2020-2021 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

zspdobra@dobra24.pl   tel./fax: 63 279 40 27
Przejdź do treści

2020-2021

OSIĄGNIĘCIA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Gracjan Andrzejczak (4a) - średnia 5,58
Jakub Gonczarewicz (4a) - średnia 5,58
Marcin Kaczmarek (4a) - średnia 5,33
Michał Andrzejczak (4a) - średnia 5,42
Anna Kołuda (4a) - średnia 5,50
Weronika Orszulak (4a) - średnia 5,67
Noemi Czupryńska (4b) - średnia 5,83
Dawid Makówka (4b) - średnia 5,58
Amelia Michalak (4b) - średnia 5,25
Marta Piestrzyńska (4b) - średnia 5,83
Emilia Wójcik (4b) - średnia 5,83
Patrycja Zagozda (4b) - średnia 5,75
Amelia Becalik (5a) - średnia 5,46
Alicja Wlazło (5a) - średnia 5,54
Gabriela Jóźwik (6a) - średnia 5,54
Kalina Kośla (6a) - średnia 5,54
Laura Łukaszczyk (6a) - średnia 5,46
Hubert Makówka (6a) - średnia 5,54
Oliwia Kaczmarek (6b) - średnia 5,69
Konrad Kosowski (6b) - średnia 5,31
Dawid Chojnacki (6c) - średnia 5,31
Natasza Glinkowska (6c) - średnia 5,25
Maciej Skrzypiński (6c) - średnia 5,23
Wiktor Wilczak (6c) - średnia 5,62
Natalia Dzikowska (6d) - średnia 5,69
Maja Herman (6d) - średnia 5,31
Dominika Stencel (6d) - średnia 5,38
Jakub Zasiadczyk (6d) - średnia 5,23
Zofia Gierłowska (7c) - średnia 5,43
Natalia Tomczyk (7c) - średnia 5,57
Kinga Wodzińska (7c) - średnia 5,50
Dawid Ławniczak (8a) - średnia 5,33
Justyna Waśniewska (8a) - średnia 5,61
Karina Wielgórska (8a) - średnia 5,22
Natalia Wojtasik (8a) - średnia 5,67
Martyna Milczarek (8b) - średnia 6,00
Martyna Wesołowska (8b) - średnia 6,00
Amelia Wiczewska (8b) - średnia 5,28

Stypendium ufundowane przez p. Annę Majdę, wieloletnią fundatorkę stypendiów dla najlepszego ucznia:
Martyna Milczarek (8b) - tytuł laureata w WK Chemicznym, finalista w WK Matematycznym, Geograficznym, J. Angielskiego i J. Polskiego, laureat
12 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Olimpus", wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym "Geo-Planeta",
12 miejsce w Polsce w konkursie "Biblia i Przypowieści Biblijne"

Stypendium za uzyskanie tytułu laureata oraz średniej ocen 6,00
w klasyfikacji końcowej nauki w ZSP w Dobrej:
Martyna Milczarek (8b) - laureat WK Chemicznego
Martyna Wesołowska (8b) - laureat WK Matematycznego

Stypendium ufundowane przez ks. Piotra Wolnego i p. Pawła Janickiego:
Maja Łakomicka (8b), Martyna Wesołowska (8b)
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Gracjan Andrzejczak (4a) - średnia 5,58
Jakub Gonczarewicz (4a) - średnia 5,58
Marcin Kaczmarek (4a) - średnia 5,33
Michał Andrzejczak (4a) - średnia 5,42
Anna Kołuda (4a) - średnia 5,50
Weronika Orszulak (4a) - średnia 5,67
Tomasz Stencek (4a) - średnia 5,00
Noemi Czupryńska (4b) - średnia 5,83
Dawid Makówka (4b) - średnia 5,58
Amelia Michalak (4b) - średnia 5,25
Marta Piestrzyńska (4b) - średnia 5,83
Szymon Różaniec (4b) - średnia 5,08
Emilia Wójcik (4b) - średnia 5,83
Patrycja Zagozda (4b) - średnia 5,75
Amelia Becalik (5a) - średnia 5,46
Maja Frącala (5a) - średnia 5,08
Alicja Mila (5a) - średnia 5,15
Alicja Wlazło (5a) - średnia 5,54
Gabriela Jóźwik (6a) - średnia 5,54
Kalina Kośla (6a) - średnia 5,54
Laura Łukaszczyk (6a) - średnia 5,46
Łucja Łukaszczyk (6a) - średnia 5,08
Hubert Makówka (6a) - średnia 5,54
Zuzanna Rosiak (6a) - średnia 5,00
Oliwia Kaczmarek (6b) - średnia 5,69
Konrad Kosowski (6b) - średnia 5,31
Błażej Wypiór (6b) - średnia 5,00
Dawid Chojnacki (6c) - średnia 5,31
Natasza Glinkowska (6c) - średnia 5,25
Maciej Skrzypiński (6c) - średnia 5,23
Wiktor Wilczak (6c) - średnia 5,62
Natalia Dzikowska (6d) - średnia 5,69
Maja Herman (6d) - średnia 5,31
Dominika Stencel (6d) - średnia 5,38
Jakub Zasiadczyk (6d) - średnia 5,23
Szymon Antosik (7b) - średnia 5,00
Wiktoria Arent (7b) - średnia 5,00
Zofia Gierłowska (7c) - średnia 5,43
Natalia Tomczyk (7c) - średnia 5,57
Kinga Wodzińska (7c) - średnia 5,50
Adrian Grzesiak (8a) - średnia 5,06
Dawid Ławniczak (8a) - średnia 5,33
Justyna Waśniewska (8a) - średnia 5,61
Karina Wielgórska (8a) - średnia 5,22
Natalia Wojtasik (8a) - średnia 5,67
Maja Łakomicka (8b) - średnia 5,17
Martyna Milczarek (8b) - średnia 6,00
Martyna Wesołowska (8b) - średnia 6,00
Amelia Wiczewska (8b) - średnia 5,28
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH, ZAWODACH SPORTOWYCH
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Martyna Milczarek (8b) - laureat
opiekun: G. Pająk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Martyna Wesołowska (8b) - laureat
Martyna Milczarek (8b) - finalista
opiekun: D. Górska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Martyna Milczarek (8b) - finalista
Martyna Wesołowska (8b) - finalista
opiekun: E. Czerwińska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Martyna Milczarek (8b) - finalista
opiekun: B. Oleksy

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Martyna Milczarek (8b) - finalista
opiekun: D. Piestrzyński

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
kat. żaczek
Aleksandra Rosiak (2a) - wynik bardzo dobry
Szymon Grubski (2a) - wyróżnienie
opiekun: I. Krajewska
kat. maluch
Zuzanna Rosiak (3b) - wynik bardzo dobry
Emilia Jesionek (3b) - wyróżnienie
Michalina Wesołowska (3b) - wyróżnienie
opiekun: J. Piekarska
kat. beniamin
Adrian Kosobudzki (6b) - wyróżnienie
Dawid Chojnacki (6c) - wyróżnienie
opiekun: I. Krawczyk
kat. kadet
Martyna Wesołowska (8b) - wyróżnienie
opiekun: D. Górska

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"
Martyna Wesołowska (8b) - wynik bardzo dobry
opiekun: G. Pająk

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Olimpus"
Zofia Gierłowska (7c) - laureat
Martyna Milczarek (8b) - laureat
opiekun: B. Oleksy

Powiatowy Konkurs Językowy "Language Abenteuer"
Martyna Wesołowska (8b) - 2 miejsce
opiekun: B. Oleksy

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta Plus"
Martyna Milczarek (8b) - wyróżnienie
Justyna Waśniewska (8a) - wyróżnienie
Natalia Wojtasik (8a) - wyróżnienie
opiekun: D. Piestrzyński

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Piotr Szymczak (1a) - nagroda
Michał Bartosik (1a) - wyróżnienie
Aleksandra Rosiak (2a) - wyróżnienie
Tobiasz Graczyk (3a) - wyróżnienie
Zuzanna Rosiak (3b) - wyróżnienie
Michalina Wesołowska (3b) - wyróżnienie
XII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka
"Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem"
edycja plastyczna - kat. 7-12 lat
Filip Majcherek (1b) - wyróżnienie
opiekun: A. Maciejewska
edycja fotograficzna - kat. 9-12 lat
Marta Piestrzyńska (4b) - 2 miejsce
opiekun: J. Piestrzyńska
Marta Kaczmarzyńska (2a) - wyróżnienie
opiekun: I. Krajewska
edycja fotograficzna - kat. 13-16 lat
Adrian Grzesiak (8a) - 1 miejsce
Adrian Grzesiak (8a) - 2 miejsce
opiekun: J. Piestrzyńska

Konkurs plastyczny "Z tęsknoty za podróżami" zorg. przez Fundację Kultury Irlandzkiej z okazji Dnia św. Patryka
Jakub Gonczarewicz (4a) - wyróżnienie
opiekun: T. Marciniak

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Co mi w duszy gra ..."
edycja fotograficzna
Adrian Grzesiak (8a) - 3 miejsce
opiekun: J. Piestrzyńska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kartka dla mojej mamy"
Karolina Gil (0a) - nagroda
Jakub Gonczarewicz (4a) - nagroda
Beata Kosobudzka (8b) - wyróżnienie
opiekun: J. Piestrzyńska

Konkursy religijne
Martyna Wesołowska (8b)
Ogólnopolski Konkurs o św. Klemensie Hofbauerze - 2 miejsce
XV Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbem - 4 miejsce
EDI - Biblia i Przypowieści Biblijne - wyróżnienie (7 miejsce w Polsce)
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej - 1 miejsce
Konkurs plastyczny "Ojcze Święty, chodź pokażę Ci Włocławek" - 1 miejsce
Parafialny Konkurs "Patron roku 2021 - św. Józef" - 1 miejsce
Michalina Wesołowska (3b)
EDI - Biblia i Przypowieści Biblijne - 19 miejsce w Polsce
Parafialny Konkurs "Patron roku 2021 - św. Józef" - 1 miejsce
Beata Kosobudzka (8b)
EDI - Biblia i Przypowieści Biblijne - 13 miejsce w Polsce
Parafialny Konkurs "Patron roku 2021 - św. Józef" - 1 miejsce
Martyna Milczarek (8b)
EDI - Biblia i Przypowieści Biblijne - 12 miejsce w Polsce
opiekun: ks. P. Wolny

Sukcesy w zawodach sportowych
Mistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Emilia Heresztyn, Marta Guziak, Karina Polińska, Dominika Stencel, Laura Łukaszczyk, Łucja Łukaszczyk, Oliwia Łukaszczyk, Martyna Jakubowska, Zuzanna Jesionek, Natalia Mila, Zuzanna Rosiak, Alicja Krupińska
opiekun: B. Bartosik

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
Bartosz Dzikowski, Filip Iglikowski, Rafał Heresztyn, Michał Kołaczkowski, Mikołaj Kołaczkowski, Konrad Peruga, Kacper Sikorski, Tobiasz Sobański, Kamil Strzelczyk, Kacper Szczepaniak, Kamil Szczepaniak, Dominik Wojtysiak, Mikołaj Kmieć, Adam Musialik, Jakub Dzikowski, Damian Mielczarek
opiekunowie: B. Bartosik, M. Milczarek, W. Błażełek

Praca w SU, sekcji dekoracyjnej, reprezentowanie szkoły podczas uroczystości oraz oprawa muzyczna uroczystości
Natalia Wojtasik, Justyna Waśniewska, Nikola Zakolska, Adrian Grzesiak, Natalia Grzesiak, Klaudia Bazan, Martyna Milczarek, Maja Łakomicka
opiekunowie: B. Woźniak, M. Jesionek, J. Piestrzyńska, D. Piestrzyński
Wróć do spisu treści