2011-2012 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2011-2012

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Klaudia Gardzielik (kl. 4a) - średnia 5,42
Jakub Bartosik (kl. 4a) - średnia 5,25
Jakub Guziak (kl. 4a) - średnia 5,25
Patrycja Zasiadczyk (kl. 4a) - średnia 5,25
Kinga Janiak (kl. 4b) - średnia 5,42
Karolina Dróżdż (kl. 4b) - średnia 5,25
Oliwia Jagieła (kl. 4b) - średnia 5,25
Julia Gebler (kl. 5b) - średnia 5,75
Michał Jesionek (kl. 5b) - średnia 5,50
Julia Śmigielska (kl. 5b) - średnia 5,50
Patrycja Pawicka (kl. 5b) - średnia 5,25
Paulina Młotkiewicz (kl. 6a) - średnia 5,50
Mateusz Milczarek (kl. 6b) - średnia 5,58
Ewelina Owczarek (kl. 6b) - średnia 5,30
Kinga Janicka (kl. 6b) - średnia 5,25
Edyta Woreta (kl. 6b) - średnia 5,25
Jakub Pietruszewski (kl. 6b) - średnia 5,25
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Klaudia Gardzielik (kl. 4a) - średnia 5,42
Jakub Bartosik (kl. 4a) - średnia 5,25
Jakub Guziak (kl. 4a) - średnia 5,25
Patrycja Zasiadczyk (kl. 4a) - średnia 5,25
Jakub Kmieć (kl. 4a) - średnia 5,17
Wiktoria Kin (kl. 4a) - średnia 5,08
Kinga Janiak (kl. 4b) - średnia 5,42
Karolina Dróżdż (kl. 4b) - średnia 5,25
Oliwia Jagieła (kl. 4b) - średnia 5,25
Mateusz Kosowski (kl. 5a) - średnia 5,00
Julia Gebler (kl. 5b) - średnia 5,75
Michał Jesionek (kl. 5b) - średnia 5,50
Julia Śmigielska (kl. 5b) - średnia 5,50
Patrycja Pawicka (kl. 5b) - średnia 5,25
Aleksandra Kopacka (kl. 5b) - średnia 5,17
Paulina Młotkiewicz (kl. 6a) - średnia 5,50
Weronika Stasiak (kl. 6a) - średnia 5,08
Mateusz Milczarek (kl. 6b) - średnia 5,58
Jakub Pietruszewski (kl. 6b) - średnia 5,25
Ewelina Owczarek (kl. 6b) - średnia 5,30
Aleksander Ignaczak (kl. 6b) - średnia 5,10
Bartosz Ignaczak (kl. 6b) - średnia 5,10
Kinga Janicka (kl. 6b) - średnia 5,25
Edyta Woreta (kl. 6b) - średnia 5,25
Seweryn Wypiorczyk (kl. 6b) - średnia 5,00
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
Mateusz Milczarek (kl. 6b) - laureat
udział w etapie rejonowym
Julia Śmigielska (kl. 5b), Paulina Młotkiewicz (kl. 6a)
Weronika Stasiak (kl. 6a), Ewelina Owczarek (kl. 6b)
Bartosz Ignaczak (kl. 6b), Jakub Pietruszewski (kl. 6b)
opiekun: p. B. Woźniak

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
udział w etapie rejonowym
Jakub Pietruszewski (kl. 6b), Mateusz Milczarek (kl. 6b)
opiekun: p. E. Szczepańska

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
udział w etapie rejonowym
Aleksander Ignaczak (kl. 6b), Mateusz Milczarek (kl. 6b)
opiekun: p. E. Jesionek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Jakub Kmieć (kl. 4a) - wynik dobry
opiekun: p. T. Marciniak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Mateusz Milczarek (kl. 6b) - wynik bardzo dobry
Jakub Pietruszewski (kl. 6b) - wynik bardzo dobry
Aleksandra Kopacka (kl. 5b) - wyróżnienie
Szymon Michalak (kl. 5b) - wyróżnienie
opiekun: p. E. Szczepańska
Kacper Czupryński (kl. 3a) - wyróżnienie
Jakub Gajewski (kl. 3b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Śmieja

Etap regionalny konkursu literackiego w ramach VII edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej "Bezpieczniej z prądem"
Kinga Janiak (kl. 4b) - 4 miejsce - opiekun: p. B. Woźniak

I Powiatowy Konkurs "Bajeczne muzykowanie"
w kat. "Bajkoczytania"
Aleksandra Kowalska (kl. 3a) - 1 miejsce
opiekun: p. I. Śmieja

XVI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
finaliści
Julia Śmigielska (kl. 5b), Julia Gebler (kl. 5b),
Patrycja Zasiadczyk (kl. 4a), Jakub Bartosik (kl. 4a),
Bartłomiej Wypiór (kl. 5a), Kinga Janiak (kl. 4b)
udział w etapie rejonowym - Paulina Młotkiewicz (kl. 6a)
opiekunowie: p. D. Baranowska, p. E. Durka, p. J. Durka
IX Powiatowy Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Paulina Młotkiewicz (kl. 6a) - 2 miejsce
Mateusz Milczarek (kl. 6b) - 3 miejsce
opiekun: p. E. Szczepańska

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
1 miejsce w eliminacjach powiatowych
Julia Gebler (kl. 5b), Michał Jesionek (kl. 5b),
Kamil Turliński (kl. 5a)
udział w finale wojewódzkim (11 miejsce na 31 start. drużyn)
Michał Jesionek (kl. 5b), Kamil Turliński (kl. 5a),
Ewelina Owczarek (kl. 6b)
opiekun: p. M. Osińska

Powiatowy Konkurs Przedszkolaków
"Śpiewam i maluję"
Dominika Smolińska (kl. 0a) - nagroda
opiekun: p. G. Łukasik

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek
w Niepokalanowie
3 miejsce zespołu "Dobrasy"
Aleksandra Cieślak, Wiktoria Cerbst, Daria Augustyniak, Ewelina Owczarek, Kamila Ratajek, Mateusz Milczarek, Mateusz Kosowski
opiekun: p. M. Jesionek

X Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Mateusz Milczarek (kl. 6b) - nagroda Grand Prix
opiekun: p. M. Jesionek

Rejonowy konkurs plastyczny "Pochwalmy się Polską podczas Prezydencji w UE"
Paulina Młotkiewicz (kl. 6a) - 1 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Sprzątanie Świata"
Kinga Janicka (kl. 6b) - laureat
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Pisanka wielkanocna"
Ewelina Owczarek (kl. 6b) - nagroda
Paulina Piotrowska (kl. 4a) - nagroda
Klaudia Młotkiewicz (kl. 4a) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Krajobrazy Karola Wojtyły"
Kinga Janicka (kl. 6b) - nagroda
Oliwia Jagieła (kl. 4b) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska
100% FREKWENCJA
Iga Kaczmarek (kl. 1a)
wych. p. A. Maciejewska
Agnieszka Olas (kl. 2a)
wych. p. J. Piekarska
Mateusz Ćwiek (kl. 2a)
wych. p. J. Piekarska
Jakub Buda (kl. 3b)
wych. p. M. Błażełek
Żaneta Kołacińska (kl. 5b)
wych. p. E. Jesionek
Szymon Strycharczyk (kl. 5b)
wych. p. E. Jesionek
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach na Orientację
awans do Mistrzostw Województwa
Edyta Woreta - 3 miejsce
Julia Gebler - 6 miejsce

Mistrzostwa Wojew. w Indywidualnych Biegach na Orientację
Edyta Woreta - 16 miejsce
Julia Gebler - 22 miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
2 miejsce
Edyta Woreta, Angelika Pacześna, Ewelina Owczarek, Lena Antczak,
Weronika Stasiak, Magdalena Frącala, Julia Gebler, Agata Kurek,
Aleksandra Grzybowska, Paulina Młotkiewicz, Daria Czekała
opiekunowie: p. B. Bartosik, p. J. Świerczyńska, p. W. Błażełek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Lena Antczak, Weronika Stasiak, Sylwia Pajor, Filip Borycki, Mateusz Milczarek, Ewelina Owczarek, Edyta Woreta,
Karolina Idzik, Łukasz Kaczewiak; opiekun: p. B. Woźniak
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Marta Kosowska (kl. 1b) - średnia 5,38
Martyna Maciejewska (kl. 1c) - średnia 5,69
Konrad Serafin (kl. 1c) - średnia 5,50
Adrianna Dembowiecka (kl. 2b) - średnia 5,32
Natalia Chrapek (kl. 2b) - średnia 5,00
Marcelina Firus (kl. 3a) - średnia 5,35
Anna Kubiak (kl. 3b) - średnia 5,67
Nikola Pachołek (kl. 3b) - średnia 5,28
Anita Gozdal (kl. 3c) - średnia 5,28
Andżelika Krzykacz (kl. 3c) - średnia 5,22

STYPENDIUM SPECJALNE
Marcelina Firus (kl. 3a) - finalista Wojewódzkiego Konkursu
Biologicznego
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Marta Kosowska (kl. 1b) - średnia 5,38
Martyna Maciejewska (kl. 1c) - średnia 5,69
Konrad Serafin (kl. 1c) - średnia 5,50
Adrianna Dembowiecka (kl. 2b) - średnia 5,32
Natalia Chrapek (kl. 2b) - średnia 5,00
Marcelina Firus (kl. 3a) - średnia 5,35
Anna Kubiak (kl. 3b) - średnia 5,67
Nikola Pachołek (kl. 3b) - średnia 5,28
Anita Gozdal (kl. 3c) - średnia 5,28
Andżelika Krzykacz (kl. 3c) - średnia 5,22
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Marcelina Firus (kl. 3a) - finalista
Anna Kubiak (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
udział w etapie rejonowym
Anna Kubiak (kl. 3b), Anita Gozdal (kl. 3c)
opiekun: p. K. Włodarczyk

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
udział w etapie rejonowym
Anna Kubiak (kl. 3b), Anita Gozdal (kl. 3c)
opiekun: p. G. Pająk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Anna Kubiak (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
Martyna Maciejewska (kl. 1c) - wynik dobry
opiekun: p. T. Marciniak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Marta Kosowska (kl. 1b) - wyróżnienie
Martyna Maciejewska (kl. 1c) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Martyna Maciejewska (kl. 1c) - 8 miejsce z matematyki
opiekun: p. I. Krawczyk
Konrad Serafin (kl. 1c) - 9 miejsce z matematyki
opiekun: p. I. Krawczyk
Anna Kubiak (kl. 3b) - 9 miejsce z chemii
opiekun: p. G. Pająk
Powiatowy Konkurs Geograficzny "Znaszli swój kraj"
w LO w Turku
Anita Gozdal (kl. 3c) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

VIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny
3 miejsce
Anita Gozdal (kl. 3c), Anna Kubiak (kl. 3b), Andżelika Krzykacz (kl. 3c), Marcelina Firus (kl. 3a), Nikola Pachołek (kl. 3b)
opiekun: p. G. Pająk

Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Włocławskiej
udział w etapie diecezjalnym
Martyna Maciejewska (kl. 1c), Patrycja Koperska (kl. 2a)
opiekun: p. P. Janicki

Powiatowy konkurs plastyczny "Sprzątanie Świata"
Martyna Maciejewska (kl. 1c) - laureat
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy konkurs plastyczny "Portret kobiety"
Martyna Maciejewska (kl. 1c) - 1 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Konkursy muzyczne
Wiktoria Cerbst, Klaudia Adamiak, Daria Augustyniak, Aleksandra Cieślak, Klaudia Ratajek, Patrycja Olszewska, Klaudia Kicińska
opiekun: p. M. Jesionek

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Klaudia Kicińska (kl. 3a)
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Sylwia Owczarek (kl. 2b)
wych. p. E. Górska
SUKCESY SPORTOWE
Andżelika Krzykacz, Klaudia Gajewska, Anna Kubiak,
Klaudia Adamiak, Mateusz Morusiński, Mateusz Kałużny,
Dominik Kwiatkowski, Łukasz Golba, Maciej Adamiak,
Przemysław Tylka, Radosław Szliwa
opiekunowie: p. B. Bartosik, p. J. Świerczyńska, p. W. Błażełek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Anita Gozdal, Klaudia Czechowska, Klaudia Piekarska, Dominik Kwiatkowski
opiekun: p. D. Piestrzyński
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści