2019-2020 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2019-2020

OSIĄGNIĘCIA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Amelia Becalik (4a) - średnia 5,83
Igor Frątczak (4a) - średnia 5,25
Alicja Mila (4a) - średnia 5,50
Alicja Wlazło (4a) - średnia 5,92
Gabriela Józwik (5a) - średnia 5,31
Hubert Makówka (5a) - średnia 5,31
Oliwia Kaczmarek (5b) - średnia 5,69
Konrad Kosowski (5b) - średnia 5,31
Dawid Chojnacki (5c) - średnia 5,31
Maciej Skrzypiński (5c) - średnia 5,38
Wiktor Wilczak (5c) - średnia 5,23
Natalia Dzikowska (5d) - średnia 5,62
Jakub Zasiadczyk (5d) - średnia 5,46
Emilia Heresztyn (6a) - średnia 5,23
Kamil Janiszewski (6a) - średnia 5,31
Szymon Antosik (6b) - średnia 5,23
Wiktoria Arent (6b) - średnia 5,46
Zofia Gierłowska (6c) - średnia 5,46
Kinga Wodzińska (6c) - średnia 5,54
Justyna Waśniewska (7a) - średnia 5,57
Natalia Wojtasik (7a) - średnia 5,36
Martyna Milczarek (7b) - średnia 6,00
Martyna Wesołowska (7b) - średnia 6,00
Konrad Kwiatkowski (8a) - średnia 5,83
Dominika Rawińska (8a) - średnia 5,56
Gabriela Maciejewska (8b) - średnia 5,22

Stypendium ufundowane przez radną Sejmiku Województwa
Wielkopolskiego p. Annę Majdę:
Martyna Wesołowska (7b) - średnia 6,00, sukcesy w konkursach

Stypendium ufundowane przez firmę budowlaną Kar-Bud:
Konrad Kwiatkowski (8a) - średnia 5,83, sukcesy w konkursach
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Amelia Becalik (4a) - średnia 5,83
Maja Frącala (4a) - średnia 5,08
Igor Frątczak (4a) - średnia 5,25
Alicja Mila (4a) - średnia 5,50
Bartosz Szydłowski (4a) - średnia 5,17
Alicja Wlazło (4a) - średnia 5,92
Gabriela Józwik (5a) - średnia 5,31
Kalina Kośla (5a) - średnia 5,08
Hubert Makówka (5a) - średnia 5,31
Zuzanna Rosiak (5a) - średnia 5,08
Hubert Gebler (5b) - średnia 5,00
Marta Gil (5b) - średnia 5,08
Oliwia Kaczmarek (5b) - średnia 5,69
Konrad Kosowski (5b) - średnia 5,31
Błażej Wypiór (5b) - średnia 5,15
Dawid Chojnacki (5c) - średnia 5,31
Natasza Glinkowska (5c) - średnia 5,00
Maciej Skrzypiński (5c) - średnia 5,38
Wiktor Wilczak (5c) - średnia 5,23
Natalia Dzikowska (5d) - średnia 5,62
Maja Herman (5d) - średnia 5,15
Dominika Stencel (5d) - średnia 5,15
Mateusz Wertlewski (5d) - średnia 5,15
Jakub Zasiadczyk (5d) - średnia 5,46
Emilia Heresztyn (6a) - średnia 5,23
Adam Janiszewski (6a) - średnia 5,08
Kamil Janiszewski (6a) - średnia 5,31
Bartosz Kaczewiak (6a) - średnia 5,00
Natalia Mila (6a) - średnia 5,08
Szymon Antosik (6b) - średnia 5,23
Wiktoria Arent (6b) - średnia 5,46
Jakub Mżywa (6b) - średnia 5,15
Sara Szwankowska (6b) - średnia 5,08
Julia Wypiór (6b) - średnia 5,08
Adam Żubr (6b) - średnia 5,15
Zofia Gierłowska (6c) - średnia 5,46
Tobiasz Sobański (6c) - średnia 5,00
Kinga Wodzińska (6c) - średnia 5,54
Justyna Waśniewska (7a) - średnia 5,57
Natalia Wojtasik (7a) - średnia 5,36
Martyna Milczarek (7b) - średnia 6,00
Adam Musialik (7b) - średnia 5,07
Martyna Wesołowska (7b) - średnia 6,00
Martyna Dzikowska (8a) - średnia 5,16
Amelia Frątczak (8a) - średnia 5,00
Karolina Koszela (8a) - średnia 5,00
Konrad Kwiatkowski (8a) - średnia 5,83
Żaneta Nowak (8a) - średnia 5,00
Dominika Rawińska (8a) - średnia 5,56
Paweł Stasiak (8a) - średnia 5,06
Iga Cieślak (8b) - średnia 5,06
Julia Kaczewiak (8b) - średnia 5,11
Nikola Langowska (8b) - średnia 5,06
Gabriela Maciejewska (8b) - średnia 5,22
Adrian Wodziński (8b) - średnia 5,11
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH, ZAWODACH SPORTOWYCH
2a
Powiatowy Przegląd Piosenki Świątecznej w j. niemieckim
Andżelika Guderczyk - nagroda
Alicja Wojtasik - nagroda
opiekunowie: M. Jesionek, M. Sobieracka

2b
Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. Żaczek
Zuzanna Rosiak - wynik bardzo dobry
Michalina Wesołowska - wyróżnienie
opiekun: J. Piekarska

XXIII Wielkopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa"
Lilianna Maciejewska - wyróżnienie
opiekun: J. Piestrzyńska

3a
Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. Maluch
Michał Kaczmarek - wyróżnienie
opiekun: A. Dawid

3b
XI Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem"
Marta Piestrzyńska - 2 miejsce
opiekun: J. Piestrzyńska

5a
Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. Beniamin
Kalina Kośla - wyróżnienie
Laura Łukaszczyk - wyróżnienie
Łucja Łukaszczyk - wyróżnienie
opiekun: I. Krawczyk

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt o Puchar Tymbarku
Kalina Kośla, Laura Łukaszczyk, Łucja Łukaszczyk, Oliwia Łukaszczyk,
Alicja Krupińska - 2 miejsce (zespołowo)
opiekun: W. Błażełek

5b
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt o Puchar Tymbarku
Oliwia Kaźmierska - 2 miejsce (zespołowo)
opiekun: W. Błażełek

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
Konrad Kosowski - dyplom laureata (7 miejsce)
opiekun: ks. P. Wolny

5c
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
Maciej Skrzypiński - 1 miejsce (zespołowo)
opiekun: E. Jesionek

5d
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Natalia Dzikowska - 1 miejsce (w województwie)
opiekun: M. Sobieracka

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Natalia Buczek - 2 miejsce (w województwie)
opiekun: A. Estemberg-Palczewska

6a
Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. Beniamin
Bartosz Kaczewiak - wyróżnienie
opiekun: E. Szczepańska

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Dominika Rosiak, Martyna Wawrzyniak - 1 miejsce (zespołowo)
opiekunowie: B. Bartosik, W. Błażełek

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
Adam Janiszewski, Kamil Janiszewski, Kamil Szczepaniak - 1 miejsce (zespołowo)
opiekunowie: E. Jesionek, J. Durka

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
Adam Janiszewski - dyplom laureata (15 miejsce)
opiekun: K. Kuszczyńska

6b
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Rozalia Dembowiecka, Oliwia Dymel, Wiktoria Arent, Eliza Szwankowska, Sara Szwankowska, Julia Wypiór, Katarzyna Pacześna - 1 miejsce (zespołowo)
opiekunowie: B. Bartosik, W. Błażełek

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
Bartosz Dzikowski, Kacper Sikorski, Radosław Grzesiak, Gracjan Gawron, Konrad Peruga - 1 miejsce (zespołowo)
opiekunowie: E. Jesionek, J. Durka

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
Bartosz Dzikowski - dyplom laureata (9 miejsce)
opiekun: K. Kuszczyńska

6c
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Angielskiego
Zofia Gierłowska - dyplom laureata (13 miejsce)
opiekun: M. Klata

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Biologii
Zofia Gierłowska - dyplom laureata (7 miejsce)
opiekun: D. Wypiór

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
Zofia Gierłowska - dyplom laureata (14 miejsce)
opiekun: K. Kuszczyńska

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Natalia Borycka, Zofia Gierłowska, Kinga Wodzińska - 1 miejsce (zespołowo)
opiekunowie: B. Bartosik, W. Błażełek

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
Filip Iglikowski, Tobiasz Sobański - 1 miejsce (zespołowo)
opiekunowie: E. Jesionek, J. Durka

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt o Puchar Tymbarku
Martyna Jakubowska - 2 miejsce (zespołowo)
opiekun: W. Błażełek

7a
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Klaudia Bazan - 2 miejsce (w województwie)
opiekun: M. Sobieracka

Śladami Rocznic Historycznych - Bitwa Warszawska 1920 (praca literacka)
Justyna Waśniewska - wyróżnienie
opiekun: D. Baranowska

XI Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem" - edycja fotograficzna
Adrian Grzesiak - 2 miejsce
opiekun: D. Piestrzyński

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Co mi w duszy gra"
Adrian Grzesiak - 1 miejsce
opiekun: J. Piestrzyńska

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Aleksandra Stasiak - 1 miejsce (drużynowo), awans do mistrzostw rejonu
opiekunowie: B. Bartosik, E. Jesionek

7b
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Martyna Wesołowska - Szkolny Omnibus

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Martyna Wesołowska - laureat
opiekun: D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Matematyki
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (8 miejsce)
opiekun: D. Górska

Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. Kadet
Martyna Wesołowska - wyróżnienie
opiekun: D. Górska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Martyna Milczarek - udział w etapie rejonowym
opiekun: D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Polskiego
Martyna Milczarek - dyplom laureata (2 miejsce)
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (9 miejsce)
opiekun: E. Czerwińska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
Martyna Wesołowska - udział w etapie rejonowym
opiekun: E. Czerwińska
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Angielskiego
Martyna Milczarek - dyplom laureata (4 miejsce)
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (8 miejsce)
opiekun: B. Oleksy

Międzyszkolny Konkurs Językowy "Styling and Make-up Artist"
Martyna Milczarek - 1 miejsce
opiekun: B. Oleksy

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Niemieckiego
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (10 miejsce)
opiekun: M. Sobieracka

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Martyna Wesołowska - 1 miejsce (w województwie)
opiekun: A. Estemberg-Palczewska

Śladami Rocznic Historycznych - Bitwa Warszawska 1920 (praca plast.)
Martyna Wesołowska - 1 miejsce
Martyna Milczarek - wyróżnienie
opiekun: D. Baranowska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Biologii
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (8 miejsce)
opiekun: D. Wypiór

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Geografii
Martyna Milczarek - dyplom laureata (9 miejsce)
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (13 miejsce)
opiekun: D. Piestrzyński

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Chemii
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (3 miejsce)
Martyna Milczarek - dyplom laureata (4 miejsce)
opiekun: G. Pająk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii
Martyna Wesołowska - laureat
opiekun: G. Pająk

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"
Martyna Wesołowska - wynik bardzo dobry
Martyna Milczarek - wyróżnienie
opiekun: G. Pająk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Fizyki
Martyna Wesołowska - grawerowany dyplom laureata (1 miejsce)
opiekun: K. Włodarczyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
Martyna Wesołowska - udział w etapie rejonowym
opiekun: K. Włodarczyk

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Co mi w duszy gra"
Martyna Milczarek - wyróżnienie
opiekun: J. Piestrzyńska

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Maja Łakomicka - 1 nagroda
opiekun: M. Jesionek

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
Martyna Wesołowska - dyplom laureata (10 miejsce)
opiekun: ks. P. Wolny

8a
Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. Kadet
Konrad Kwiatkowski - wynik bardzo dobry
opiekun: D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Polskiego
Konrad Kwiatkowski - dyplom laureata (5 miejsce)
opiekun: E. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Angielskiego
Konrad Kwiatkowski - dyplom laureata (13 miejsce)
Aneta Gil - dyplom laureata (13 miejsce)
opiekun: B. Oleksy

Międzyszkolny Konkurs Językowy "Styling and Make-up Artist"
Karolina Koszela - 1 miejsce
opiekun: B. Oleksy

Międzyszkolny Konkurs Językowy "Styling and Make-up Artist"
Dominika Rawińska - 1 miejsce
Konrad Kwiatkowski - 2 miejsce
opiekun: M. Sobieracka

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Aneta Gil - 1 miejsce (w województwie)
opiekun: A. Estemberg-Palczewska

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Co mi w duszy gra"
Żaneta Nowak - 1 miejsce
Martyna Ignaczak - 2 miejsce
opiekun: J. Piestrzyńska

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Martyna Dzikowska, Amelia Frątczak, Aneta Gil, Dominika Rawińska, Żaneta Nowak
1 miejsce (drużynowo), awans do mistrzostw rejonu
opiekunowie: B. Bartosik, E. Jesionek

V Mistrzostwa Sprawnościowego Toru Przeszkód Szkół Podstawowych
Amelia Frątczak - 1 miejsce (indywidualnie)
Martyna Dzikowska - 2 miejsce (drużynowo)
opiekunowie: B. Bartosik, W. Błażełek

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
Jakub Będziechowski, Konrad Kwiatkowski, Sebastian Łukaszewski, Mateusz Olas, Patryk Stasiak - 3 miejsce (drużynowo)
opiekunowie: W. Błażełek, J. Durka

V Mistrzostwa Sprawnościowego Toru Przeszkód Szkół Podstawowych
Jakub Będziechowski, Konrad Kwiatkowski, Sebastian Łukaszewski, Mateusz Olas, Patryk Stasiak - 2 miejsce (drużynowo)
opiekunowie: B. Bartosik, W. Błażełek

Praca w SU, sekcji dekoracyjnej, reprezentowanie szkoły na uroczystoś.
Martyna Dzikowska, Julia Dzikowska, Amelia Frątczak, Alicja Jesionek, Mateusz Olas, Paweł Stasiak, Konrad Kwiatkowski, Olga Krzemińska, Wiktoria Gabryś, Żaneta Nowak, Amelia Kołodziejczyk, Jakub Jesionek
opiekunowie: B. Woźniak, M. Jesionek, J. Piestrzyńska, D. Piestrzyński

8b
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Matematyki
Adrian Wodziński - dyplom laureata (13 miejsce)
opiekun: I. Krawczyk

Konkurs Matematyczny "Kangur" kat. Kadet
Daria Górna - wyróżnienie
Julia Kaczewiak - wyróżnienie
Mateusz Grzelewski - wyróżnienie
opiekun: I. Krawczyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego
Wiktor Bielicki - laureat

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Julia Szablewska - 3 miejsce (w województwie)
opiekun: A. Estemberg-Palczewska

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"
Mateusz Grzelewski - wyróżnienie
Adrian Wodziński - wyróżnienie
opiekun: G. Pająk

XI Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem" - edycja fotograficzna
Daria Górna - wyróżnienie
opiekun: D. Piestrzyński

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Oliwia Chorąziak, Kinga Gibasiewicz, Magdalena Kos
1 miejsce (drużynowo), awans do mistrzostw rejonu
opiekunowie: B. Bartosik, E. Jesionek

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
Michał Czelusta, Michał Sypniewski, Mateusz Grzelewski, Jakub Heresztyn, Mikołaj Jazienicki, Jakub Rosiak, Kacper Kurczewski - 3 miejsce (drużynowo)
opiekunowie: B. Bartosik, W. Błażełek

V Mistrzostwa Sprawnościowego Toru Przeszkód Szkół Podstawowych
Michał Czelusta, Michał Sypniewski, Mateusz Grzelewski, Jakub Heresztyn, Mikołaj Jazienicki, Jakub Rosiak, Kacper Kurczewski - 2 miejsce (drużynowo)
opiekunowie: B. Bartosik, W. Błażełek

Praca w SU, sekcji dekoracyjnej, reprezentowanie szkoły na uroczystoś.
Kinga Gibasiewicz, Magdalena Kos, Iga Cieślak, Nikola Langowska, Julia Kaczewiak, Gabriela Maciejewska, Mateusz Grzelewski, Bartosz Sasiak
opiekunowie: B. Woźniak, M. Jesionek, J. Piestrzyńska, D. Piestrzyński

Praca w sklepiku szkolnym
Gabriela Maciejewska, Julia Szablewska, Mateusz Grzelewski, Zuzanna Wutka
opiekun: M. Latańska
Wróć do spisu treści