2012-2013 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

Menu główne:

2012-2013

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Kacper Czupryński (kl. 4a) - średnia 5,27
Oliwia Witkowska (kl. 4a) - średnia 5,55
Anna Graczyk (kl. 4b) - średnia 5,36
Patrycja Zasiadczyk (kl. 5a) - średnia 5,67
Klaudia Gardzielik (kl. 5a) - średnia 5,33
Jakub Bartosik (kl. 5a) - średnia 5,25
Kinga Jesionek (kl. 5b) - średnia 5,92
Kinga Janiak (kl. 5b) - średnia 5,83
Karolina Dróżdż (kl. 5b) - średnia 5,67
Oliwia Jagieła (kl. 5b) - średnia 5,58
Julia Gebler (kl. 6b) - średnia 5,91
Julia Śmigielska (kl. 6b) - średnia 5,75
Patrycja Pawicka (kl. 6b) - średnia 5,58
Michał Jesionek (kl. 6b) - średnia 5,33
Aleksandra Kopacka (kl. 6b) - średnia 5,25
Aleksandra Bodlak (kl. 6b) - średnia 5,25
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Oliwia Witkowska (kl. 4a) - średnia 5,55
Kacper Czupryński (kl. 4a) - średnia 5,27
Aleksandra Kowalska (kl. 4a) - średnia 5,18
Przemysław Gebler (kl. 4a) - średnia 5,09
Anna Graczyk (kl. 4b) - średnia 5,36
Krystian Świętochowski (kl. 4b) - średnia 5,18
Jakub Gajewski (kl. 4b) - średnia 5,00
Patrycja Zasiadczyk (kl. 5a) - średnia 5,67
Klaudia Gardzielik (kl. 5a) - średnia 5,33
Jakub Bartosik (kl. 5a) - średnia 5,25
Wiktoria Kin (kl. 5a) - średnia 5,00
Kinga Jesionek (kl. 5b) - średnia 5,92
Kinga Janiak (kl. 5b) - średnia 5,83
Karolina Dróżdż (kl. 5b) - średnia 5,67
Oliwia Jagieła (kl. 5b) - średnia 5,58
Julia Gebler (kl. 6b) - średnia 5,91
Julia Śmigielska (kl. 6b) - średnia 5,75
Patrycja Pawicka (kl. 6b) - średnia 5,58
Michał Jesionek (kl. 6b) - średnia 5,33
Aleksandra Kopacka (kl. 6b) - średnia 5,25
Aleksandra Bodlak (kl. 6b) - średnia 5,25
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
udział w etapie rejonowym
Michał Jesionek (kl. 6b) - opiekun: p. D. Wypiór
Aleksandra Kopacka (kl. 6b) - opiekun: p. D. Wypiór
Julia Śmigielska (kl. 6b) - opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
udział w etapie rejonowym
Julia Gebler (kl. 6b) - opiekun: p. E. Szczepańska
Michał Jesionek (kl. 6b) - opiekun: p. E. Szczepańska
Szymon Michalak (kl. 6b) - opiekun: p. E. Szczepańska
Julia Śmigielska (kl. 6b) - opiekun: p. E. Szczepańska

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
udział w etapie rejonowym
Kinga Janiak (kl. 5b) - opiekun: p. D. Baranowska
Kinga Jesionek (kl. 5b) - opiekun: p. D. Baranowska
Bartłomiej Wypiór (kl. 6a) - opiekun: p. B. Woźniak
Kacper Zgoliński (kl. 6a) - opiekun: p. B. Woźniak
Julia Gebler (kl. 6b) - opiekun: p. E. Czerwińska
Patrycja Pawicka (kl. 6b) - opiekun: p. E. Czerwińska
Julia Śmigielska (kl. 6b) - opiekun: p. E. Czerwińska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Igor Kustosz (kl. 2a) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. A. Maciejewska
Jakub Gajewski (kl. 4b) - wynik bardzo dobry
opiekun: p. E. Szczepańska
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piekarska
Krystian Świętochowski (kl. 4b) - wyróżnienie
opiekun: p. E. Szczepańska
Szymon Michalak (kl. 6b) - wyróżnienie
opiekun: p. E. Szczepańska
Aleksandra Kopacka (kl. 6b) - wyróżnienie
opiekun: p. E. Szczepańska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Jakub Gajewski (kl. 4b) - tytuł laureata z matematyki
(12 miejsce) - opiekun: p. E. Szczepańska
Michał Jesionek (kl. 6b) - tytuł laureata z przyrody
(15 miejsce) - opiekun: p. D. Wypiór

XVII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Anna Graczyk (kl. 4b) - laureat - opiekun: p. J. Durka
Jakub Bartosik (kl. 5a) - finalista - opiekun: p. E. Durka
Julia Śmigielska (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka
XXI Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa ..."
udział w finale
Gabriela Maciejewska (kl. 1b) - opiekun: p. M. Błażełek
udział w etapie rejonowym
Oskar Jagieła (kl. 1b) - opiekun: p. M. Błażełek
Krystian Świętochowski (kl. 4b) - opiekun: p. B. Woźniak
Julia Śmigielska (kl. 6b) - opiekun: p. E. Czerwińska

II Powiatowy Konkurs "Bajeczne muzykowanie" w kat. "Bajkoczytania"
Gabriela Maciejewska (kl. 1b) - Grand Prix
opiekun: p. M. Błażełek
Anna Graczyk (kl. 4b) - nagroda
opiekun: p. B. Woźniak

XV edycja Powiatowego Konkursu "Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania"
Krystian Świętochowski (kl. 4b) - Super Mistrz Pięknego Czytania
opiekun: p. B. Woźniak

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce w eliminacjach powiatowych
udział w finale wojewódzkim
Julia Gebler (kl. 6b), Michał Jesionek (kl. 6b),
Kamil Turliński (kl. 6a)
opiekun: p. M. Osińska

XI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Klaudia Gardzielik (kl. 5a) - 1 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy konkurs plastyczny "Sprzątanie Świata"
Julia Śmigielska (kl. 6b) - laureat
opiekun: p. E. Czerwińska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi - powiedz stop upadkom"
Oliwia Jagieła (kl. 5b) - 2 miejsce w etapie regionanym
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy konkurs plastyczno-literacki na komiks
"Nowe przygody Koziołka Matołka"
Kinga Janiak (kl. 5b) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Baranowska
100% FREKWENCJA
Oliwia Adamiak, Wiktoria Dudek (kl. 2a)
wych. p. A. Maciejewska
Wiktor Gebler, Dawid Grubski (kl. 2b)
wych. p. I. Krajewska
Agnieszka Olas (kl. 3a)
wych. p. J. Piekarska
Oliwia Witkowska, Przemysław Gebler (kl. 4a)
wych. p. M. Jesionek
Paulina Piotrowska, Patrycja Idzik (kl. 5a)
wych. p. B. Bartosik
Kinga Janiak (kl. 5b)
wych. p. D. Baranowska
Żaneta Kołacińska, Julia Gebler (kl. 6b)
wych. p. E. Czerwińska
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
2 miejsce
Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Julia Śmigielska, Oliwia Kacprzak, Weronika Olas, Izabela Grzybowska, Oliwia Langowska, Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Patrycja Zasiadczyk, Dominika Kaczmarek, Patrycja Pawicka, Aleksandra Bodlak

Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach na Orientację - udział
Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Julia Śmigielska, Klaudia Gardzielik

opiekunowie: p. B. Bartosik, p. J. Świerczyńska, p. W. Błażełek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Mateusz Kosowski, Kamila Misiak, Marta Śmigielska, Patrycja Muszyńska, Katarzyna Sikorska,
Julia Gebler, Julia Śmigielska, Patrycja Pawicka, Michał Jesionek
opiekun: p. B. Woźniak
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Mateusz Milczarek (kl. 1b) - średnia 5,57
Jakub Pietruszewski (kl. 1b) - średnia 5,29
Paulina Młotkiewicz (kl. 1b) - średnia 5,00
Damian Trzmielewski (kl. 1b) - średnia 5,50
Marta Kosowska (kl. 2b) - średnia 5,53
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - średnia 5,93
Konrad Serafin (kl. 2c) - średnia 5,53
Adrianna Dembowiecka (kl. 3b) - średnia 5,44
Justyna Muszyńska (kl. 3b) - średnia 5,00
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Mateusz Milczarek (kl. 1b) - średnia 5,57
Jakub Pietruszewski (kl. 1b) - średnia 5,29
Paulina Młotkiewicz (kl. 1b) - średnia 5,00
Damian Trzmielewski (kl. 1b) - średnia 5,50
Marta Kosowska (kl. 2b) - średnia 5,53
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - średnia 5,93
Konrad Serafin (kl. 2c) - średnia 5,53
Adrianna Dembowiecka (kl. 3b) - średnia 5,44
Justyna Muszyńska (kl. 3b) - średnia 5,00
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW
BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE ZACHOWANIE,
SUKCESY W KONKURSACH LUB ZAWODACH SPORTOWYCH DLA RODZICÓW UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM
Daria Błaszczyk, Natalia Chrapek, Adrianna Dembowiecka, Justyna Muszyńska, Patrycja Olszewska
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
udział w etapie rejonowym
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
udział w etapie rejonowym
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - opiekun: p. I. Krawczyk

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonom.
udział w etapie rejonowym
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - opiekun: p. J. Durka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Konrad Serafin (kl. 2c) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Jakub Pietruszewski (kl. 2b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - wynik bardzo dobry
wycieczka w Góry Świętokrzyskie - opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - tytuł Szkolnego Omnibusa
(udział w wielu konkursach) - 1600 pkt
Konrad Serafin (kl. 2c) - tytuł Szkolnego Omnibusa - 1580 pkt
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - tytuł laureata z matematyki
(4 miejsce) - opiekun: p. I. Krawczyk
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - tytuł laureata z j. polskiego
(5 miejsce) - opiekun: p. E. Górska
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - tytuł laureata z j. angielskiego
(5 miejsce) - opiekun: p. T. Marciniak
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - tytuł laureata z geografii
(10 miejsce) - opiekun: p. D. Piestrzyński
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - tytuł laureata z fizyki
(11 miejsce) - opiekun: p. K. Włodarczyk
Mateusz Milczarek (kl. 1b) - tytuł laureata z matematyki
(14 miejsce) - opiekun: p. I. Krawczyk
Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - 2 miejsce
opiekun: p. I. Krawczyk

Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Włocławskiej
udział w etapie diecezjalnym
Martyna Maciejewska (kl. 2c)
opiekun: p. P. Janicki

Międzypowiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Patrycja Olszewska (kl. 3b), Mateusz Milczarek (kl. 1b) - 2 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

XI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Aleksandra Cieślak (kl. 1b) - 2 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy etap konkursu na plakat "Bądźmy zdrowi"
Adrianna Dembowiecka (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy konkurs fotograficzny
"Zabytki architektury Ziemi Tureckiej"
Nikola Mielcarek (kl. 2b) - nagroda
Martyna Maciejewska (kl. 2c) - nagroda
opiekun: p. D. Piestrzyński

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Patrycja Olszewska (kl. 3b), Magdalena Turlińska (kl. 3a),
Justyna Muszyńska (kl. 3b), Patrycja Muszyńska (kl. 6a)
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Agata Kurek (kl. 1a)
wych. p. D. Piestrzyński
Bartłomiej Sławik (kl. 1a)
wych. p. D. Piestrzyński
Damian Trzmielewski (kl. 1b)
wych. p. I. Krawczyk
Magdalena Turlińska (kl. 3a)
wych. p. J. Durka
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA
Arkadiusz Kaczmarek - 1 miejsce (pchnięcie kulą)
Mateusz Nowak - 2 miejsce (300 m)

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Indywidualnej LA
Arkadiusz Kaczmarek - 1 miejsce (pchnięcie kulą)
Mateusz Nowak - udział w zawodach

Mistrzostwa Wielkopolski w Indywidualnej LA
Arkadiusz Kaczmarek - udział w zawodach

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
2 miejsce
Paulina Szwedzka, Adrianna Dembowiecka, Joanna Bodlak, Karolina Bystrzycka, Anita Szymańska, Klaudia Adamiak, Paulina Młotkiewicz, Andżelika Gibasiewicz, Martyna Graczyk, Ewa Jesionek, Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak, Monika Frącala, Ewelina Owczarek
opiekunowie: p. B. Bartosik, p. J. Świerczyńska, p. W. Błażełek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Adrianna Dembowiecka, Daria Błaszczyk, Natalia Chrapek,
Roksana Musialik, Krystian Buda, Patryk Kupczyk
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Paula Czechowska, Julia Tomczyk,
Karolina Frącala, Paulina Pawlak
opiekun: p. M. Latańska
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego