SPORTOWE - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

SPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA
2017 /18 - SZKOŁA PODSTAWOWA







2017/18 - GIMNAZJUM







2016 /17 - SZKOŁA PODSTAWOWA
25.10.2016 - Tuliszków - MISTRZOSTWA POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

4 miejsce
Maciej Gil, Wiktor Gebler, Konrad Kołuda, Igor Wielgórski, Igor Kustosz,
Jakub Kołaczkowski, Kacper Krawczyk, Michał Janiszewski

15.02.2017 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

awans do eliminacji powiatowych
Przemysław Ciesielski, Jakub Czerniak, Wiktor Gebler, Maciej Gil,
Piotr Gręda, Dawid Grubski, Konrad Kołuda, Jakub Kowalski,
Kacper Krawczyk, Igor Kustosz, Igor Wielgórski

02.03.2017 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce
Przemysław Ciesielski, Wiktor Gebler, Maciej Gil, Piotr Gręda,
Dawid Grubski, Konrad Kołuda, Jakub Kowalski, Kacper Krawczyk,
Igor Kustosz, Michał Sypniewski, Igor Wielgórski

14.03.2017 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Oliwia Adamiak, Aleksandra Chojnacka, Natalia Górska,
Dobrosława Kaliszak, Nikoła Miłosz, Alicja Pawlak, Iwona Pawlak,
Marta Piasecka, Wiktoria Stasiak, Kinga Szymczak,
Gabriela Urbaniak, Wioleta Ziętek

22.03.2017 - Słupca - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

3 miejsce
Przemysław Ciesielski, Jakub Czerniak, Wiktor Gebler, Maciej Gil,
Piotr Gręda, Dawid Grubski, Konrad Kołuda, Jakub Kowalski,
Kacper Krawczyk, Igor Kustosz, Michał Sypniewski, Igor Wielgórski

11.05.2017 - MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Wiktor Gebler, Dawid Grubski, Igor Wielgórski,
Igor Kustosz, Mikołaj Jazienicki, Michał Sypniewski,
Michał Czelusta, Marlena Klejszmidt
2016/17 - GIMNAZJUM
19.10.2016 - Malanów - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Mateusz Ćwiek, Kacper Golba, Bartosz Gręzicki, Damian Kaźmierczak,
Radosław Kos, Oskar Rawiński, Mikołaj Rosiński, Jan Szwankowski,
Konrad Szymczak, Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk

28.10.2016 - Tuliszków - MISTRZOSTWA W HALOWEJ
PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
POD HASŁEM "NARKOTYKOM STOP"

Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Gabriela Kwiatkowska,
Zuzanna Łyskanowska, Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Idzik,
Justyna Gogolewska, Katarzyna Zielonka

24.02.2017 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU TURECKIEGO
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

1 miejsce
Karolina Dróżdż, Klaudia Gardzielik, Weronika Frącala, Anna Graczyk,
Patrycja Idzik, Oliwia Jagieła, Julita Jesionek, Wiktoria Kin,
Gabriela Kwiatkowska, Julia Kropidłowska,
Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Zasiadczyk

02.03.2017 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU TURECKIEGO
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

1 miejsce
Oliwier Arent, Mateusz Ćwiek, Hubert Frącala, Sebastian Gebler,
Kacper Golba, Bartosz Gręzicki, Radosław Kos, Wiktor Kustosz, Dominik
Kwiatkowski, Mikołaj Rosiński, Jan Szwankowski, Konrad Szymczak

08.03.2017 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce
Karolina Dróżdż, Klaudia Gardzielik, Weronika Frącala, Anna Graczyk,
Patrycja Idzik, Oliwia Jagieła, Julita Jesionek, Wiktoria Kin,
Gabriela Kwiatkowska, Julia Kropidłowska,
Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Zasiadczyk

10.04.2017 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ "ORLIK 2017" 3x3

Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Klaudia Młotkiewicz - 1 miejsce
Kacper Golba, Bartosz Gręzicki, Mikołaj Rosiński - 2 miejsce
Patrycja Zasiadczyk, Patrycja Idzik, Anna Graczyk, Julita Jesionek
Karolina Dróżdż, Oliwia Jagieła, Gabriela Kwiatkowska
Radosław Kos, Wiktor Kustosz, Konrad Szymczak
Mateusz Ćwiek, Oliwier Arent, Kacper Guziak

25.04.2017 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU W LA

Justyna Gogolewska (kula) - 1 miejsce
Nikola Taborek (kula) - 7 miejsce
Klaudia Gardzielik (100 m) - 5 miejsce
Klaudia Młotkiewicz (100 m) - 6 miejsce
Oliwia Jagieła (300 m) - 6 miejsce
Kinga Jesionek (1000 m) - 7 miejsce
Zuzanna Łyskanowska (kula)
sztafeta 4x100 m - 4 miejsce (Kacper Golba, Marceli Jakubowski,
Radosław Kos, Kamil Marczewski)
Damian Kaźmierczak (kula) - 3 miejsce
Kacper Golba (kula) - 4 miejsce
Radosław Kos (100 m) - 15 miejsce
Wiktor Kustosz (100 m) - 18 miejsce
Kamil Marczewski (100 m) - 20 miejsce
Marceli Jakubowski (300 m) - 11 miejsce
Bartosz Gręzicki (300 m) - 13 miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA
Justyna Gogolewska (kula) - 25 miejsce

13.06.2017 - Szamotuły - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
W PIŁCE KOSZYKOWEJ "ORLIK 2017" 3x3

5 miejsce
Karolina Dróżdż, Klaudia Gardzielik, Patrycja Idzik, Wiktoria Kin
2015/16 - SZKOŁA PODSTAWOWA
25.09.2015 - Dobra - MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE NOŻNEJ
NA ORLIKU O PUCHAR PREMIERA RP

1 miejsce (awans do półfinału Mistrzostw Województwa)
Wiktor Gebler, Kacper Krawczyk, Jakub Kołaczkowski, Dawid Grubski,
Mateusz Jaworski, Jakub Kowalski, Mateusz Jazienicki

28.09.2015 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

4 miejsce
Jakub Guziak, Wiktor Kustosz, Adrian Pabiańczyk, Konrad Szymczak,
Wiktor Gebler, Kacper Krawczyk Malwina Miłosz, Agnieszka Olas,
Iga Kaczmarek, Wiktoria Dudek, Dobrosława Kaliszak,
Malwina Klejszmidt

29.09.2015 - Kalisz - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
W PIŁCE NOŻNEJ NA ORLIKU O PUCHAR PREMIERA RP - półfinał

4 miejsce
Wiktor Gebler, Kacper Krawczyk, Jakub Kołaczkowski,
Mateusz Jaworski, Dawid Grubski, Jakub Kowalski, Jakub Jazienicki

19.10.2015 - MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ
O PUCHAR TYMBARKA

3 miejsce
Jakub Czerniak, Wiktor Gebler, Maciej Gil, Dawid Grubski,
Jakub Kołaczkowski, Konrad Kołuda, Kacper Krawczyk,
Bartosz Kurczoba, Filip Wypiór, Igor Wielgórski

20.10.2015 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Adrian Pakuła, Rafał Szadek - 4 miejsce

28.10.2015 - Tuliszków - MISTRZOSTWA POWIATU
W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Kacper Guziak, Wiktor Kustosz, Konrad Szymczak, Adrian Pabiańczyk,
Mateusz Ćwiek, Mikołaj Rosiński, Hubert Jesionek, Kacper Krawczyk,
Konrad Kołuda, Jakub Kołaczkowski, Hubert Wilczak

02.03.2016 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

I zespół - 1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Dominika Badowska, Natalia Łyskanowska, Natalia Stasiak,
Andżelika Grzesiak, Natalia Mielczarek, Weronika Frącala,
Agnieszka Olas, Iwona Pawlak, Karolina Żak, Martyna Wałowska,
Kinga Szymczak, Wioleta Ziętek

II zespół - 2 miejsce
Klaudia Adamiak, Wiktoria Dudek, Iga Kaczmarek, Dobrosława Kaliszak,
Marlena Klejszmidt, Marta Piasecka, Natalia Górska, Nikola Miłosz,
Julia Młodzieniak, Alicja Pawlak, Wiktoria Stasiak

03.03.2016 - Dobra - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

I zespół - 1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Mateusz Ćwiek, Kacper Guziak, Mikołaj Rosiński, Konrad Szymczak,
Hubert Wilczak, Kamil Iglikowski, Oliwier Arent, Wiktor Kustosz,
Igor Idzik, Maciej Gil, Konrad Kołuda, Igor Wielgóski

II zespół - 3 miejsce
Wiktor Gebler, Kacper Krawczyk, Dawid Grubski, Igor Kustosz,
Mateusz Grzelak, Mateusz Szmajda, Adrian Pabiańczyk,
Jakub Czupryński, Rafał Szadek, Kacper Chruściński, Adrian Pakuła

01.04.2016 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

4 miejsce
Dominika Badowska, Weronika Frącala, Andżelika Grzesiak,
Natalia Łyskanowska, Natalia Mielczarek, Agnieszka Olas, Iwona Pawlak,
Natalia Stasiak, Kinga Szymczak, Martyna Wałowska, Wioleta Ziętek

10.04.2016 - Słupca - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

3 miejsce
Wktor Kustosz, Kacper Guziak, Mikołaj Rosiński, Konrad Szymczak,
Hubert Wilczak, Mateusz Ćwiek, Kamil Iglikowski, Oliwier Arent,
Konrad Kołuda, Igor Wielgórski, Maciej Gil, Igor Idzik

18.05.2016 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Wiktor Gebler - 3 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Marlena Klejszmidt - 5 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Agnieszka Olas - 9 miejsce
Dawid Grubski - 23 miejsce
Kacper Krawczyk - 27 miejsce

02.06.2016 - Żerków - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁJOWYCH

Wiktor Gebler, Marlena Klejszmidt
2015/16 - GIMNAZJUM
28.09.2015 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Kinga Jesionek, Klaudia Gardzielik, Patrycja Idzik, Joanna Jałkiewicz,
Julia Kaczmarek, Kinga Janiak, Klaudia Młotkiewicz, Roksana Michalak,
Julia Gebler, Aleksandra Binuta, Oliwia Jagieła, Natalia Stefaniak

20.10.2015 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYCH CHŁOPCÓW

2 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Rafał Pakuła, Patryk Janiaczyk

27.10.2015 - Tuliszków - MISTRZOSTWA POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

4 miejsce
Kacper Zgoliński, Rafał Pakuła, Patryk Wypiorczyk, Szymon Jarachowski,
Bartosz Gręzicki, Kacper Golba, Mateusz Wodziński, Jan Szwankowski,
Oskar Rawiński, Krystian Świętochowski, Dawid Kos

02.11.2015 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Rafał Pakuła, Patryk Janiaczyk - 5 miejsce

15.12.2015 - Tuliszków - MISTRZOSTWA W HALOWEJ
PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
POD HASŁEM "NARKOTYKOM STOP"

Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Gabriela Kwiatkowska,
Justyna Gogolewska, Natalia Stefaniak, Julia Gebler,
Weronika Olas, Oliwia Kacprzak

11.01.2016 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Natalia Stefaniak, Julia Gebler, Weronika Olas, Klaudia Gardzielik,
Dominika Kaczmarek, Julia Śmigielska, Klaudia Młotkiewicz, Wiktoria
Kin, Patrycja Idzik, Julita Jesionek, Oliwia Jagieła, Karolina Dróżdż

15.02.2016 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

3 miejsce
Kacper Zgoliński, Dawid Kos, Patryk Wypiorczyk, Rafał Pakuła,
Szymon Jarachowski, Jakub Gręzicki, Bartosz Gręzicki, Kacper Golba,
Kamil Peruga, Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk

16.03.2016 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Julia Gebler, Klaudia Gardzielik, Natalia Stefaniak, Wiktoria Kin,
Weronika Olas, Karolina Dróżdż, Julia Śmigielska, Dominika Kaczmarek,
Julita Jesionek, Patrycja Idzik, Oliwia Jagieła, Anna Graczyk

25.04.2016 - Turek - I RUNDA ELIMINACYJNA WIELKOPOLSKIEGO
TURNIEJU ORLIKA INEA CUP W STREETBALLU
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

II zespół dziewcząt - 1 miejsce
Julia Gebler, Klaudia Gardzielik, Natalia Stefaniak, Weronika Olas

I zespół dziewcząt - 5 miejsce
Anna Graczyk, Klaudia Młotkiewicz, Wiktoria Kin, Dominika Kaczmarek

II zespół chłopców - 5 miejsce
Kacper Golba, Kamil Peruga, Bartosz Gręzicki

III zespół chłopców - 2 miejsce
Dawid Kos, Szymon Michalak, Rafał Pakuła

I zespół chłopców - 4 miejsce
Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk, Radosław Kos

26.04.2016 - Kaczki Średnie - GIMNAZJADA - MISTRZOSTWA
POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Rejonu
Julia Gebler (100 m) - 1 miejsce
Justyna Gogolewska (pchnięcie kulą) - 2 miejsce
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 2 miejsce (Weronika Olas,
Klaudia Gardzielik, Julia Gebler, Klaudia Młotkiewicz)
sztafeta 4x100 m chłopców - 2 miejsce (Rafał Pakuła,
Kamil Peruga, Dawid Kos, Kamil Marczewski)

24.05.2016 - Konin - FINAŁ REJONOWY WIELKOPOLSKIEGO
TURNIEJU ORLIKA INEA CUP W STREETBALLU
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Klaudia Gardzielik, Natalia Stefaniak, Weronika Olas, Klaudia Młotkiewicz
Rafał Pakuła, Dawid Kos, Szymon Michalak, Jakub Gręzicki

24.05.2016 - Piła - GIMNAZJADA - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

Julia Gebler (100 m) - 6 miejsce (elim. 13.44, finał 13.51)
Justyna Gogolewska (pchnięcie kulą)
2014/15 - SZKOŁA PODSTAWOWA
30.09.2014 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

8 miejsce
Agnieszka Olas, Malwina Miłosz, Roksana Michalak,
Klaudia Nowakowska, Ewa Stasiak, Eryk Włodarczyk, Krystian
Świętochowski, Jakub Korzepa, Kacper Guziak, Konrad Szymczak

17.10.2014 - Malanów - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Mikołaj Rosiński, Mateusz Ćwiek, Adrian Pabiańczyk, Konrad Szymczak,
Kacper Guziak, Wiktor Kustosz, Krystian Świętochowski,
Eryk Włodarczyk, Przemysław Gebler, Jan Szwankowski,
Jakub Korzepa, Oskar Rawiński, Radosław Kos

29.10.2014 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Norbert Rykowski, Piotr Dębowiecki - 1 miejsce

17.11.2014 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Norbert Rykowski, Piotr Dębowiecki - 4 miejsce

03.12.2014 - Tuliszków - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Przemysław Gebler, Konrad Kaczmarek, Jakub Korzepa,
Jan Szwankowski, Radosław Kos, Kamil Marczewski,
Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk, Mikołaj Rosiński,
Wiktor Kustosz, Konrad Szymczak, Kacper Guziak

14.01.2015 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

6 miejsce
Krystian Świętochowski, Andrzej Taranowicz, Konrad Szymczak,
Katarzyna Stepnowska

29.01.2015 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

awans do Mistrzostw Rejonu
Ewa Stasiak, Anna Graczyk, Aleksandra Wutka, Aleksandra Gabryś,
Oliwia Witkowska, Oliwia Bronowska, Weronika Frącala,
Weronika Błaszczyk, Martyna Wałowska, Natalia Mielcarek,
Agnieszka Olas, Izabela Iglikowska

30.01.2015 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Rejonu
Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk, Jakub Korzepa,
Radosław Kos, Przemysław Gebler, Jan Szwankowski,
Wiktor Kustosz, Kacper Guziak, Konrad Szymczak,
Mikołaj Rosiński, Mateusz Ćwiek, Oliwier Arent

02.02.2015 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W WARCABACH CHŁOPCÓW

Rafał Szadek, Kacper Czupryński

04.02.2015 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH
DZIEWCZĄT

Katarzyna Stepnowska - 7 miejsce
Weronika Frącala - 24 miejsce

03.03.2015 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

dziewczęta - 2 miejsce
Anna Graczyk, Aleksandra Wutka, Ewa Stasiak, Aleksandra Gabryś,
Izabela Iglikowska, Weronika Frącala, Weronika Błaszczyk,
Oliwia Witkowska, Oliwia Bronowska, Martyna Wałowska,
Natalia Mielczarek, Agnieszka Olas

chłopcy - 1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk, Radosław Kos,
Jan Szwankowski, Przemysław Gebler, Kacper Kowalczyk,
Mikołaj Rosiński, Konrad Szymczak, Wiktor Kustosz,
Kacper Guziak, Oliwier Arent, Mateusz Ćwiek, Jakub Korzepa

26.03.2015 - Słupca - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

5 miejsce
Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk, Radosław Kos,
Jan Szwankowski, Przemysław Gebler, Kacper Kowalczyk,
Mikołaj Rosiński, Konrad Szymczak, Wiktor Kustosz,
Kacper Guziak, Oliwier Arent, Mateusz Ćwiek, Jakub Korzepa

19.05.2015 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Konrad Szymczak - 10 miejsce
Wiktor Gebler - 15 miejsce
Jakub Guziak - 20 miejsce
Dawid Grubski - 23 miejsce
2014/15 - GIMNAZJUM
30.09.2014 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2 miejsce - dziewczęta
Paulina Młotkiewicz, Angelika Pacześna, Sylwia Pajor, Agata Kurek,
Natalia Stefaniak, Julia Gebler, Oliwia Kacprzak, Klaudia Gardzielik,
Oliwia Jagieła, Kinga Jesionek, Natalia Wojtysiak, Ewelina Owczarek

5 miejsce - chłopcy
Aleksander Ignaczak, Łukasz Kaczewiak, Jakub Olas, Krystian Wutka,
Seweryn Wypiorczyk, Adrian Skonieczka, Szymon Jasiński, Dawid Kos,
Kacper Zgoliński, Patryk Wypiorczyk

15.10.2014 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Krystian Wutka, Łukasz Kaczewiak, Adrian Skonieczka, Mateusz Stasiak,
Andrzej Zasiadczyk, Patryk Wypiorczyk, Kacper Zgoliński, Bartosz
Gręzicki, Jakub Gręzicki, Seweryn Wypiorczyk, Dawid Kos,
Mateusz Milczarek, Bartłomiej Śmieja

28.10.2014 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Justyna Gogolewska, Gabriela Kwiatkowska,
Rafał Pakuła, Patryk Janiaczyk

30.10.2014 - Tuliszków - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
POD HASŁEM "NARKOTYKOM STOP"

1 miejsce
Natalia Stefaniak, Julia Gebler, Klaudia Gardzielik, Gabriela Kwiatkowska,
Oliwia Kacprzak, Paulina Młotkiewicz, Wiktoria Kin, Magdalena Frącala

13.12.2014 - Ślesin - MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ
PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce
Paulina Młotkiewicz, Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Julia Gebler,
Natalia Stefaniak, Agata Kurek, Angelika Pacześna, Ewelina Owczarek

2 miejsce
Klaudia Młotkiewicz, Lena Antczak, Magdalena Frącala, Julia Śmigielska,
Oliwia Kacprzak, Dominika Kaczmarek, Aleksandra Bodlak

15.12.2014 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Seweryn Wypiorczyk, Krystian Wutka, Adrian Tomczyk,
Adrian Skonieczka, Andrzej Zasiadczyk, Łukasz Kaczewiak,
Mateusz Stasiak, Bartłomiej Śmieja, Mateusz Milczarek, Dawid Kos

18.12.2014 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Julia Gebler, Natalia Stefaniak,
Agata Kurek, Magdalena Frącala, Paulina Młotkiewicz,
Ewelina Owczarek, Angelika Pacześna, Oliwia Kacprzak,
Lena Antczak, Justyna Gogolewska, Weronika Olas

16.01.2015 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce
Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Julia Gebler, Natalia Stefaniak,
Agata Kurek, Magdalena Frącala, Paulina Młotkiewicz,
Ewelina Owczarek, Angelika Pacześna, Oliwia Kacprzak,
Lena Antczak, Justyna Gogolewska, Weronika Olas

19.01.2015 - Przykona - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Julia Gebler, Natalia Stefaniak,
Agata Kurek, Angelika Pacześna, Ewelina Owczarek, Magdalena Frącala,
Lena Antczak, Paulina Młotkiewicz, Julita Jesionek, Aleksandra Bodlak

27.01.2015 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Julia Gebler, Natalia Stefaniak,
Agata Kurek, Angelika Pacześna, Ewelina Owczarek, Magdalena Frącala,
Lena Antczak, Paulina Młotkiewicz, Julita Jesionek, Aleksandra Bodlak

28.01.2015 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce
Jakub Olas, Łukasz Kaczewiak, Bartłomiej Śmieja, Adrian Tomczyk,
Krystian Wutka, Andrzej Zasiadczyk, Patryk Wypiorczyk, Kacper
Zgoliński, Adrian Skonieczka, Bartosz Gręzicki, Bartłomiej Sławik

02.02.2015 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce
Julia Gebler, Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Natalia Stefaniak,
Agata Kurek, Angelika Pacześna, Lena Antczak, Ewelina Owczarek,
Magdalena Frącala, Aleksandra Bodlak, Paulina Młotkiewicz,
Julita Jesionek, Weronika Olas

10.04.2015 - Słodków - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Krystian Wutka, Bartłomiej Śmieja, Adrian Skonieczka, Kacper Zgoliński,
Patryk Wypiorczyk, Mateusz Stasiak, Mateusz Milczarek, Bartosz
Gręzicki, Andrzej Zasiadczyk, Seweryn Wypiorczyk, Łukasz Kaczewiak

28.04.2015 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNEJ LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Julia Gebler (300 m) - 1 miejsce
Angelika Pacześna (1000 m) - 3 miejsce
Krystian Wutka (1000 m) - 2 miejsce
sztafeta 4x100 m - 2 miejsce (Natalia Stefaniak, Julia Gebler,
Klaudia Młotkiewicz, Weronika Olas)
Filip Borycki (100 m) - 4 miejsce
Wiktoria Kin (100 m), Joanna Jałkiewicz (300 m)
Julia Śmigielska (600 m), Paulina Młotkiewicz (1000 m)
Szymon Jarachowski (100 m)
Dawid Kos (100 m), Jakub Olas (100 m)
Patryk Wypiorczyk (300 m), Łukasz Kaczewiak (300 m)
Justyna Gogolewska (pchnięcie kulą)
Adrian Tomczyk (pchnięcie kulą)
Andrzej Zasiadczyk (pchnięcie kulą)

21.05.2015 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W INDYWIDUALNEJ LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Wielkopolski
Julia Gebler (300 m) - 1 miejsce
sztafeta 4x100 m - 2 miejsce (Klaudia Gardzielik, Julia Gebler,
Natalia Stefaniak, Klaudia Młotkiewicz, rez. Weronika Olas)
Angelika Pacześna (1000 m)
Krystian Wutka (1000 m)

29.05.2015 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNEJ LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Julia Gebler (300 m) - 8 miejsce
sztafeta 4x100 m - 6 miejsce (Klaudia Gardzielik, Julia Gebler,
Natalia Stefaniak, Klaudia Młotkiewicz, rez. Weronika Olas)
2013/14 - SZKOŁA PODSTAWOWA
01.10.2013 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Patrycja Zasiadczyk, Kinga Janiak,
Kinga Jesionek, Julia Kropidłowska, Bartosz Gręzicki, Jakub Kmieć,
Jakub Korzepa, Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk,
Tobiasz Pawlak

23.10.2013 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

3 miejsce
Norbert Rykowski, Piotr Dębowiecki

24.10.2013 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Jakub Kmieć, Hubert Frącala, Sebestian Gebler, Bartosz Gręzicki,
Kacper Golba, Jakub Guziak, Kacper Guziak, Krystian Świętochowski,
Eryk Włodarczyk, Mikołaj Rosiński, Mateusz Ćwiek, Konrad Szymczak

14.11.2013 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

5 miejsce
Katarzyna Stepnowska, Krystian Świętochowski,
Kacper Golba, Andrzej Taranowicz

22.11.2013 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Bartosz Gręzicki, Jakub Guziak, Hubert Frącala, Sebastian Gebler,
Kacper Golba, Jakub Kmieć, Mikołaj Światłowski, Mikołaj Rosiński,
Krystian Świętochowski, Dawid Kos, Jan Szwankowski

28.11.2013 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W WARCABACH DZIEWCZĄT

Kinga Jesionek - 8 miejsce
Klaudia Gardzielik - 18 miejsce

29.11.2013 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W WARCABACH CHŁOPCÓW

Krystian Świętochowski - 6 miejsce
Kacper Czupryński - 19 miejsce

27.02.2014 - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Eryk Włodarczyk, Krystian Świętochowski, Hubert Frącala,
Radosław Kos, Sebastian Gebler, Kacper Golba, Bartosz Gręzicki,
Jakub Guziak, Jakub Kmieć, Michał Światłowski, Jakub Bartosik

25.02.2014 - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Klaudia Gardzielik, Patrycja Idzik, Patrycja Zasiadczyk, Wiktoria Kin,
Klaudia Młotkiewicz, Julita Jesionek, Karolina Dróżdż, Oliwia Jagieła,
Julia Kropidłowska, Karolina Brzęczkowska, Kinga Janiak

12.03.2014 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Klaudia Gardzielik, Patrycja Zasiadczyk, Klaudia Młotkiewicz,
Julita Jesionek, Julia Kropidłowska, Karolina Dróżdż, Wiktoria Kin,
Karolina Brzęczkowska, Oliwia Jagieła, Kinga Janiak, Ewa Stasiak

24.03.2014 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce
Eryk Włodarczyk, Krystian Świętochowski, Hubert Frącala,
Radosław Kos, Sebastian Gebler, Kacper Golba, Bartosz Gręzicki,
Jakub Guziak, Jakub Kmieć, Michał Światłowski, Jakub Bartosik

25.03.2014 - Kleczew - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Klaudia Gardzielik, Patrycja Idzik, Patrycja Zasiadczyk,
Klaudia Młotkiewicz, Julita Jesionek, Julia Kropidłowska,
Karolina Dróżdż, Karolina Brzęczkowska, Oliwia Jagieła,
Kinga Janiak, Wiktoria Kin, Ewa Stasiak, Anna Graczyk

15 kwietnia 2014 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Klaudia Gardzielik - 3 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Krystian Świętochowski, Jakub Korzepa, Kacper Guziak,
Adrian Pabiańczyk, Jakub Czupryński, Jakub Kmieć,
Kacper Golba, Bartosz Gręzicki, Hubert Frącala

7 maja 2014 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

2 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Klaudia Gardzielik, Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Zasiadczyk,
Wiktoria Kin, Patrycja Idzik, Karolina Dróżdż

8 maja 2014 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

Kamil Marczewski, Radosław Kos, Jakub Korzepa,
Eryk Jagieła, Kacper Guziak, Oskar Muller

16 maja 2014 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

6 miejsce
Klaudia Gardzielik, Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Zasiadczyk,
Wiktoria Kin, Patrycja Idzik, Karolina Dróżdż
2013/14 - GIMNAZJUM
01.10.2013 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Paulina Młotkiewicz, Angelika Pacześna, Wiktoria Cerbst, Monika Frącala,
Sylwia Pajor, Natalia Stefaniak, Natalia Wojtysiak, Aleksandra Cieślak,
Martyna Graczyk, Oliwia Kacprzak, Sylwia Owczarek

Kacper Wielgórski, Łukasz Kaczewiak, Hubert Wielgórski,
Krystian Wutka, Seweryn Wypiorczyk, Dawid Gibasiewicz,
Aleksander Wielgórski, Patryk Wypiorczyk, Kamil Peruga,
Jakub Olas, Bartłomiej Śmieja

22.10.2013 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Damian Burdelak, Patryk Janiaczyk

25.10.2013 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Maciej Turkowski, Krystian Wutka, Dawid Gibasiewicz,
Seweryn Wypiorczyk, Andrzej Zasiadczyk, Aleksander Wielgórski,
Bartłomiej Śmieja, Łukasz Kaczewiak, Kacper Wielgórski,
Adrian Tomczyk, Jakub Olas, Patryk Wypiorczyk

13.11.2013 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

4 miejsce
Konrad Serafin, Kacper Zgoliński, Julia Śmigielska, Martyna Maciejewska

28.11.2013 - Tuliszków - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
POD HASŁEM "NARKOTYKOM STOP"

Julia Gebler, Oliwia Kacprzak, Natalia Stefaniak, Paulina Młotkiewicz,
Magdalena Frącala, Andżelika Gibasiewicz, Monika Frącala,
Martyna Graczyk

29.11.2013 - Słodków - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Arkadiusz Kaczmarek, Dawid Gibasiewicz, Kacper Wielgórski,
Maciej Turkowski, Andrzej Zasiadczyk, Adrian Tomczyk,
Seweryn Wypiorczyk, Jakub Olas, Łukasz Kaczewiak,
Krystian Wutka, Bartłomiej Śmieja, Bartłomiej Błaszczyk

14.12.2013 - Ślesin - MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ
PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce - zespół I
Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak,
Monika Frącala, Ewa Jesionek, Andżelika Gibasiewicz

3 miejsce - zespół II
Ewelina Owczarek, Paulina Młotkiewicz, Weronika Stasiak,
Lena Antczak, Magdalena Frącala, Agata Kurek, Martyna Graczyk

21.01.2014 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Julia Gebler, Monika Frącala, Natalia Stefaniak, Ewa Jesionek,
Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak, Ewelina Owczarek,
Paulina Młotkiewicz, Andżelika Gibasiewicz, Agata Kurek,
Angelika Pacześna

24.01.2014 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Kacper Wielgórski, Maciej Turkowski, Dawid Gibasiewicz,
Łukasz Kaczewiak, Jakub Olas, Bartłomiej Śmieja, Adrian Tomczyk,
Krystian Wutka, Seweryn Wypiorczyk, Jakub Młotkiewicz,
Andrzej Zasiadczyk, Adrian Skonieczka

03.03.2014 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce
Julia Gebler, Monika Frącala, Natalia Stefaniak, Ewa Jesionek,
Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak, Ewelina Owczarek, Andżelika
Gibasiewicz, Klaudia Adamiak, Agata Kurek, Angelika Pacześna

07 kwietnia 2014 - Brudzew - ELIMINACJE MISTRZOSTW
POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Kacper Zgoliński, Rafał Pakuła, Adrian Skonieczka, Patryk Wypiorczyk,
Kamil Peruga, Jakub Gręzicki, Łukasz Kaczewiak, Bartłomiej Śmieja,
Krystian Wutka, Andrzej Zasiadczyk, Dawid Gibasiewicz,
Mateusz Milczarek, Kacper Wielgórski

15 kwietnia 2014 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Klaudia Adamiak - 5 miejsce
Andżelika Gibasiewicz - 6 miejsce
Angelika Pacześna - 7 miejsce
Julia Gebler - 9 miejsce
Paulina Młotkiewicz, Sylwia Pajor, Oliwia Kacprzak, Julia Śmigielska,
Natalia Wojtysiak, Łukasz Kaczewiak, Krystian Wutka,
Patryk Wypiorczyk, Adrian Skonieczka, Kacper Wielgórski,
Arkadiusz Albertowski, Dawid Gibasiewicz

30 kwietnia 2014 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNEJ LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Julia Gebler - 1 miejsce (100 m)
Aleksandra Cieślak - 2 miejsce (100 m)
Paulina Młotiewicz - 3 miejsce (1000 m)
sztafeta 4x100 m - 3 miejsce (Julia Gebler, Aleksandra Cieślak,
Zuzanna Fabisiak, Andżelika Gibasiewicz)
Kacper Wielgórski - 1 miejsce (300 m)
Krystian Wutka - 3 miejsce (1000 m)
Ewelina Owczarek, Sylwia Pajor, Angelika Pacześna, Julia Śmigielska,
Klaudia Adamiak, Oliwia Kacprzak, Aleksandra Bodlak,
Natalia Stefaniak, Renata Warych,
Bartłomiej Śmieja, Jakub Olas, Dawid Gibasiewicz,
Łukasz Kaczewiak, Piotr Dombrowski, Bartłomiej Rosiak,
Adrian Tomczyk, Mateusz Milczarek, Filip Borycki

13 maja 2014 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W INDYWIDUALNEJ LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Julia Gebler - 2 miejsce (300 m) - awans do Mistrzostw Województwa
Kacper Wielgórski - 4 miejsce (300 m),
Aleksandra Cieślak, Krystian Wutka

27 maja 2014 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

Julia Gebler - 6 miejsce (300 m) - rekord życiowy 44,33 s.
2012/13 - SZKOŁA PODSTAWOWA
28.09.2012 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Marta Tutak, Patrycja Jałkiewicz - 1 miejsce
Rafał Pakuła, Patryk Janiaczyk - 3 miejsce

02.10.2012 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Julia Śmigielska, Natalia Stefaniak,
Oliwia Kacprzak, Julia Gebler, Szymon Jarachowski, Jakub Gręzicki,
Michał Jesionek, Kamil Turliński, Bartosz Gręzicki, Jakub Bartosik

11.10.2012 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W DRUŻYNOWYM TENISIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Marta Tutak, Patrycja Jałkiewicz - 5 miejsce

22.11.2012 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Julia Śmigielska, Michał Jesionek, Kacper Zgoliński,
Krystian Świętochowski

17.12.2012 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH CHŁOPCÓW

Dawid Kos, Szymon Michalak - 5 miejsce

19.12.2012 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH DZIEWCZĄT

Kinga Jesionek, Klaudia Gardzielik

12.02.2013 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Jakub Gręzicki, Bartosz Gręzicki, Michał Jesionek, Dawid Kos,
Szymon Michalak, Szymon Jarachowski, Kamil Peruga, Kacper Golba,
Sebastian Gebler, Dawid Włodarczyk, Kamil Turliński

13.02.2013 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Oliwia Kacprzak, Weronika Olas,
Oliwia Langowska, Aleksandra Bodlak, Izabela Grzybowska,
Julia Śmigielska, Patrycja Pawicka, Dominika Kaczmarek,
Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik

19.03.2013 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Oliwia Kacprzak, Weronika Olas,
Oliwia Langowska, Aleksandra Bodlak, Izabela Grzybowska,
Julia Śmigielska, Patrycja Pawicka, Dominika Kaczmarek,
Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Patrycja Zasiadczyk

15.04.2013 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Klaudia Gardzielik, Oliwia Kacprzak,
Szymon Jarachowski, Kamil Turliński, Michał Jesionek, Bartosz Gręzicki

04.06.2013 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH NA ORIENTACJĘ

Julia Gebler, Julia Śmigielska, Natalia Stefaniak, Klaudia Gardzielik
2012/13 - GIMNAZJUM
02.10.2012 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Aleksandra Cieślak, Andżelika Gibasiewicz, Martyna Graczyk,
Klaudia Adamiak, Wiktoria Cerbst, Paulina Młotkiewicz,
Andżelika Pacześna, Sylwia Pajor, Ewelina Owczarek,
Paulina Szwedzka, Magdalena Frącala, Justyna Wojtysiak

Bartłomiej Korzepa, Damian Michalak, Mateusz Nowak,
Michał Sobczyk, Michał Błażełek, Łukasz Kaczewiak,
Kacper Wielgórski, Arkadiusz Albertowski, Dawid Gibasiewicz,
Adrian Wieczorek, Kacper Wawrzyniak

10.10.2012 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Ola Olczyk, Marta Krysztofowicz, Damian Burdelak, Sebastian Frącala

26.10.2012 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Powiatu
Kacper Wawrzyniak, Artur Kos, Kamil Raźniewski, Michał Sobczyk,
Damian Michalak, Michał Błażełek, Tomasz Kaczewiak,
Michał Kowalczyk, Aleksander Wielgórski, Krystian Wutka

08.11.2012 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Kacper Wawrzyniak, Artur Kos, Kamil Raźniewski, Michał Sobczyk,
Damian Michalak, Michał Błażełek, Tomasz Kaczewiak,
Michał Kowalczyk, Aleksander Wielgórski

21.11.2012 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Aleksandra Izydorczyk, Martyna Maciejewska,
Konrad Serafin, Kacper Wawrzyniak

30.11.2012 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Kacper Wawrzyniak, Artur Kos, Michał Sobczyk, Kamil Raźniewski,
Damian Michalak, Michał Błażełek, Michał Kowalczyk, Tomasz
Kaczewiak, Dawid Kawalec, Mateusz Nowak, Aleksander Wielgórski

01.12.2012 - Ślesin - MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ
PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

1 miejsce - zespół I
Ewa Jesionek, Paulina Szwedzka, Adrianna Dembowiecka,
Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak, Monika Frącala,
Roksana Musialik, Karolina Bystrzycka

3 miejsce - zespół II
Weronika Stasiak, Angelika Pacześna, Ewelina Owczarek,
Andżelika Gibasiewicz, Martyna Graczyk, Joanna Bodlak,
Daria Błaszczyk, Magdalena Turlińska

18.12.2012 - Przykona - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

awans do Mistrzostw Powiatu
Ewa Jesionek, Paulina Szwedzka, Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak,
Monika Frącala, Adrianna Dembowiecka, Joanna Bodlak, Karolina
Bystrzycka, Andżelika Gibasiewicz, Martyna Graczyk

19.12.2012 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Powiatu
Michał Błażełek, Tomasz Kaczewiak, Michał Sobczyk, Damian Michalak,
Dawid Kawalec, Michał Kowalczyk, Aleksander Wielgórski,
Kacper Wawrzyniak, Barłomiej Korzepa

09.01.2013 - Przykona - GIMNAZJADA POWIATU TURECKIEGO
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

4 miejsce
Michał Błażełek, Tomasz Kaczewiak, Michał Sobczyk, Damian Michalak,
Dawid Kawalec, Michał Kowalczyk, Kacper Gręzicki, Kamil Raźniewski,
Aleksander Wielgórski, Kacper Wawrzyniak, Bartłomiej Korzepa

10.01.2013 - Przykona - GIMNAZJADA POWIATU TURECKIEGO
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Ewa Jesionek, Paulina Szwedzka, Zuzanna Fabisiak, Aleksandra Cieślak,
Monika Frącala, Adrianna Dembowiecka, Joanna Bodlak, Karolina
Bystrzycka, Andżelika Gibasiewicz, Anita Szymańska, Ewelina Owczarek

15.04.2013 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Klaudia Adamiak, Sylwia Owczarek, Aleksandra Cieślak, Andżelika
Gibasiewicz, Paulina Młotkiewicz, Natalia Stasiak, Łukasz Kaczewiak,
Krystan Wutka, Bartłomiej Korzepa, Mateusz Nowak, Damian Michalak,
Kacper Wawrzyniak, Dawid Gibasiewicz, Jarosław Piekarski

16.04.2013 - Brudzew - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Kacper Wawrzyniak, Michał Sobczyk, Bartłomiej Korzepa,
Michał Błażełek, Dawid Kawalec, Artus Kos, Damian Michalak,
Michał Kowalczyk, Tomasz Kaczewiak, Aleksander Wielgórski,
Kamil Raźniewski, Krystian Wutka, Kacper Wielgórski,
Maciej Turkowski, Dawid Gibasiewicz, Andrzej Zasiadczyk

26.04.2013 - Kaczki Średnie - IV TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

2 miejsce
Krystian Wutka, Bartłomiej Śmieja, Aleksander Wielgórski,
Damian Michalak, Barłomiej Korzepa, Artur Kos, Kacper Wawrzyniak,
Andrzej Zasiadczyk, Dawid Kawalec, Michał Sobczyk,
Kamil Raźniewski, Michał Błażełek

06.05.2013 - Władysławów - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

sztafeta 4x100 m dziewcząt - 4 miejsce (Andżelika Gibasiewicz,
Aleksandra Cieślak, Anita Szymańska, Zuzanna Fabisiak)
Andżelika Gibasiewicz (100 m) - 6 miejsce
Natalia Stasiak (300 m) - 4 miejsce
Paula Czechowska (rzut oszczepem) - 7 miejsce
Renata Warych (rzut oszczepem) - 5 miejsce
Zuzanna Fabisiak (skok w dal) - 6 miejsce
Paulina Młotkiewicz (1000 m) - 5 miejsce
Arkadiusz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 1 miejsce (awans
do Mistrzostw Rejonu)
Mateusz Nowak (300 m) - 2 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Damian Michalak (1000 m) - 2 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Anita Szymańska (100 m), Aleksandra Cieślak (300 m)
Klaudia Adamiak (600 m), Martyna Graczyk (600 m)
Sylwia Owczarek (600 m), Joanna Bodlak (pchnięcie kulą)
Tomasz Kaczewiak (100 m), Bartłomiej Korzepa (1000 m)
Michał Sobczyk (pchnięcie kulą)
Dawid Kawalec (rzut oszczepem)

10.05.2013 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

Arkadiusz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 1 miejsce (awans
do Mistrzostw Wielkopolski)
Mateusz Nowak (300 m)

28.05.2013 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

Arkadiusz Kaczmarek (pchnięcie kulą)

04.06.2013 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH NA ORIENTACJĘ

Klaudia Adamiak, Paulina Młotkiewicz,
Andżelika Gibasiewicz, Martyna Graczyk
2011/12 - SZKOŁA PODSTAWOWA
26.09.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH NA ORIENTACJĘ

awans do Mistrzostw Województwa
Edyta Woreta - 3 miejsce
Julia Gebler - 6 miejsce

10.10.2011 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

9 miejsce
Angelika Pacześna, Agnieszka Zarzycka, Edyta Woreta,
Aleksandra Grzybowska, Julia Gebler, Natalia Stefaniak,
Łukasz Kaczewiak, Krystian Wutka, Szymon Jasiński,
Kamil Turliński, Szymon Jarachowski, Bartłomiej Śmieja

19.10.2011 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Edyta Woreta, Ewelina Owczarek - 5-6 miejsce

22.10.2011 - Olejnica - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH NA ORIENTACJĘ

Edyta Woreta - 16 miejsce
Julia Gebler - 22 miejsce

17.11.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

Julia Śmigielska - 9 miejsce
Oliwia Kacprzak - 18 miejsce

01.12.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

Julia Śmigielska, Edyta Woreta, Kacper Zgoliński, Michał Jesionek

13.12.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH DZIEWCZĄT

Weronika Stasiak - 5 miejsce
Edyta Woreta - 12 miejsce

14.12.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH CHŁOPCÓW

Aleksander Ignaczak, Adrian Tomczyk

12.01.2012 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Edyta Woreta, Angelika Pacześna, Magdalena Frącala, Aleksandra
Grzybowska, Julia Gebler, Paulina Młotkiewicz, Weronika Stasiak,
Agata Kurek, Lena Antczak, Daria Czekała, Ewelina Owczarek

02.03.2012 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Edyta Woreta, Ewelina Owczarek, Angelika Pacześna, Aleksandra
Grzybowska, Weronika Stasiak, Paulina Młotkiewicz, Julia Gebler,
Agata Kurek, Magdalena Frącala, Lena Antczak, Daria Czekała

29.03.2012 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Julia Gebler, Natalia Stefaniak, Edyta Woreta, Klaudia Gardzielik,
Michał Jesionek, Szymon Jarachowski, Krystian Wutka,
Seweryn Wypiorczyk

24.04.2012 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

5 miejsce
Aleksandra Grzybowska, Ewelina Owczarek, Angelika Pacześna,
Edyta Woreta, Julia Gebler, Natalia Stefaniak
2011/12 - GIMNAZJUM
09.09.2011 - Przykona - II TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR
PREMIERA W KAT. 13 LAT - eliminacje gminne

3 miejsce

26.09.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH NA ORIENTACJĘ

awans do Mistrzostw Wielkopolski
Aleksandra Cieślak - 2 miejsce
Klaudia Adamiak, Daria Ratajek

10.10.2011 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

6 miejsce - dziewczyny
Natalia Stasiak, Daria Ratajek, Roksana Musialik, Klaudia Adamiak,
Paulina Szwedzka, Andżelika Gibasiewicz, Marta Gajowiak,
Andżelika Krzykacz, Aleksandra Cieślak, Monika Frącala,
Martyna Graczyk, Anita Szymańska

4 miejsce - chłopcy
Mateusz Morusiński, Mateusz Kałużny, Dominik Kwiatkowski,
Piotr Piąstka, Bartłomiej Korzepa, Damian Michalak,
Radosław Owczarek, Krzysztof Kupczyk, Łukasz Golba,
Piotr Kwiatkowski, Mateusz Nowak

11.10.2011 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Ola Olczyk, Marta Krysztofowicz, Karolina Frącala

12.10.2011 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Mateusz Morusiński, Łukasz Golba, Damian Burdelak, Sebastian Frącala

22.10.2011 - Olejnica - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH NA ORIENTACJĘ

Klaudia Adamiak - 28 miejsce

15.11.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Anna Kubiak - 3 miejsce
Martyna Maciejewska - 9 miejsce
Gabriel Filiczkowski - 9 miejsce
Konrad Serafin - 11 miejsce

02.12.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

4 miejsce
Anna Kubiak, Gabriel Filiczkowski, Patryk Błaszczyk, Konrad Serafin

03.12.2011 - Ślesin - MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ
PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Klaudia Gajewska, Klaudia Kicińska, Andżelika Krzykacz,
Adrianna Dembowiecka, Paulina Szwedzka, Joanna Bodlak,
Monika Frącala, Zuzanna Fabisiak

04.01.2012 - Przykona - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce
Klaudia Gajewska, Andżelika Krzykacz, Adrianna Dembowiecka,
Paulina Szwedzka, Monika Frącala, Zuzanna Fabisiak, Joanna Bodlak,
Karolina Bystrzycka, Ewa Jesionek, Roksana Musialik, Daria Błaszczyk

05.01.2011 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce
Łukasz Golba, Mateusz Morusiński, Przemysław Tylki, Maciej Adamiak,
Radosław Szliwa, Michał Błażełek, Michał Sobczyk, Damian Michalak,
Bartłomiej Korzepa, Tomasz Kaczewiak, Michał Kowalczyk

27.01.2012 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

2 miejsce - dziewczyny
Klaudia Gajewska, Andżelika Krzykacz, Adrianna Dembowiecka,
Paulina Szwedzka, Monika Frącala, Zuzanna Fabisiak,
Joanna Bodlak, Karolina Bystrzycka, Ewa Jesionek,
Roksana Musialik, Daria Błaszczyk

2 miejsce - chłopcy
Łukasz Golba, Maciej Adamiak, Mateusz Morusiński, Przemysław Tylki,
Radosław Szliwa, Michał Błażełek, Michał Kowalczyk, Michał Sobczyk,
Bartłomiej Korzepa, Tomasz Kaczewiak

29.03.2012 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Mateusz Morusiński - 2 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski)
Mateusz Kałużny - 4 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski)
Piotr Piąstka, Bartłomiej Korzepa, Dominik Kwiatkowski,
Kacper Wawrzyniak, Daria Ratajek, Klaudia Adamiak,
Monika Frącala, Aleksandra Cieślak, Andżelika Krzykacz

18.04.2012 - Brudzew - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Mateusz Morusiński, Maciej Adamiak, Sebastian Adamiak,
Łukasz Golba, Przemysław Tylki, Mateusz Kałużny,
Dominik Kwiatkowski, Radosław Owczarek, Piotr Piąstka

21.04.2012 - Żerków - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Mateusz Morusiński, Mateusz Kałużny

27.04.2012 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Zuzanna Fabisiak (skok w dal) - 5 miejsce
Anita Szymańska (100 m) - 11 miejsce
Klaudia Adamiak (100 m) - 13 miejsce
Andżelika Gibasiewicz (100 m) - 7 miejsce
Monika Frącala (800 m) - 15 miejsce
Marta Gajowiak (800 m) - 8 miejsce
Natalia Stasiak (300 m) - 5 miejsce
Daria Ratajek (800 m) - 10 miejsce
Mateusz Morusiński (1000 m) - 1 miejsce
Mateusz Kałużny (1000 m) - 3 miejsce
Dominik Kwiatkowski (300 m) - 3 miejsce
Arkadiusz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 7 miejsce

08.05.2012 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dominik Kwiatkowski, Mateusz Kałużny, Mateusz Morusiński

29.05.2012 - Leszno - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Mateusz Morusiński (1000 m) - 11 miejsce
2010/11 - SZKOŁA PODSTAWOWA
28.09.2010 - MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH
NA ORIENTACJĘ

3 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Edyta Woreta, Aleksandra Cieślak, Ewelina Owczarek

06.10.2010 - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

8 miejsce
Aleksandra Cieślak, Renata Warych, Klaudia Adamiak, Martyna Graczyk,
Edyta Woreta, Ewelina Owczarek, Krystian Wutka, Bartłomiej Śmieja,
Łukasz Kaczewiak, Adrian Wieczorek, Paweł Golba

23.10.2010 - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH
NA ORIENTACJĘ

Edyta Woreta, Aleksandra Cieślak, Ewelina Owczarek

04.11.2010 - MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH
DZIEWCZĄT

Edyta Woreta, Ewelina Owczarek

05.11.2010 - MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH
CHŁOPCÓW

Arkadiusz Albertowski - 4 miejsce
Paweł Golba - udział w rozgrywkach

18.01.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM
TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Edyta Woreta, Ewelina Owczarek

19.01.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM
TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Paweł Golba, Hubert Frydziński

18.02.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ
CHŁOPCÓW - ELIMINACJE

4 miejsce
Maciej Turkowski, Jarosław Piekarski, Szymon Bodlak, Dawid
Gibasiewicz, Kacper Wielgórski, Bartłomiej Śmieja, Krystian Wutka,
Jakub Olas, Seweryn Wypiorczyk, Hubert Frydziński

22.02.2011 - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Zuzanna Fabisiak, Ewa Jesionek, Martyna Graczyk, Andżelika
Gibasiewicz, Renata Warych, Ewelina Owczarek, Edyta Woreta,
Klaudia Adamiak, Monika Frącala, Aleksandra Cieślak,
Angelika Pacześna, Sylwia Owczarek, Anna Koperska

01.03.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYM
TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Paweł Golba

02.03.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYM
TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Edyta Woreta, Ewelina Owczarek

09.03.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE
KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Zuzanna Fabisiak, Ewa Jesionek, Martyna Graczyk,
Andżelika Gibasiewicz, Renata Warych, Ewelina Owczarek,
Edyta Woreta, Klaudia Adamiak, Monika Frącala, Aleksandra Cieślak,
Angelika Pacześna, Sylwia Owczarek, Anna Koperska


26.03.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Edyta Woreta - 1 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Julia Gebler - 8 miejsce
Aleksandra Cieślak - 8 miejsce
Natalia Stefaniak, Bartłomiej Śmieja, Andrzej Zasiadczyk,
Jarosław Piekarski, Adrian Wieczorek, Andżelika Gibasiewicz

30.03.2011 - Solec Kujawski - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Edyta Woreta - 7 miejsce

06.04.2011 - MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE KOSZYKOWEJ
DZIEWCZĄT

3 miejsce
Renata Warych, Aleksandra Cieślak, Edyta Woreta, Klaudia Adamiak,
Zuzanna Fabisiak, Sylwia Owczarek, Ewelina Owczarek,
Angelika Pacześna, Monika Frącala, Anna Koperska,
Andżelika Gibasiewicz, Martyna Graczyk

09.04.2011 - Żerków - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Edyta Woreta

10.05.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Renata Warych, Klaudia Adamiak, Zuzanna Fabisiak, Edyta Woreta,
Aleksandra Cieślak, Sylwia Owczarek

17.05.2011 - MISTRZOSTWA REJONU W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM

2 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Renata Warych, Klaudia Adamiak, Zuzanna Fabisiak, Edyta Woreta,
Aleksandra Cieślak, Sylwia Owczarek
2010/11 - GIMNAZJUM
06.10.2010 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

4 miejsce - sztafeta dziewcząt
Daria Świerczyńska, Iwona Wszędybył, Ewa Chudzik, Paulina Dorabiała,
Andżelika Krzykacz, Klaudia Gajewska, Anita Szymańska,
Paulina Szwedzka, Marta Gajowiak, Weronika Białek, Roksana Musialik

3 miejsce - sztafeta chłopców
Mateusz Morusiński, Mateusz Kałużny, Piotr Piąstka, Maciej Adamiak,
Sebastian Adamiak, Bartłomiej Korzepa, Damian Michalak,
Kamil Pawicki, Mateusz Chorąziak, Łukasz Golba, Dominik Kwiatkowski

20.10.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

Małgorzata Łakomicka - 2 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Anna Kubiak, Gabriel Filiczkowski - udział w rozgrywkach

29.10.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

Małgorzata Łakomicka, Anna Kubiak, Gabriel Filiczkowski,
Michał Kowalczyk

09.11.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Maciej Adamiak, Sebastian Adamiak, Łukasz Golba, Piotr Piąstka,
Mateusz Morusiński, Dominik Kwiatkowski, Mateusz Kałużny,
Kamil Raźniewski, Przemysław Tylki

16.11.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Michał Kowalczyk, Damian Michalak, Małgorzata Łakomicka,
Katarzyna Gajewska

27.11.2010 - Ślesin - MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce
Weronika Białek, Daria Świerczyńska, Katarzyna Bystrzycka,
Adrianna Dembowiecka, Paulina Szwedzka, Andżelika Krzykacz,
Klaudia Kicińska, Karolina Bystrzycka, Klaudia Gajewska,
Anita Szymańska, Joanna Bodlak, Daria Błaszczyk

11.12.2010 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

Małgorzata Łakomicka

14.12.2010 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce w grupie
Weronika Białek, Daria Świerczyńska, Katarzyna Bystrzycka,
Paulina Szwedzka, Adrianna Dembowiecka, Andżelika Krzykacz,
Klaudia Kicińska, Karolina Bystrzycka, Klaudia Gajewska,
Anita Szymańska, Daria Błaszczyk, Roksana Musialik

10.01.2011 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce w grupie
Robert Karpiński, Michał Dróżdż, Daniel Buda, Łukasz Golba,
Mateusz Strycharczyk, Tomasz Dombrowski, Mateusz Morusiński,
Maciej Adamiak, Mateusz Tylki, Mateusz Chorąziak, Kamil Pawicki,
Jakub Szczap

14.01.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński - 1 miejsce
Michał Dróżdż - 2 miejsce
Tomasz Dombrowski - 5 miejsce

21.01.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce
Weronika Białek, Daria Świerczyńska, Katarzyna Bystrzycka,
Paulina Szwedzka, Adrianna Dembowiecka, Andżelika Krzykacz,
Klaudia Gajewska, Paulina Turkowska, Karolina Bystrzycka,
Anita Szymańska, Daria Błaszczyk, Roksana Musialik

21.01.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Robert Karpiński, Michał Dróżdż, Daniel Buda, Mateusz Strycharczyk,
Łukasz Golba, Mateusz Morusiński, Przymysław Tylki,
Mateusz Chorąziak, Kamil Pawicki, Jakub Szczap, Radosław Szliwa

25.01.2011 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Daria Świerczyńska, Ola Olczyk

24.02.2011 - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

5-6 miejsce
Robert Karpiński, Michał Dróżdż, Daniel Buda, Łukasz Golba,
Mateusz Strycharczyk, Mateusz Morusiński, Maciej Adamiak,
Mateusz Chorąziak, Jakub Szczap, Radosław Szliwa, Piotr Piąstka

11.03.2011 - Przedecz - MISTRZOSTWA REJONU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński - 2 miejsce
Michał Dróżdż - 8 miejsce

15.03.2011 - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński, Michał Dróżdż - 1 miejsce (awans
do Mistrzostw Rejonu)
Michał Sobczyk, Arkadiusz Kaczmarek - 7 miejsce

16.03.2011 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Daria Świerczyńska, Ola Olczyk

26.03.2011 - Solec Kujawski - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Mateusz Kałużny - 14 miejsce
Ewa Chudzik - 21 miejsce
Andżelika Krzykacz - 23 miejsce

30.03.2011 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

awans do Mistrzostw Województwa
Ewa Chudzik - 2 miejsce
Paulina Dorabiała - 3 miejsce
Mateusz Morusiński - 3 miejsce
Andżelika Krzykacz, Damian Michalak, Bartłomiej Korzepa

31.03.2011 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Województwa
Robert Karpiński, Michał Dróżdż - 2 miejsce

08.04.2011 - Gołuchów - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński

09.04.2011 - Żerków - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Ewa Chudzik, Mateusz Morusiński

18.04.2011 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

15.04.2011 - Krzyż - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński, Michał Dróżdż

12.05.2011 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Rejonu
Weronika Białek (300 m) - 1 miejsce
Daria Świerczyńska (100 m ppł) - 1 miejsce
Iwona Wszędybył (skok w dal) - 3 miejsce
Adam Bartski (pchnięcie kulą) - 1 miejsce
Agata Redzynia (rzut dyskiem) - 3 miejsce
Anna Wróblewska (rzut oszczepem) - 3 miejsce

12.05.2011 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Województwa
Weronika Białek (300 m) - 1 miejsce
Daria Świerczyńska (100 m ppł) - 1 miejsce
Adam Bartski (pchnięcie kulą) - 1 miejsce
Agata Redzynia (rzut dyskiem) - 3 miejsce
Anna Wróblewska (rzut oszczepem) - 3 miejsce

31.05.2011 - Leszno - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

w punktacji generalnej dziewcząt - 24 miejsce (na 115 start. szkół)
Daria Świerczyńska (100 m ppł) - 6 miejsce
Agata Redzynia (rzut dyskiem) - 9 miejsce
Anna Wróblewska (rzut oszczepem) - 15 miejsce
Weronika Białek (300 m) - 18 miejsce
Adam Bartski (pchnięcie kulą) - 8 miejsce
2009/10 - SZKOŁA PODSTAWOWA
02.10.2009 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Aleksandra Cieślak, Andżelika Gibasiewicz, Marta Gajowiak,
Anita Szymańska, Paulina Szwedzka, Natalia Chrapek,
Bartłomiej Śmieja, Krystian Wutka, Adrian Wieczorek,
Bartłomiej Korzepa, Mateusz Nowak, rez. Tomasz Kaczewiak

12.11.2009 - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

Patrycja Koperska - 16 miejsce
Roksana Musialik - 18 miejsce
Damian Michalak - 15 miejsce
Paweł Golba - 19 miejsce

20.11.2009 - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH

Michał Kowalczyk - 1 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa)
Adrianna Dembowiecka, Paulina Sekura, Artus Kos,
Michał Kowalczyk - udział w zawodach

16.12.2009 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)
Daria Błaszczyk, Karolina Bystrzycka, Joanna Bodlak,
Roksana Musialik, Anita Szymańska, Natalia Chrapek,
Adrianna Dembowiecka, Katarzyna Gajewska,
Paulina Szwedzka, Zuzanna Fabisiak, Ewa Jesionek

25.03.2010 - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

5 miejsce
Daria Błaszczyk, Karolina Bystrzycka, Joanna Bodlak,
Roksana Musialik, Anita Szymańska, Natalia Chrapek,
Adrianna Dembowiecka, Katarzyna Gajewska,
Paulina Szwedzka, Zuzanna Fabisiak, Ewa Jesionek

19.04.2010 - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Edyta Woreta, Ewelina Owczarek,
Aleksandra Cieślak, Paulina Szwedzka

05.05.2010 - MISTRZOSTWA POWIATU
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

3 miejsce
Daria Błaszczyk, Natalia Chrapek, Roksana Musialik,
Anita Szymańska, Paulina Szwedzka, Paulina Sekura
2009/10 - GIMNAZJUM
02.10.2009 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski) - sztafeta dziewcząt
Andżelika Krzykacz, Weronika Białek, Klaudia Kicińska, Paulina Sobczyk,
Klaudia Śleboda, Daria Świerczyńska, Ewa Chudzik, Iwona Wszędybył,
Paulina Dorabiała, Agnieszka Antczak, Karolina Olas

2 miejsce - sztafeta chłopców
Mateusz Golba, Przemysław Dorabiała, Mateusz Kuczborski,
Mariusz Kuszczak, Sylwester Kuszczak, Tomasz Kurzawa,
Mateusz Kałużny, Dariusz Kwiatkowski, Mateusz Morusiński,
Piotr Piąstka, Dominik Kwiatkowski

20.10.2009 - Racot - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

12 miejsce - sztafeta dziewcząt (start. 42 sztafety)
Andżelika Krzykacz, Weronika Białek, Klaudia Kicińska,
Paulina Sobczyk, Klaudia Śleboda, Daria Świerczyńska, Ewa Chudzik,
Iwona Wszędybył, Paulina Dorabiała, Agnieszka Antczak, Karolina Olas

10.11.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

4 miejsce
Małgorzata Łakomicka, Wojciech Żerkowski, Konrad Stasiak,
Gabriel Filiczkowski

13.11.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

Małgorzata Łakomicka - 2 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski)
Wojciech Żerkowski - 9 miejsce
Klaudia Śleboda, Gabriel Filiczkowski

17.11.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH

Małgorzata Łakomicka, Wojciech Żerkowski

03.12.2009 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Daria Szwankowska, Daria Świerczyńska, Justyna Szymczak,
Karolina Olas, Agnieszka Antczak, Katarzyna Bystrzycka,
Weronika Białek, Klaudia Kicińska, Andżelika Krzykacz,
Iwona Wszędybył, Patrycja Kupińska

08.12.2009 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)
Tomasz Janiak, Tomasz Kaczmarek, Mikołaj Masiera,
Bartosz Zasiadczyk, Mateusz Golba, Przemysław Dorabiała,
Filip Błażełek, Wojciech Żerkowski, Tomasz Kurzawa,
Konrad Stasiak, Sylwester Kuszczak, Łukasz Krotowski

12.12.2009 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

Małgorzata Łakomicka

19.12.2009 - Ślesin - MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ
PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce

09.02.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Daria Szwankowska, Agnieszka Antczak, Karolina Olas,
Daria Świerczyńska, Katarzyna Bystrzycka, Iwona Wszędybył,
Justyna Szymczak, Andżelika Krzykacz, Weronika Białek,
Klaudia Kicińska, Patrycja Kupińska, Nikola Dudek

1 miejsce
Przemysław Dorabiała, Mateusz Golba, Tomasz Janiak,
Tomasz Kaczmarek, Łukasz Krotowski, Mikołaj Masiera, Filip Błażełek,
Tomasz Kurzawa, Bartosz Zasiadczyk, Wojciech Żerkowski, Sylwester
Kuszczak, Konrad Stasiak, Mariusz Kuszczak, Robert Balcerzak

10.02.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Klaudia Śleboda - 4 miejsce
Iwona Kwiatkowska - udział w rozgrywkach

16.02.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

Michał Dróżdż - 2 miejsce
Robert Karpiński - 3 miejsce

25.02.2010 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Michał Dróżdż

25.02.2010 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

4 miejsce
Tomasz Janiak, Tomasz Kaczmarek, Mikołaj Masiera, Mateusz Golba,
Przemysław Dorabiała, Filip Błażełek, Robert Balcerzak,
Mariusz Kuszczak, Sylwester Kuszczak, Konrad Stasiak

10.03.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński, Michał Dróżdż - 1 miejsce
Tomasz Dombrowski, Łukasz Krotowski - 4 miejsce

11.03.2010 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Iwona Kwiatkowska, Klaudia Śleboda - 2 miejsce

07.04.2010 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński, Michał Dróżdż, Tomasz Dombrowski - 4 miejsce

19.04.2010 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Agnieszka Antczak - 3 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski)

20.04.2010 - Brudzew - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

23.04.2010 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Agnieszka Antczak - 16 miejsce

12.05.2010 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Rejonu
Daria Świerczyńska (100 m ppł) - 1 miejsce
Weronika Białek (600 m) - 3 miejsce
Tomasz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 1 miejsce
Mateusz Golba (300 m) - 2 miejsce
Bartosz Zasiadczyk (100 m) - 2 miejsce
sztafeta szwedzka dziewcząt - 4 miejsce (Iwona Wszędybył,
Daria Świerczyńska, Ewa Chudzik, Paulina Dorabiała)
sztafeta szwedzka chłopców - 1 miejsce (Bartosz Zasiadczyk,
Wojciech Żerkowski, Mariusz Kuszczak, Mateusz Golba)

21.05.2010 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA REJONU
KONIŃSKIEGO W LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Bartosz Zasiadczyk (100 m) - 3 miejsce
Mateusz Golba (300 m) - 4 miejsce
Weronika Białek (600 m) - 7 miejsce
Tomasz Kaczmarek (pchnięcie kulą)
sztafeta szwedzka dziewcząt - 2 miejsce (Agnieszka Antczak,
Daria Świerczyńska, Ewa Chudzik, Paulina Dorabiała,
Weronika Białek - rez.)
sztafeta szwedzka chłopców - 3 miejsce (Bartosz Zasiadczyk,
Wojciech Żerkowski, Mariusz Kuszczak, Mateusz Golba,
Sylwester Kuszczak - rez.)

25.05.2010 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Tomasz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 1 miejsce
Bartosz Zasiadczyk (100 m) - 8 miejsce
Daria Świerczyńska (100 m ppł) - 8 miejsce
sztafeta szwedzka dziewcząt - 20 miejsce (Agnieszka Antczak,
Daria Świerczyńska, Ewa Chudzik, Paulina Dorabiała,
Weronika Białek - rez.)
sztafeta szwedzka chłopców - 13 miejsce (Bartosz Zasiadczyk,
Wojciech Żerkowski, Mariusz Kuszczak, Mateusz Golba,
Sylwester Kuszczak - rez.)

31.05.2010 - Turek - MITING LEKKOATLETYCZNY
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

1 miejsce
2008/09 - SZKOŁA PODSTAWOWA
03.10.2008 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

4 miejsce
Andżelika Krzykacz, Klaudia Kicińska, Paulina Szwedzka,
Klaudia Gajewska, Weronika Białek, Katarzyna Gajewska,
Mateusz Kałużny, Mateusz Morusiński, Łukasz Golba,
Przemysław Tylka, Patryk Błaszczyk

10.10.2008 - Turek - MITING LEKKOATLETYCZNY

5 miejsce

18.11.2008 - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

udział w rozgrywkach

20.11.2008 - PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Natalia Chrapek, Joanna Bodlak, Paulina Szwedzka,
Andżelika Krzykacz, Marta Wojtczak, Klaudia Gajewska,
Klaudia Kicińska, Weronika Białek, Kinga Kowalczewska

05.12.2008 - PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

2 miejsce
Mateusz Kałużny, Przemysław Tylka, Radosław Szliwa,
Piotr Piąstka, Patryk Błaszczyk, Mateusz Morusiński, Łukasz Golba,
Maciej Adamiak, Sebastian Adamiak, Dominik Kwiatkowski,
Kamil Raźniewski, Radosław Owczarek

19.01.2008 - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

udział w rozgrywkach

27.01.2008 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

05.03.2009 - Kowale Pańskie - ELIMINACJE MISTRZOSTW
POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

udział w rozgrywkach

09.03.2009 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce
Nikola Pachołek, Weronika Białek, Klaudia Gajewska, Klaudia Kicińska,
Paulina Szwedzka, Marta Wojtczak, Kinga Kowalczewska, Joanna
Bodlak, Karolina Bystrzycka, Magdalena Jarek, Zuzanna Fabisiak

08.04.2009 - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Piotr Piąstka - 3 miejsce
Paulina Szwedzka - 7 miejsce

20.05.2009 - MISTRZOSTWA POWIATU
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

chłopcy - 3 miejsce
dziewczyny - 7 miejsce
2008/09 - GIMNAZJUM
03.10.2008 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

3 miejsce - dziewczyny
Agnieszka Antczak, Iwona Wszędybył, Katarzyna Kubiak, Paulina
Sobczyk, Kamila Pacześna, Daria Świerczyńska, Monika Gałczyńska,
Karolina Olas, Iwona Kwiatkowska, Marta Szwankowska, Nikola Dudek

3 miejsce - chłopcy
Mateusz Golba, Przemysław Dorabiała, Kamil Chudzik,
Sylwester Kuszczak, Mariusz Kuszczak, Bartosz Zasiadczyk,
Kamil Chojnacki, Zbigniew Buda, Grzegorz Zduniak,
Wojciech Żerkowski, Mateusz Kuczborski

07.10.2008 - Tuliszków - VIII POWIATOWY TURNIEJ
PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Beata Krysztofowicz, Martyna Nowinowska, Agnieszka Kowalczyk,
Patrycja Kupińska, Daria Szwankowska, Karolina Olas,
Justyna Szymczak, Iwona Kwiatkowska, Paulina Gawron,
Karolina Stefaniak, Daria Czechowska

10.10.2008 - Turek - MITING LEKKOATLETYCZNY

4 miejsce (drużynowo)

23.10.2008 - Malanów - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Małgorzata Łakomicka - 3 miejsce
Wojciech Żerkowski - 6 miejsce

24.10.2008 - Sarbice - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE CHŁOPCÓW

4 miejsce
Kamil Glinka, Filip Błażełek, Paweł Misiak

31.10.2008 - Sarbice - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT

4 miejsce
Martyna Nowinowska, Daria Świerczyńska, Natalia Gajowiak

28.11.2008 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

20.12.2008 - Przykona - IX TURNIEJ O PUCHAR DYR. ZSP
W PRZYKONIE W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce

09.01.2009 - Turek - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

19.01.2009 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce
Martyna Nowinowska, Karolina Stefaniak, Justyna Szymczak,
Katarzyna Bystrzycka, Daria Świerczyńska, Daria Szwankowska,
Karolina Olas, Agnieszka Antczak, Nikola Dudek, Iwona Wszędybył

20.01.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

udział w rozgrywkach

22.01.2009 - Władysławów - ELIM. MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce
Łukasz Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek, Kamil Glinka, Tomasz Janik,
Tomasz Krzyżanowski, Grzegorz Zduniak, Michał Gajowiak,
Mikołaj Masiera, Kamil Chudzik

28.01.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Robert Karpiński, Kamil Glinka, Michał Dróżdż - 1 miejsce

30.01.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Kamil Glinka - 2 miejsce
Robert Karpiński - 3 miejsce
Michał Dróżdż - udział w rozgrywkach

04.02.2009 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

1 miejsce
Kamil Glinka, Paweł Misiak, Łukasz Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek,
Tomasz Janiak, Mikołaj Masiera, Kamil Chudzik, Grzegorz Zduniak,
Tomasz Krzyżanowski, Konrad Estemberg, Michał Gajowiak,
Bartosz Zasiadczyk

05.02.2009 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

1 miejsce
Martyna Nowinowska, Karolina Stefaniak, Justyna Szymczak,
Katarzyna Bystrzycka, Daria Świerczyńska, Daria Szwankowska,
Karolina Olas, Agnieszka Antczak, Nikola Dudek, Iwona Wszędybył,
Marta Szwankowka

06.02.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Iwona Kwiatkowska - 1 miejsce
Magdalena Światowska - udział w rozgrywkach

11.02.2009 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

3 miejsce
Kamil Glinka, Łukasz Kaczmarek, Paweł Misiak, Tomasz Kaczmarek,
Tomasz Janiak, Bartosz Zasiadczyk, Konrad Estemberg,
Kamil Chudzik, Mikołaj Masiera, Grzegorz Zduniak,
Michał Gajowiak, Tomasz Krzyżanowski

12.02.2009 - Przykona - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

12.02.2009 - Konin - MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

3 miejsce
Martyna Nowinowska, Karolina Stefaniak, Daria Szwankowska,
Daria Świerczyńska, Katarzyna Bystrzycka, Marta Szwankowska,
Agnieszka Antczak, Karolina Olas, Iwona Wszędybył,
Justyna Szymczak, Nikola Dudek

13.02.2009 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

09.03.2009 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Iwona Kwiatkowska, Kamil Glinka - 5 miejsce

18.03.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

3 miejsce
Iwona Kwiatkowska, Daria Szwankowska, Magdalena Światowska

30.03.2009 - Kłodawa - MISTRZOSTWA REJONU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

5 miejsce
Iwona Kwiatkowska, Magdalena Światowska, Daria Świerczyńska
5 miejsce
Kamil Glinka, Robert Karpiński, Michał Dróżdż

08.04.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

udział w zawodach

30.04.2009 - Dobra - ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

08.05.2009 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Rejonu
Tomasz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 1 miejsce
Martyna Nowinowska (pchnięcie kulą) - 3 miejsce
Kamil Glinka (rzut dyskiem) - 1 miejsce
Paweł Misiak (rzut dyskiem) - 2 miejsce
Damian Kuras (rzut oszczepem) - 2 miejsce
Paulina Sobczyk (skok w dal) - 3 miejsce
Michał Bednarkiewicz (300 m) - 1 miejsce
Mateusz Golba (300 m) - 2 miejsce
Sylwester Kuszczak (1000 m) - 2 miejsce
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 2 miejsce (Paulina Dorabiała,
Monika Gałczyńska, Agnieszka Antczak, Iwona Wszędybył)
sztafeta szwedzka chłopców - 1 miejsce (Bartosz Zasiadczyk,
Wojciech Żerkowski, Mateusz Golba, Michał Bednarkiewicz)

12.05.2009 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA REJONU
KONIŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Wielkopolski
Kamil Glinka (rzut dyskiem) - 1 miejsce
Paweł Misiak (rzut dyskiem) - 2 miejsce
Tomasz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 1 miejsce
Paulina Sobczyk (skok w dal) - 3 miejsce

15.05.2009 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Rejonu

22.05.2009 - Turek - MISTRZOSTWA REJONU
W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Paweł Misiak, Łukasz Kaczmarek - 4 miejsce

29.05.2009 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNEJ LEKKIEJ ATLETYCE

Kamil Glinka (rzut dyskiem) - 1 miejsce
Tomasz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 2 miejsce
Paweł Misiak (rzut dyskiem) - 8 miejsce
Paulina Sobczyk (skok w dal) - 17 miejsce
sztafeta szwedzka - 13 miejsce (Bartosz Zasiadczyk, Mateusz Golba,
Wojciech Żerkowski, Michał Bednarkiewicz)

14.06.2009 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
MŁODZIKÓW W LEKKIEJ ATLETYCE

Tomasz Kaczmarek (pchnięcie kulą) - 1 miejsce
Kamil Glinka (rzut dyskiem) - 3 miejsce
2007/08 - GIMNAZJUM
25.09.2007 - Turek - I JESIENNY MITING LEKKOATLETYCZNY

1 miejsce - drużynowo

1 miejsce - chłopcy
100 m - Maciej Dygas, Jakub Karpiński
300 m - Łukasz Młynarczyk, Damian Stefanowski,
Michał Bednarkiewicz
1000 m - Łukasz Człapa
skok w dal - Maciej Dygas, Jakub Karpiński, Łukasz Młynarczyk
pchnięcie kulą - Mateusz Durka, Michał Kuszczyński,
Mateusz Całkiewicz

2 miejsce - dziewczyny
100 m - Monika Klimczak, Monika Gałczyńska
300 m - Iwona Filipiak, Karolina Olas, Małgorzata Hausman
600 m - Wioletta Kurek, Karolina Peruga, Karolina Stefaniak,
Paulina Sobczyk, Agnieszka Antczak
skok w dal - Agnieszka Antczak, Nikola Dudek, Sylwia Nowak
pchnięcie kulą - Kinga Rosiakowska, Karolina Olas

02.10.2007 - Turek - II JESIENNY MITING LEKKOATLETYCZNY

2 miejsce - drużynowo

2 miejsce - chłopcy
100 m - Maciej Dygas, Michał Kuszczyński
300 m - Łukasz Młynarczyk, Damian Stefanowski,
Michał Bednarkiewicz
1000 m - Łukasz Człapa
skok w dal - Maciej Dygas, Mateusz Durka, Łukasz Młynarczyk
pchnięcie kulą - Mateusz Durka, Michał Kuszczyński

1 miejsce - dziewczyny
100 m - Nikola Dudek, Monika Klimczak, Monika Gałczyńska
300 m - Iwona Filipiak, Marta Słowińska
600 m - Aneta Kocik, Karolina Olas, Wioletta Kurek
Katarzyna Kubiak, Agnieszka Antczak
skok w dal - Agnieszka Antczak, Monika Klimczak, Iwona Filipiak
Marta Słowińska, Wioleta Stencel, Nikola Dudek, Paulina Sobczyk
pchnięcie kulą - Kinga Rosiakowska, Karolina Olas

10.10.2007 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2 miejsce - dziewczyny
Małgorzata Hausman, Beata Kacprzak, Marta Słowińska,
Iwona Filipiak, Agnieszka Antczak, Wioletta Kurek, Katarzyna
Kubiak, Aneta Kocik, Karolina Olas, Paulina Sobczyk,
rez. Nikola Dudek, rez. Sylwia Chudzik

2 miejsce - chłopcy
Kamil Gardzielik, Łukasz Człapa, Łukasz Młynarczyk, Maciej Dygas,
Kamil Chudzik, Łukasz Kaczmarek, Michał Bednarkiewicz,
Damian Stefanowski, Jakub Karpiński, Mateusz Łakomicki,
rez. Kamil Chojnacki, rez. Michał Gajowiak,
rez. Przemysław Dorabiała

06.11.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH INDYWIDUALNYCH

Patrycja Kupińska - 11 miejsce
Natalia Gajowiak - 13 miejsce
Mateusz Łakomicki - 12 miejsce
Paweł Misiak - 13 miejsce

23.11.2007 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Klaudia Woreta - 3 miejsce
Iwona Kwiatkowska - 6 miejsce

28.11.2007 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Jakub Karpiński - 1 miejsce
Kamil Glinka - 3 miejsce

30.11.2007 - Malanów - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

5 miejsce
Patrycja Kupińska, Krystian Kupiński, Paweł Misiak, Mateusz Łakomicki

12.12.2007 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH WARCABACH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

3 miejsce
Natalia Bartska, Magdalena Szymczak, Paweł Misiak, Mateusz Durka

18.12.2007 - Władysławów - ELIM. MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

19.12.2007 - Dobra - ELIM. MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

awans do Mistrzostw Powiatu
Marta Słowińska, Monika Klimczak, Patrycja Gil, Paulina Krzemińska,
Natalia Krysztofowicz, Wioletta Kurek, Patrycja Mielcarek,
Daria Szwankowska, Karolina Olas, Agnieszka Antczak,
Martyna Nowinowska, Justyna Szymczak

04.01.2008 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Jakub Karpiński, Kamil Glinka - 2 miejsce

16.01.2008 - Przykona - ELIMI. MISTRZOSTW POWIATU
W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

udział w zawodach

23.01.2008 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Marta Słowińska, Patrycja Gil, Monika Klimczak, Paulina Krzemińska,
Natalia Krysztofowicz, Wioletta Kurek, Daria Szwankowska,
Agnieszka Antczak, Martyna Nowinowska,
Justyna Szymczak, Nikola Dudek

24.01.2008 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Klaudia Woreta, Iwona Kwiatkowska - 2 miejsce

19.02.2008 - Malanów - ELIM. MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

awans do półfinału

03.03.2008 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

3 miejsce
Jakub Karpiński, Damian Stefanowski, Mateusz Łakomicki,
Mateusz Durka, Maciej Dygas, Łukasz Kaczmarek,
Kamil Glinka, Paweł Misiak

04.03.2008 - Przykona - ELIM. MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

udział w rozgrywkach

14.03.2008 - Turek - MISTRZOSTWA REJONU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

4 miejsce

07.04.2008 - Czarnków - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Jakub Karpiński - 9 miejsce

09.04.2008 - Dobra - ELIM. MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ

1 miejsce w grupie

10.04.2008 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Kamil Chudzik - 4 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski)

19.04.2008 - Żerków - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Kamil Chudzik

24.04.2008 - Dobra - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce

13.05.2008 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Rejonu
Monika Klimczak (100 m) - 1 miejsce
sztafeta 4x100 m - 2 miejsce (Katarzyna Rosińska,
Patrycja Mielcarek, Wioleta Stencel, Monika Gałczyńska)
Kamil Glinka (rzut dyskiem) - 2 miejsce
Michał Kuszczyński (pchnięcie kulą) - 2 miejsce
Łukasz Człapa (1000 m) - 2 miejsce
Mateusz Durka (pchnięcie kulą) - 3 miejsce
sztafeta szwedzka dziewcząt - 3 miejsce (Monika Klimczak,
Marta Słowińska, Małgorzata Hausman, Iwona Filipiak)
sztafeta 4x100 m chłopców (Łukasz Młynarczyk, Kamil Pakuła,
Maciej Dygas, Jakub Karpiński)

20.05.2008 - Słupca - MISTRZOSTWA REJONU
W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Województwa
Monika Klimczak (100 m) - 2 miejsce
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 2 miejsce (Marta Słowińska,
Patrycja Mielcarek, Monika Gałczyńska, Monika Klimczak)

28.05.2008 - Poznań - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W LEKKIEJ ATLETYCE

Kamil Glinka (rzut dyskiem) - 8 miejsce
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 12 miejsce (Marta Słowińska, Patrycja Mielcarek, Monika Gałczyńska, Monika Klimczak, Wioleta Stencel)
Monika Klimczak (100 m) - udział w zawodach

03.06.2008 - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W PIŁCE NOŻNEJ LZS

4 miejsce

05.06.2008, 11.06.2008 - Turek - WIOSENNY MITING
LEKKOATLETYCZNY

3 miejsce (suma punktów z I i II)
2006/07 - GIMNAZJUM
26.09.2006 - Turek - JESIENNY MITING LEKKOATLETYCZNY

1 miejsce (drużynowo)

10.10.2006 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1 miejsce - dziewczyny
Małgorzata Hausman, Iwona Filipiak, Karolina Stefaniak,
Magdalena Pacześna, Benita Raźniak, Marta Jałkiewicz,
Iwona Kacprzak, Beata Kacprzak, Katarzyna Kubiak, Anna Rusek,
rez. Marta Szwankowska, rez. Anna Stempak

7 miejsce - chłopcy
Kamil Gardzielik, Przemysław Gibasiewicz, Radosław Wojtczak,
Krzysztof Rusek, Robert Napieraj, Marcin Buda,
Łukasz Człapa, Radosław Kuszczak, Rafał Chudzik,
Łukasz Młynarczyk, rez. Rafał Pawlak

19.10.2006 - Racot - MISTRZOSTWA WOJ. WIELKOPOLSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

15 miejsce - dziewczyny
Małgorzata Hausman, Iwona Filipiak, Karolina Stefaniak,
Benita Raźniak, Iwona Kacprzak, Magdalena Pacześna,
Beata Kacprzak, Krzysztof Rusek, Katarzyna Kubiak, Anna Rusek,
Katarzyna Dorabiała, rez. Marta Jałkiewicz, rez. Anna Stempak

20.10.2006 - Przykona - VI POWIATOWY TURNIEJ
PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

udział w turnieju

07.11.2006 - DRUŻYNOWY TURNIEJ MISTRZOSTW POWIATU
W SZACHACH

6 miejsce
Paulina Kupczyk, Mateusz Łakomicki, Kamil Chojnacki, Piotr Frątczak

17.11.2006 - MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH
INDYWIDUALNYCH

Paulina Kupczyk, Patrycja Mielcarek

21.11.2006 - Kowale Pańskie - MISTRZOSTWA POWIATU
W WARCABACH KLASYCZNYCH

Mateusz Durka - 2 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski)
Magdalena Szymczak, Natalia Bartska, Krystian Kupiński

21.11.2006 - MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH
INDYWIDUALNYCH

Paulina Kupczyk, Patrycja Mielcarek
Krystian Kupiński, Mateusz Łakomicki

09.01.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2 miejsce
Marta Buda, Paulina Krzemińska, Natalia Krysztofowicz,
Monika Klimczak, Małgorzata Hausman, Patrycja Gil,
Wioleta Stencel, Benita Raźniak, Marta Szwankowska

13.02.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

5-6 miejsce
Maciej Dygas, Mateusz Durka, Damian Stefanowski,
Mateusz Łakomicki, Jakub Karpiński, Krzysztof Rusek,
Jakub Białek, Marcin Kuszczyński, Kamil Gardzielik,
Paweł Misiak, Łukasz Kaczmarek

16.02.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU
W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

1 miejsce w powiecie (4 miejsce w rejonie)
Jakub Karpiński, Kamil Glinka

22.02.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

udział w rozgrywkach

07.03.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Rejonu
sztafeta 4x100 m chłopców (Jakub Karpiński, Maciej Dygas,
Kamil Pakuła, Łukasz Młynarczyk)
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 2 miejsce (Marta Słowińska,
Monika Klimczak, Wioleta Stencel, Marta Buda)
Marta Buda (skok w dal) - 1 miejsce
Karolina Krysztofowicz (rzut dyskiem) - 4 miejsce
sztafeta szwedzka dziewcząt - 4 miejsce (Małgorzata Hausman,
Wioletta Kurek, Iwona Filipiak, Magdalena Pacześna)
Łukasz Młynarczyk (skok w dal)

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

Marta Buda (skok w dal) - 4 miejsce
4x100 m dziewcząt (Marta Słowińska, Marta Buda,
Monika Klimczak, Wioleta Stencel)
2005/06 - GIMNAZJUM
27.09.2005 - Turek - I JESIENNY MITING LEKKOATLETYCZNY

udział w zawodach

04.10.2005 - Turek - II JESIENNY MITING LEKKOATLETYCZNY

1 miejsce (drużynowo)

11.10.2005 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1 miejsce (awans do Mistrzostw Województwa) - dziewczyny
Katarzyna Dorabiała, Iwona Filipiak, Nikola Gardzielik,
Monika Klimczak, Aneta Kocik, Wioletta Kurek,
Karolina Peruga, Paulina Piątkowska, Marta Słowińska,
Natalia Szymczak, Alicja Wszędybył

2 miejsce - chłopcy
Michał Adamiak, Mateusz Chrapek, Eryk Fabisiak,
Przemysław Filipczak, Jacek Gajewski, Kamil Gardzielik,
Marek Górski, Adrian Juszczak, Dariusz Kołuda,
Patryk Kuczborski, Piotr Masiera, Łukasz Młynarczyk

18.10.2005 - Racot - MISTRZOSTWA WOJ. WIELKOPOLSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Katarzyna Dorabiała, Iwona Filipiak, Nikola Gardzielik,
Monika Klimczak, Aneta Kocik, Wioletta Kurek,
Karolina Peruga, Paulina Piątkowska, Marta Słowińska,
Natalia Szymczak, Alicja Wszędybył

21.10.2005 - Przykona - VI POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT POD HASŁEM "NARKOTYKOM STOP"

2 miejsce - drużynowo
Karolina Gibasiewicz, Patrycja Gil, Katarzyna Górska,
Natalia Krysztofowicz, Paulina Krzemińska, Paulina Piątkowska,
Marta Słowińska, Sylwia Stencel, Wioleta Stencel, Katarzyna Wielgocka

24.11.2005 - Kowale Pańskie - MISTRZOSTWA POWIATU
W WARCABACH KLASYCZNYCH

Paulina Piątkowska - 2 miejsce (awans do Mistrzostw Wielkopolski)
Piotr Glinka - 9 miejsce
Stanisław Bartski - 12 miejsce
Małgorzata Hausman - 14 miejsce

02.12.2005 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Paulina Piątkowska, Klaudia Woreta, Patrycja Gil, Marta Słowińska

03.12.2005 - Przykona - VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA
ZSP W PRZYKONIE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

2 miejsce

05.12.2005 - Brudzew - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

udział w rozgrywkach

09.12.2005 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Jakub Karpiński - 4 miejsce
Jakub Białek, Eryk Fabisiak, Marek Górski - udział w rozgrywkach

20.12.2005 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

awans do Mistrzostw Rejonu

23.12.2005 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

04.01.2006 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

awans do dalszych gier

17.01.2006 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

awans do dalszych gier

18.01.2006 - Przykona - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

udział w rozgrywkach

26.01.2006 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - FINAŁ

4 miejsce

27.01.2006 - Kowale - MISTRZOSTWA POWIATU
W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

01.03.2006 - Władysławów - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - FINAŁ

4 miejsce

11.03.2006 - Poznań - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
W WARCABACH KLASYCZNYCH DZIEWCZĄT

Paulina Piątkowska - 17 miejsce (start. 75 uczniów)

31.03.2006 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

awans do Mistrzostw Województwa
Nikola Gardzielik - 2 miejsce
Adrian Juszczak - 2 miejsce
Alicja Wszędybył - 3 miejsce

08.04.2006 - Żerków - MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Nikola Gardzielik - 28 miejsce
Adrian Juszczak - 65 miejsce

21.04.2006 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ

udział w rozgrywkach

08.05.2006 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Rejonu
Karolina Gibasiewicz (100 m) - 2 miejsce
Jacek Gajewski (100 m) - 3 miejsce
Małgorzata Hausman (300 m) - 4 miejsce
Alicja Wszędybył (600 m) - 2 miejsce
Kamil Gardzielik (2000 m) - 3 miejsce
Marta Buda (skok w dal) - 1 miejsce
Wioleta Stencel (skok w dal) - 2 miejsce
Monika Klimczak (skok w dal) - 3 miejsce
Adrian Juszczak (skok w dal) - 2 miejsce
Przemysław Filipczak (rzut oszczepem) - 1 miejsce
Piotr Masiera (rzut dyskiem) - 1 miejsce
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 1 miejsce (Marta Słowińska,
Wioleta Stencel, Marta Buda, Karolina Gibasiewicz)
sztafeta szwedzka dziewcząt - 2 miejsce (Monika Klimczak,
Paulina Piątkowska, Iwona Filipiak, Małgorzata Hausman)
sztafeta szwedzka chłopców - 2 miejsce (Jacek Gajewski,
Mateusz Chrapek, Eryk Fabisiak, Adrian Juszczak)
Nikola Gardzielik (1000 m) - 5 miejsce
Aneta Kocik (1000 m) - 6 miejsce
Iwona Filipiak (300 m) - 5 miejsce
Marta Słowińska (skok w dal) - 5 miejsce
Dominika Białek (pchnięcie kulą) - 8 miejsce
Marek Górski (2000 m) - 5 miejsce

15.05.2006 - Słupca - MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Wielkopolski
Karolina Gibasiewicz (100 m) - 1 miejsce
Alicja Wszędybył (600 m) - 2 miejsce
Marta Buda (skok w dal) - 3 miejsce
Wioleta Stencel (skok w dal) - 4 miejsce
Adrian Juszczak (skok w dal) - 4 miejsce
Przemysław Filipczak (rzut oszczepem) - 4 miejsce
Piotr Masiera (rzut dyskiem) - 1 miejsce
sztafeta 4x100 m - 1 miejsce (Marta Słowińska,
Wioleta Stencel, Marta Buda, Karolina Gibasiewicz)
sztafeta szwedzka dziewcząt - 4 miejsce (Monika Klimczak,
Paulina Piątkowska, Małgorzata Hausman, Iwona Filipiak)
sztafeta szwedzka chłopców - 2 miejsce (Jacek Gajewski,
Mateusz Chrapek, Marek Górski, Adrian Juszczak)

19.05.2006 - Poznań - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WIELKOPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

sztafeta szwedzka chłopców - 8 miejsce (Jacek Gajewski,
Mateusz Chrapek, Marek Górski, Adrian Juszczak)
sztafeta 4x100 m dziewcząt - 10 miejsce (Karolina Gibasiewicz,
Marta Buda, Wioleta Stencel, Marta Słowińska)
Karolina Gibasiewicz (100 m) - 16 miejsce
Marta Buda (skok w dal) - 15 miejsce
Wioleta Stencel (skok w dal) - 16 miejsce
Alicja Wszędybył (600 m) - 19 miejsce
Piotr Masiera (rzut dyskiem) - 19 miejsce
Przemysław Filipczak (rzut oszczepem) - 19 miejsce

08.06.2006 - Turek - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
MIASTA TUREK I POWIATU TURECKIEGO W LA

1 miejsce - drużynowo
2004/05 - GIMNAZJUM
21.09.2004 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA POWIATU
W LEKKIEJ ATLETYCE

dziewczyny
Karolina Gibasiewicz (100 m) - 3 miejsce
Marta Młynarczyk (skok w dal) - 2 miejsce
Natalia Dudek (rzut oszczepem) - 4 miejsce
Małgorzata Serafin (skok wzwyż) - 3 miejsce
Katarzyna Górska (rzut dyskiem) - 4 miejsce
Marta Buda (skok w dal) - 6-7 miejsce
Nikola Gardzielik (1000 m) - 4 miejsce
Żaneta Dorabiała (600 m) - 6 miejsce
Katarzyna Kołuda (300 m) - 7 miejsce
sztafeta 4x100 m - 2 miejsce

chłopcy
Tomasz Stencel (skok wzwyż) - 4 miejsce
Mateusz Chrapek (skok wzwyż) - 8 miejsce
Konrad Grabowski (rzut dyskiem) - 8 miejsce
Tomasz Wiśniewski (skok w dal) - 7 miejsce
Dariusz Kołuda (2000 m) - 7 miejsce
Jacek Gajewski (100 m) - 5 miejsce

23.09.2004 - Kaczki Średnie - MISTRZOSTWA REJONU
KONIŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Województwa
Karolina Gibasiewicz (100 m) - 1 miejsce
Marta Młynarczyk (skok w dal) - 1 miejsce
Natalia Dudek (rzut oszczepem) - 3 miejsce
sztafeta 4x100 m - 2 miejsce (Marta Buda, Karolina Gibasiewicz,
Marta Młynarczyk, Agnieszka Szkutnik)
Katarzyna Górska (rzut dyskiem) - 5 miejsce
Małgorzata Serafin (skok wzwyż) - 5 miejsce
Tomasz Stencel (skok wzwyż) - 5 miejsce
Nikola Gardzielik (1000 m) - 6 miejsce

05.10.2004 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2 miejsce - dziewczyny
Katarzyna Dorabiała, Żaneta Dorabiała, Nikola Gardzielik,
Magdalena Pacześna, Aleksandra Peruga, Agnieszka Szkutnik,
Natalia Szymczak, Katarzyna Wielgocka, Alicja Wszędybył

6 miejsce - chłopcy

08.10.2004 - Poznań - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WIELKOPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

Karolina Gibasiewicz (100 m) - 17 miejsce
Marta Młynarczyk (skok w dal) - 11 miejsce
Natalia Dudek (rzut oszczepem) - 23 miejsce
sztafeta 4x100 m - 17 miejsce (Marta Buda, Karolina Gibasiewicz,
Marta Młynarczyk, Agnieszka Szkutnik)

09.11.2004 - Malanów - MISTRZOSTWA POWIATU
W INDYWIDUALNYCH SZACHACH

Marzena Fret - 4 miejsce
Tomasz Chrapek - 14 miejsce
Przemysław Filipczak - 11 miejsce

11.12.2004 - Kowale Pańskie - ELIMINACJE W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

udział w rozgrywkach

07.01.2005 - Przykona - ELIMINACJE W UNIHOKEJU
CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

15.01.2005 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

4 miejsce - chłopcy
5-6 miejsce - dziewczyny

26.01.2005 - Władysławów - FINAŁ MISTRZOSTW POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

3 miejsce

15.02.2005 - Władysławów - ĆWIERĆFINAŁ
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

udział w rozgrywkach

09.04.2005 - Żerków - MISTRZOSTWA WOJ. WIELKOPOLSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Adrian Juszczak - 53 miejsce
Alicja Wszędybył - 115 miejsce

13.04.2005 - Przykona - ELIM. W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

awans do ćwierćfinału

20.04.2005 - Turek - ĆWIERĆFINAŁ W PIŁCE NOŻNEJ

udział w rozgrywkach

31.05.2005 - Turek - MITING LEKKOATLETYCZNY

udział w zawodach

07.06.2005 - Turek - MITING LEKKOATLETYCZNY

udział w zawodach

14.06.2005 - Turek - MISTRZOSTWA POWIATU W LA

udział w zawodach
2003/04 - GIMNAZJUM
17.09.2003 - MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do finału - 23 uczniów

25.09.2003 - MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Województwa (14 uczniów)
Potasińska Malwina (300 m) - 2 miejsce
Młynarczyk Marta (skok w dal) - 2 miejsce
Dorabiała Żaneta (600 m) - 2 miejsce
Konieczna Barbara (rzut dyskiem) - 4 miejsce
Wszędybył Łukasz (300 m) - 3 miejsce
Peruga Michał (rzut dyskiem)
sztafeta szwedzka - 1 miejsce (Gibasiewicz Karolina,
Bednarkiewicz Magdalena, Młynarczyk Marta, Potasińska Malwina)
sztafeta 4x100 m - 1 miejsce (Frątczak Zbigniew, Wituła Wojciech,
Tylka Marcin, Wszędybył Łukasz)

10.10.2003 - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

3 miejsce - dziewczyny

23.11.2003 - Władysławów - TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ
O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ

3 miejsce

21.02.2004 - MISTRZOSTWA POWIATU
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

3 miejsce

28.02.2004 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce

02.03.2004 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce

16.04.2004 - Żerków - MISTRZOSTWA WOJ. WIELKOPOLSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Nikola Gardzielik - 42 miejsce
Arkadiusz Wielgocki - 48 miejsce
2002/03 - GIMNAZJUM
19.09.2002 - MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu) - drużynowo
Kołuda Katarzyna (1000 m)
Dorabiała Żaneta (1000 m)
Dudek Sylwia (rzut oszczepem)
Białkowska Katarzyna (pchnięcie kulą)
Rosiak Grzegorz (100 m)
Potasiński Damian (300 m)
Szwedzki Rafał (1000 m)
Kuczborski Rafał (2000 m),
Majdecki Tomasz (2000 m)
Klimczak Marcin (300 m przez płotki)
Łakomicki Grzegorz (300 m przez płotki)
Świerczyński Adrian (skok w dal)
Rutka Zbigniew (pchnięcie kulą)
Kupiński Damian (rzut dyskiem)
Pawłowski Karol (rzut oszczepem)
sztafeta szwedzka chłopców

25.09.2002 - Słupca - MISTRZOSTWA REJONU
W LEKKIEJ ATLETYCE

awans do Mistrzostw Województwa
Potasiński Damian (300 m) - 1 miejsce
Rosiak Grzegorz (100 m) - 3 miejsce
Świerczyński Adrian (skok w dal) - 1 miejsce
Kupiński Damian (rzut dyskiem) - 3 miejsce
Pawłowski Karol (rzut oszczepem) - 4 miejsce
sztafeta szwedzka chłopców - 1 miejsce

11.10.2001 - Poznań - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
WIELKOPOLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE

2 miejsce - drużynowo
Potasiński Damian (300 m) - 1 miejsce
Świerczyński Adrian (skok w dal) - 2 miejsce
sztafeta szwedzka - 2 miejsce (Frątczak Zbigniew, Świerczyński
Adrian, Potasiński Damian, Rosiak Grzegorz, Łakomicki Grzegorz)

11.11.2002 - Turek - BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

2 miejsce (drużynowo)

19.11.2002 - POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W SZACHACH

Łakomicka Justyna - 2 miejsce

22.02.2003 - MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

1 miejsce (awans do Mistrzostw Rejonu)

05.03.2003 - MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU
DZIEWCZĄT

3 miejsce

22.03.2003 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

3 miejsce

05.04.2003 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce

12.05.2003 - MISTRZOSTWA POWIATU
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

2 miejsce
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści