce dla zespołu "Dobra Dance"
Maria Gajewska, Kalina Kośla, Zuzanna Jesionek, Łucja Łukaszczyk,
Oliwia Łukaszczyk, Laura Łukaszczyk, Zuzanna Rosiak, Nikola Marek,
Kinga Sypniewska, Anastazja Borusiak, Natasza Glinkowska
opiekunowie: M. Błażełek, p. I. Śmieja
100% FREKWENCJA
Oliwia Łukaszczyk (kl. 1a)
wych. p. M. Błażełek
Dawid Chojnacki (kl. 1c)
wych. p. I. Śmieja
Emilia Heresztyn (kl. 2a)
wych. p. D. Rozmus
Bartosz Dzikowski, Katarzyna Pacześna (kl. 2b)
wych. p. I. Krajewska
Weronika Witkowska (kl. 2c)
wych. p. A. Maciejewska
Kacper Szczepaniak, Adrian Kaźmierski (kl. 3a)
wych. p. J. Piekarska
Martyna Dzikowska, Jakub Jesionek, Aleksandra Lament (kl. 4a)
wych. p. M. Jesionek
Jakub Heresztyn, Julia Kaczewiak, Mateusz Olas, Michał Sypniewski
(kl. 4b), wych. p. E. Szczepańska
Wiktoria Dudek, Bartosz Kurczoba (kl. 5a)
wych. p. B. Bartosik
Mateusz Jazienicki, Justyna Młotkiewicz (kl. 5b)
wych. p. E. Durka
Dominika Badowska, Mateusz Ćwiek, Mateusz Grzelak,
Agnieszka Olas (kl. 6a)
wych. p. D. Górska
Kinga Stasiak (kl. 6b)
wych. p. D. Wypiór
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców
3 miejsce
Wiktor Kustosz, Kacper Guziak, Mikołaj Rosiński, Konrad Szymczak,
Hubert Wilczak, Mateusz Ćwiek, Kamil Iglikowski, Oliwier Arent,
Konrad Kołuda, Igor Wielgórski, Maciej Gil, Igor Idzik
II zespół
Wiktor Gebler, Kacper Krawczyk, Dawid Grubski, Mateusz Grzelak,
Igor Kustosz, Mateusz Szmajda, Adrian Pabiańczyk, Jakub Czupryński
opiekunowie: p. B. Bartosik, p. W. Błażełek

Mistrzostwa Szkoły w Turnieju Orlika o Puchar Premiera
1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Turnieju Orlika o Puchar Premiera
1 miejsce
Mistrzostwa Województwa w Turnieju Orlika o Puchar Premiera
4 miejsce
Wiktor Gebler, Kacper Krawczyk, Jakub Kołaczkowski, Dawid Grubski,
Mateusz Jaworski, Jakub Kowalski, Mateusz Jazienicki
opiekun: p. B. Bartosik

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej o Puchar Tymbarka
3 miejsce
Jakub Czerniak, Wiktor Gebler, Maciej Gil, Dawid Grubski, Filip Wypiór,
Jakub Kołaczkowski, Konrad Kołuda, Kacper Krawczyk, Igor Wielgórski,
Bartosz Kurczoba
opiekun: p. W. Błażełek

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
4 miejsce
Dominika Badowska, Natalia Stasiak, Andżelika Grzesiak, Iwona Pawlak,
Natalia Mielczarek, Weronika Frącala, Agnieszka Olas, Karolina Żak,
Martyna Wałowska, Kinga Szymczak, Wioleta Ziętek
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
3 miejsce - II zespół
Klaudia Adamiak, Wiktoria Dudek, Dobrosława Kaliszak, Iga Kaczmarek,
Marlena Klejszmidt, Marlena Piasecka, Natalia Górska, Nikola Miłosz,
Julia Młodzieniak, Alicja Pawlak, Wiktoria Stasiak
opiekunowie: p. J. Świerczyńska, p. J. Durka

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Marlena Klejszmidt - 5 miejsce, udział w Mistrzostwach Województwa
opiekun: p. J. Świerczyńska
Wiktor Gebler - 3 miejsce, udział w Mistrzostwach Województwa
opiekun: p. B. Bartosik
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Andżelika Grzesiak, Marta Jaworska, Kinga Stasiak, Martyna Wałowska,
Andżelika Dzikowska, Paulina Górczyńska, Natalia Mielczarek, Mateusz Ćwiek
opiekun: p. B. Woźniak
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Kacper Czupryński (kl. 1b) - średnia 5,14
Oliwia Witkowska (kl. 1b) - średnia 5,14
Oliwia Karbowa (kl. 1b) - średnia 5,00
Weronika Szczepaniak (kl. 1b) - średnia 5,00
Joanna Jałkiewicz (kl. 2a) - średnia 5,43
Julia Kropidłowska (kl. 2a) - średnia 5,29
Julia Kaczmarek (kl. 2a) - średnia 5,00
Kinga Jesionek (kl. 2b) - średnia 5,71
Patrycja Zasiadczyk (kl. 2b) - średnia 5,50
Kinga Janiak (kl. 2b) - średnia 5,43
Karolina Dróżdż (kl. 2b) - średnia 5,36
Daria Kowalczewska (kl. 2b) - średnia 5,21
Klaudia Gardzielik (kl. 2b) - średnia 5,00
Patrycja Pawicka (kl. 3a) - średnia 5,83
Aleksandra Kopacka (kl. 3a) - średnia 5,11
Julia Śmigielska (kl. 3b) - średnia 5,72
Julia Gebler (kl. 3b) - średnia 5,03
Mateusz Kosowski (kl. 3b) - średnia 5,00

Stypendium ufundowane przez Przewodniczącego Rady Powiatu
Tureckiego p. Tadeusza Geblera:
Aleksandra Kopacka (kl. 3a) - II nagroda w Międzynarodowym
Konkursie Artystycznym im. W. Pietrzaka "Całej Ziemi jednym objąć
nie można uściskiem" - edycja fotograficzna,
II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym
"Bohaterowie dzieł Henryka Sienkiewicza"
Julia Śmigielska (kl. 3b) - laureatka konkursu "Olimpus" z biologii,
udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
wiele drużynowych sukcesów sportowych

Stypendium ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Dobrej
p. Zbigniewa Szwankowskiego:
Patrycja Pawicka (kl. 3a) - najwyższa średnia ocen w gimnazjum,
III miejsce w Powiatowym Konińskim Konkursie Geograficznym,
udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Stypendium sportowe:
Julia Gebler (kl. 3b) - szczególne sukcesy sportowe
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Kacper Czupryński (kl. 1b) - średnia 5,14
Oliwia Witkowska (kl. 1b) - średnia 5,14
Oliwia Karbowa (kl. 1b) - średnia 5,00
Weronika Szczepaniak (kl. 1b) - średnia 5,00
Joanna Jałkiewicz (kl. 2a) - średnia 5,43
Julia Kropidłowska (kl. 2a) - średnia 5,29
Julia Kaczmarek (kl. 2a) - średnia 5,00
Kinga Jesionek (kl. 2b) - średnia 5,71
Patrycja Zasiadczyk (kl. 2b) - średnia 5,50
Kinga Janiak (kl. 2b) - średnia 5,43
Karolina Dróżdż (kl. 2b) - średnia 5,36
Daria Kowalczewska (kl. 2b) - średnia 5,21
Klaudia Gardzielik (kl. 2b) - średnia 5,00
Patrycja Pawicka (kl. 3a) - średnia 5,83
Aleksandra Kopacka (kl. 3a) - średnia 5,11
Julia Śmigielska (kl. 3b) - średnia 5,72
Julia Gebler (kl. 3b) - średnia 5,03
Mateusz Kosowski (kl. 3b) - średnia 5,00
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW
BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE ZACHOWANIE ORAZ SUKCESY W KONKURSACH
DLA RODZICÓW UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM
Patrycja Pawicka, Aleksandra Kopacka, Julia Gebler, Julia Śmigielska, Michał Jesionek, Mateusz Kosowski
SUKCESY W ZAWODACH SPORTOWYCH
Julia Gebler, Weronika Olas, Natalia Stefaniak
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Anna Graczyk (kl. 1a) - finalista
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Mateusz Wodziński (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Kinga Janiak (kl. 2b) - udział w etapie rejonowym
Kinga Jesionek (kl. 2b) - udział w etapie rejonowym
Karolina Dróżdż (kl. 2b) - udział w etapie rejonowym
Julia Śmigielska (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Kinga Jesionek (kl. 2b) - udział w etapie rejonowym
Patrycja Pawicka (kl. 3a) - udział w etapie rejonowym
Mateusz Wodziński (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Szymon Michalak (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. I. Krawczyk

XX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Kinga Janiak (kl. 2b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Szymon Michalak (kl. 3b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Jakub Gajewski (kl. 1a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Chwiałkowska
Krystian Świętochowski (kl. 1a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Chwiałkowska

Rejonowy Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Kinga Jesionek (kl. 2b) - 3 miejsce
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Julia Śmigielska (kl. 3b) - dyplom laureata

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Kacper Czupryński (kl. 1b) - finalista etapu wojewódzkiego
opiekun: p. M. Jesionek
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
1 miejsce w etapie powiatowym
udział w finale wojewódzkim - 5 miejsce na 31 start. drużyn
Julia Gebler (kl. 3b), Michał Jesionek (kl. 3b), Oliwia Witkowska (kl. 1b)
opiekunowie: p. W. Błażełek, p. D. Piestrzyński

Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny MODN
Patrycja Pawicka (kl. 3a) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy  Konkurs Geograficzny "Znaszli swój kraj?"
w LO w Turku
Mateusz Wodziński (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka
"Całej Ziemi jednym objąć nie można uściskiem" -
edycja fotograficzna
Aleksandra Kopacka (kl. 3a) - 2 nagroda
opiekun: p. D. Piestrzyński

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny
"Bohaterowie dzieł Henryka Sienkiewicza"
Aleksandra Kopacka (kl. 3a) - 2 nagroda
opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Środowisko - nasze wspólne
dobro"
Marta Śmigielska (kl. 3a) - laureat
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Bądźmy zdrowi"
Oliwia Langowska (kl. 3a) - 3 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"
Oliwia Langowska (kl. 3a) - 2 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kartka wielkanocna"
Aleksandra Kopacka (kl. 3a) - 2 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Włocławskiej
udział w etapie diecezjalnym
Sandra Ziętek (kl. 1b), Julia Śmigielska (kl. 3b)
opiekun: p. P. Janicki

Aktywna praca artystyczna na rzecz szkoły i środowiska
Klaudia Gardzielik (kl. 2b) - opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Weronika Błaszczyk, Radosław Kos (kl. 1a)
wych. p. K. Włodarczyk
Dawid Kominiarczyk, Weronika Szczepaniak (kl. 1b)
wych. p. I. Krawczyk
Kamil Raźniewski (kl. 2a)
wych. p. E. Górska
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Julia Śmigielska, Julia Gebler, Oliwia Kacprzak,
Michał Jesionek, Mateusz Wodziński
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Julia Gebler, Aleksandra Bodlak, Natalia Wojtysiak
opiekun: p. M. Latańska
SUKCESY SPORTOWE
Julia Gebler
1 miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
6 miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Wielkopolski w LA

Justyna Gogolewska
2 miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Powiatu w LA
udział w Mistrzostwach Wielkopolski w LA

Sztafeta 4x100 m
Julia Gebler, Weronika Olas, Klaudia Gardzielik, Klaudia Młotkiewicz
2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA
opiekun: p. J. Świerczyńska

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Gim.
1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Gim.
2 miejsce
Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Weronika Olas, Dominika Kaczmarek,
Julia Śmigielska, Klaudia Gardzielik, Patrycja Idzik, Oliwia Jagieła,
Karolina Dróżdż, Julita Jesionek, Wiktoria Kin, Klaudia Młotkiewicz,
Anna Graczyk; opiekun: p. J. Świerczyńska

Mistrzostwa Powiatu w Eliminacjach Wielkopolskiego Turnieju Orlika Inea Cup w Streetballu Dziewcząt
1 miejsce, udział w finale rejonowym
Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Weronika Olas, Klaudia Gardzielik,
Klaudia Młotkiewicz; opiekun: p. J. Świerczyńska

Mistrzostwa Powiatu w Eliminacjach Wielkopolskiego Turnieju Orlika Inea Cup w Streetballu Chłopców
2 miejsce, udział w finale rejonowym
Dawid Kos, Rafał Pakuła, Szymon Michalak, Jakub Gręzicki
opiekunowie: p. W. Błażełek, p. J. Durka

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
3 miejsce
Kacper Zgoliński, Dawid Kos, Patryk Wypiorczyk, Rafał Pakuła,
Szymon Jarachowski, Jakub Gręzicki, Bartosz Gręzicki, Kacper Golba,
Kamil Peruga, Szymon Michalak, Krystian Świętochowski,
Eryk Włodarczyk; opiekunowie: p. W. Błażełek, p. J. Durka

Sztafeta 4x100 m
Dawid Kos, Rafał Pakuła, Kamil Peruga, Kamil Marczewski
2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu, awans do Mistrzostw Rejonu
opiekunowie: p. W. Błażełek, p. J. Durka

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym
Rafał Pakuła, Patryk Janiaczyk
2 miejsce, udział w Mistrzostwach Rejonu
opiekun: p. J. Durka
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści