2009-2010 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2009-2010

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Paulina Młotkiewicz (kl. 4a) - średnia 5,55
Mateusz  Milczarek (kl. 4b) - średnia 5,72
Jakub Pietruszewski (kl. 4b) - średnia 5,36
Seweryn Wypiorczyk (kl. 4b) - średnia 5,27
Martyna Maciejewska (kl. 5a) - średnia 5,81
Marta Kosowska (kl. 5b) - średnia 5,45
Klaudia Adamiak (kl. 5b) - średnia 5,45
Daria Augustyniak (kl. 5b) - średnia 5,27
Adrianna Dembowiecka (kl. 6b) - średnia 5,27
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE
Kacper Czupryński (kl. 1a), Przemysław Gebler (kl. 1a), Oliwia Karbowa (kl. 1a), Kacper Kowalczyk (kl. 1a), Aleksandra Kowalska (kl. 1a), Klaudia Nowakowska (kl. 1a), Szymon Sypniewski (kl. 1a), Oliwia Witkowska (kl. 1a), Krystian Sobkowski (kl. 1b), Jakub Gajewski (kl. 1b), Anna Graczyk (kl. 1b), Eryk Włodarczyk (kl. 1b), Ewa Stasiak (kl. 1b), Weronika Frącala (kl. 1b), Jakub Bartosik (kl. 2a), Klaudia Gardzielik (kl. 2a), Kacper Golba (kl. 2a), Jakub Guziak (kl. 2a), Jakub Kmieć (kl. 2a), Klaudia Młotkiewicz (kl. 2a), Patrycja Zasiadczyk (kl. 2a), Karolina Brzęczkowska (kl. 2b), Karolina Dróżdż (kl. 2b), Dawid Frącala (kl. 2b), Oliwia Jagieła (kl. 2b), Kinga Janiak (kl. 2b), Daria Kowalczewska (kl. 2b), Marcelina Pachołek (kl. 2b), Mateusz Kosowski (kl. 3a), Bartłomiej Wypiór (kl. 3a), Patrycja Muszyńska (kl. 3a), Kacper Zgoliński (kl. 3a), Kamila Misiak (kl. 3a), Krzysztof Górski (kl. 3a), Aleksandra Binuta (kl. 3a), Julia Śmigielska (kl. 3b), Julia Gebler (kl. 3b), Patrycja Pawicka (kl. 3b), Izabela Grzybowska (kl. 3b), Aleksandra Bodlak (kl. 3b), Oliwia Kacprzak, Żaneta Kołacińska
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Paulina Młotkiewicz (kl. 4a) - średnia 5,55
Weronika Stasiak (kl. 4a) - średnia 5,18
Aleksandra Grzybowska (kl. 4a) - średnia 5,00
Mateusz Milczarek (kl. 4b) - średnia 5,72
Jakub Pietruszewski (kl. 4b) - średnia 5,36
Seweryn Wypiorczyk (kl. 4b) - średnia 5,27
Jakub Olas (kl. 4b) - średnia 5,18
Aleksander Ignaczak (kl. 4b) - średnia 5,10
Bartosz Ignaczak (kl. 4b) - średnia 5,10
Ewelina Owczarek (kl. 4b) - średnia 5,00
Martyna Maciejewska (kl. 5a) - średnia 5,81
Anna Peruga (kl. 5a) - średnia 5,09
Marta Kosowska (kl. 5b) - średnia 5,45
Klaudia Adamiak (kl. 5b) - średnia 5,45
Daria Augustyniak (kl. 5b) - średnia 5,27
Nikola Mielcarek (kl. 5b) - średnia 5,00
Sylwia Owczarek (kl. 5b) - średnia 5,00
Daria Błaszczyk (kl. 6a) - średnia 5,00
Adrianna Dembowiecka (kl. 6b) - średnia 5,27
Justyna Muszyńska (kl. 6b) - średnia 5,09
Natalia Chrapek (kl. 6b) - średnia 5,09
Marta Gajowiak (kl. 6b) - średnia 5,09
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Kacper Golba (kl. 2a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. A. Maciejewska
Jakub Pietruszewski (kl. 4b) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. E. Szczepańska
Martyna Maciejewska (kl. 5a) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Górczyńska
Mateusz Milczarek (kl. 4b) - wyróżnienie
opiekun: p. E. Szczepańska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Martyna Maciejewska (kl. 5a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. I. Kałużna

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Martyna Maciejewska (kl. 5a) - tytuł laureata z j. angielskiego
(3 miejsce) - opiekun: p. I. Kałużna
Jakub Pietruszewski (kl. 4b) - tytuł laureata z matematyki
(6 miejsce) - opiekun: p. E. Szczepańska

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta"
Anna Koperska (kl. 5a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. K. Włodarczyk
Daria Gibasiewicz (kl. 5b) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. M. Osińska
XIV Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
udział w etapie rejonowym
Paulina Młotkiewicz (kl. 4a) - opiekun: p. D. Baranowska
Mateusz Milczarek (kl. 4b) - opiekun: p. D. Baranowska
Martyna Maciejewska (kl. 5a) - opiekun: p. E. Durka

Powiatowy konkurs plastyczny "Sprzątanie Świata"
Miłosz Gozdalik (kl. 6a) - laureat
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Fortepian Chopina"
Agata Kurek (kl. 4a) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

II Międzypowiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
i Piosenek Zimowych
3 miejsce zespołu "Dobrasy"
Kamila Ratajek (kl. 5b), Klaudia Adamiak (kl. 5b),
Aleksandra Cieślak (kl. 5b), Mateusz Milczarek (kl. 4b)
opiekun: p. M. Jesionek

XVII Festiwal Piosenki o Zdrowiu
I nagroda zespołu "Dobrasy"
opiekun: p. M. Jesionek
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
1 miejsce
Daria Błaszczyk, Karolina Bystrzycka, Joanna Bodlak, Roksana Musialik, Anita Szymańska, Natalia Chrapek, Adrianna Dembowiecka,
Katarzyna Gajewska, Paulina Szwedzka, Zuzanna Fabisiak, Ewa Jesionek

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym
3 miejsce
Daria Błaszczyk, Roksana Musialik, Anita Szymańska, Natalia Chrapek, Paulina Szwedzka, Paulina Sekura

Mistrzostwa Powiatu w Warcabach
Michał Kowalczyk - 1 miejsce (udział w Mistrzostwach Województwa)
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Michał Błażełek, Joanna Bodlak, Adrianna Dembowiecka, Marta Gajowiak, Damian Michalak, Roksana Musialik,
Justyna Muszyńska, Klaudia Piekarska; opiekun: p. B. Muszyńska
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Anna Kubiak, Anna Wróblewska, Olga Chwiałkowska, Małgorzata
Łakomicka, Daria Świerczyńska, Iwona Wszędybył, Kamil Pawicki,
Kinga Buda, Mariusz Młotkiewicz, Milena Świerczyńska, Justyna
Szymczak, Agnieszka Antczak, Karolina Olas, Filip Błażełek,
Dominika Jarachowska, Paulina Adamiak, Andżelika Białek,
Patrycja Kupińska, Izabela Sekura

STYPENDIUM SPORTOWE
Agnieszka Antczak, Daria Świerczyńska, Andżelika Krzykacz,
Klaudia Kicińska, Weronika Białek, Paulina Sobczyk, Klaudia
Śleboda, Ewa Chudzik, Iwona Wszędybył, Paulina Dorabiała,
Karolina Olas, Małgorzata Łakomicka, Tomasz Kaczmarek,
Mateusz Golba, Bartosz Zasiadczyk, Wojciech Żerkowski,
Mariusz Kuszczak, Michał Kowalczyk
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Anna Kubiak (kl. 1b)
Anna Wróblewska (kl. 2b)
Olga Chwiałkowska (kl. 2b)
Małgorzata Łakomicka (kl. 2b)
Daria Świerczyńska (kl. 2b)
Kamil Pawicki (kl. 2c)
Iwona Wszędybył (kl. 2c)
Kinga Buda (kl. 3a)
Mariusz Młotkiewicz (kl. 3a)
Milena Świerczyńska (kl. 3a)
Justyna Szymczak (kl. 3a)
Agnieszka Antczak (kl. 3b)
Karolina Olas (kl. 3b)
Filip Błażełek (kl. 3b)
Dominika Jarachowska (kl. 3b)
Paulina Adamiak (kl. 3b)
Andżelika Białek (kl. 3c)
Patrycja Kupińska (kl. 3c)
Izabela Sekura (kl. 3c)
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Mariusz Młotkiewicz (kl. 3a) - finalista
Agnieszka Antczak (kl. 3b) - finalista
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Filip Błażełek (kl. 3b) - finalista
opiekun: p. D. Piestrzyński

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
wyróżnienia
Marcelina Firus (kl. 1a) - opiekun: p. I. Chwiałkowska
Małgorzata Łakomicka (kl. 2b) - opiekun: p. I. Krawczyk
Filip Błażełek (kl. 3b) - opiekun: p. D. Górska
Wojciech Żerkowski (kl. 3b) - opiekun: p. D. Górska
Agnieszka Antczak (kl. 3b) - opiekun: p. D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Olga Chwiakowska (kl. 2b) - tytuł laureata z matematyki
(2 miejsce) - opiekun: p. I. Krawczyk
Marcelina Firus (kl. 1a) - tytuł laureata z matematyki
(5 miejsce) - opiekun: p. I. Krawczyk
Filip Błażełek (kl. 3b) - tytuł laureata z geografii
(5 miejsce) - opiekun: p. D. Piestrzyński
Anna Kubiak (kl. 1b) - 8 miejsce z j. angielskiego
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta"
Filip Błażełek (kl. 3b) - 3 miejsce w województwie
Dominika Jarachowska (kl. 3b) - wynik bardzo dobry
Kinga Buda (kl. 3a) - wynik dobry
Anna Kubiak (kl. 1b) - wynik dobry
Karolina Olas (kl. 3b) - wynik dobry
Olga Chwiałkowska (kl. 2b) - wynik dobry
Mariusz Młotkiewicz (kl. 3a) - wynik dobry
opiekun: p. D. Wypiór
Ogólnopolski Konkurs Artystyczny "Całej Ziemi jednym objąć
nie można uściskiem"
Anna Sobczyk (kl. 3c) - 2 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Odkryj wszechświat"
Małgorzata Łakomicka (kl. 2b) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Pisanka wielkanocna"
Agnieszka Filipiak (kl. 1b) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs muzyczny "Cudze chwalicie, swego nie
znacie"
3 miejsce
Filip Błażełek, Michał Dróżdż, Klaudia Kicińska, Izabela Sekura
opiekun: p. M. Jesionek

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Justyna Szymczak, Daria Szwankowska, Karolina Olas,
Monika Larek
opiekun: p. M. Jesionek
SUKCESY SPORTOWE
Tomasz Kaczmarek, Tomasz Janiak, Mikołaj Masiera, Mateusz Golba, Przemysław Dorabiała, Bartosz Zasiadczyk, Filip Błażełek, Wojciech Żerkowski,
Konrad Stasiak, Sylwester Kuszczak, Mariusz Kuszczak, Łukasz Krotowski, Robert Balcerzak, Tomasz Kurzawa, Mateusz Kuczborski,
Dariusz Kwiatkowski, Andżelika Krzykacz, Weronika Białek, Klaudia Kicińska, Paulina Sobczyk, Klaudia Śleboda, Daria Świerczyńska, Ewa Chudzik,
Iwona Wszędybył, Paulina Dorabiała, Agnieszka Antczak, Karolina Olas, Daria Szwankowska, Justyna Szymczak, Patrycja Kupińska, Nikola Dudek,
Iwona Kwiatkowska, Małgorzata Łakomicka, Katarzyna Bystrzycka, Robert Karpiński, Michał Dróżdż
opiekunowie: p. J. Świerczyńska, p. W. Błażełek, p. M. Milczarek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Kinga Buda, Natalia Gajowiak, Karolina Olas, Daria Świerczyńska, Konrad Stasiak, Filip Błażełek, Jakub Szczap
opiekun: p. D. Piestrzyński
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści