2018-2019 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2018-2019

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Gabriela Józwik (kl. 4a) - średnia 5,50
Kalina Kośla (kl. 4a) - średnia 5,33
Łucja Łukaszczyk (kl. 4a) - średnia 5,33
Laura Łukaszczyk (kl. 4a) - średnia 5,42
Hubert Makówka (kl. 4a) - średnia 5,33
Adam Guziak (kl. 4b) - średnia 5,33
Oliwia Kaczmarek (kl. 4b) - średnia 5,42
Błażej Wypiór (kl. 4b) - średnia 5,33
Dawid Chojnacki (kl. 4c) - średnia 5,50
Natasza Glinkowska (kl. 4c) - średnia 5,25
Wiktor Wilczak (kl. 4c) - średnia 5,33
Natalia Dzikowska (kl. 4d) - średnia 5,67
Maja Herman (kl. 4d) - średnia 5,58
Dominika Stencel (kl. 4d) - średnia 5,25
Jakub Zasiadczyk (kl. 4d) - średnia 5,25
Emilia Heresztyn (kl. 5a) - średnia 5,31
Kamil Janiszewski (kl. 5a) - średnia 5,23
Adam Janiszewski (kl. 5a) - średnia 5,46
Zofia Gierłowska (kl. 5c) - średnia 5,46
Adrian Grzesiak (kl. 6a) - średnia 5,25
Dawid Ławniczak (kl. 6a) - średnia 5,25
Justyna Waśniewska (kl. 6a) - średnia 5,58
Natalia Wojtasik (kl. 6a) - średnia 5,67
Nikola Zakolska (kl. 6a) - średnia 5,25
Michał Janiszewski (kl. 6b) - średnia 5,25
Beata Kosobudzka (kl. 6b) - średnia 5,58
Maja Łakomicka (kl. 6b) - średnia 5,25
Martyna Milczarek (kl. 6b) - średnia 6.00
Adam Musialik (kl. 6b) - średnia 5,25
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - średnia 6,00
Amelia Wiczewska (kl. 6b) - średnia 5,25
Konrad Kwiatkowski (kl. 7a) - średnia 5,43
Dominika Rawińska (kl. 7a) - średnia 5,21
Dominika Smolińska (kl. 7a) - średnia 5,21
Oliwia Adamiak (kl. 8a) - średnia 5,44
Wiktoria Dudek (kl. 8a) - średnia 5,55
Iga Kaczmarek (kl. 8a) - średnia 5,39
Dobrosława Kaliszak (kl. 8a) - średnia 5,22
Igor Kustosz (kl. 8a) - średnia 5,28
Dawid Grubski (kl. 8b) - średnia 5,28
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 8b) - średnia 5,39
Justyna Młotkiewicz (kl. 8b) - średnia 5,33
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Gabriela Józwik (kl. 4a) - średnia 5,50
Kalina Kośla (kl. 4a) - średnia 5,33
Oliwia Łukaszczyk (kl. 4a) - średnia 5,08
Łucja Łukaszczyk (kl. 4a) - średnia 5,33
Laura Łukaszczyk (kl. 4a) - średnia 5,42
Hubert Makówka (kl. 4a) - średnia 5,33
Zuzanna Rosiak (kl. 4a) - średnia 5,17
Marta Gil (kl. 4b) - średnia 5,08
Adam Guziak (kl. 4b) - średnia 5,33
Oliwia Kaczmarek (kl. 4b) - średnia 5,42
Adrian Kosobudzki (kl. 4b) - średnia 5,00
Konrad Kosowski (kl. 4b) - średnia 5,17
Błażej Wypiór (kl. 4b) - średnia 5,33
Dawid Chojnacki (kl. 4c) - średnia 5,50
Natasza Glinkowska (kl. 4c) - średnia 5,25
Maciej Skrzypiński (kl. 4c) - średnia 5,00
Wiktor Wilczak (kl. 4c) - średnia 5,33
Natalia Dzikowska (kl. 4d) - średnia 5,67
Maja Herman (kl. 4d) - średnia 5,58
Dominika Stencel (kl. 4d) - średnia 5,25
Jakub Zasiadczyk (kl. 4d) - średnia 5,25
Emilia Heresztyn (kl. 5a) - średnia 5,31
Kamil Janiszewski (kl. 5a) - średnia 5,23
Adam Janiszewski (kl. 5a) - średnia 5,46
Bartosz Kaczewiak (kl. 5a) - średnia 5,17
Natalia Mila (kl. 5a) - średnia 5,08
Wiktoria Arent (kl. 5b) - średnia 5,00
Sara Szwankowska (kl. 5b) - średnia 5,00
Adam Żubr (kl. 5b) - średnia 5,15
Zofia Gierłowska (kl. 5c) - średnia 5,46
Kinga Wodzińska (kl. 5c) - średnia 5,00
Adrian Grzesiak (kl. 6a) - średnia 5,25
Dawid Ławniczak (kl. 6a) - średnia 5,25
Justyna Waśniewska (kl. 6a) - średnia 5,58
Karina Wielgórska (kl. 6a) - średnia 5,17
Natalia Wojtasik (kl. 6a) - średnia 5,67
Nikola Zakolska (kl. 6a) - średnia 5,25
Michał Janiszewski (kl. 6b) - średnia 5,25
Beata Kosobudzka (kl. 6b) - średnia 5,58
Maja Łakomicka (kl. 6b) - średnia 5,25
Martyna Milczarek (kl. 6b) - średnia 6.00
Adam Musialik (kl. 6b) - średnia 5,25
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - średnia 6,00
Amelia Wiczewska (kl. 6b) - średnia 5,25
Konrad Kwiatkowski (kl. 7a) - średnia 5,43
Dominika Rawińska (kl. 7a) - średnia 5,21
Dominika Smolińska (kl. 7a) - średnia 5,21
Julia Kaczewiak (kl. 7b) - średnia 5,00
Gabriela Maciejewska (kl. 7b) - średnia 5,07
Adrian Wodziński (kl. 7b) - średnia 5,00
Oliwia Adamiak (kl. 8a) - średnia 5,44
Wiktoria Dudek (kl. 8a) - średnia 5,55
Wiktor Gebler (kl. 8a) - średnia 5,39
Iga Kaczmarek (kl. 8a) - średnia 5,39
Dobrosława Kaliszak (kl. 8a) - średnia 5,22
Igor Kustosz (kl. 8a) - średnia 5,28
Dawid Grubski (kl. 8b) - średnia 5,28
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 8b) - średnia 5,39
Justyna Młotkiewicz (kl. 8b) - średnia 5,33
Alicja Pawlak (kl. 8b) - średnia 5,11
Kinga Szymczak (kl. 8b) - średnia 5,05
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Igor Kustosz (kl. 8a) - finalista
opiekun: p. D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Matematyki
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - laureat (2 miejsce w kraju)
opiekun: p. D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpusek" z Matematyki
Michalina Wesołowska (kl. 1b) - laureat (1 miejsce w kraju)
opiekun: p. J. Piekarska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Michał Kaczmarek (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Anna Kołuda (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Łucja Łukaszczyk (kl. 4a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Dawid Chojnacki (kl. 4a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Kalina Kośla (kl. 4a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Adrian Kosobudzki (kl. 4b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Górska
Adrian Wodziński (kl. 7b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Chwiałkowska
Igor Kustosz (kl. 8a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Górska
Wiktor Gebler (kl. 8a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Górska

Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Adrian Wodziński (kl. 7b) - nagroda
opiekun: p. I. Chwiałkowska
Mateusz Grzelewski (kl. 7b) - nagroda
opiekun: p. I. Chwiałkowska
Wiktor Gebler (kl. 8a) - nagroda
opiekun: p. D. Górska
Igor Kustosz (kl. 8a) - nagroda
opiekun: p. D. Górska
Gabriela Urbaniak (kl. 8b) - nagroda
opiekun: p. D. Górska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 8b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Polskiego
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - laureat (8 miejsce w kraju)
opiekun: p. E. Czerwińska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpusek" z Języka Polskiego
Michalina Wesołowska (kl. 1b) - laureat (10 miejsce w kraju)
opiekun: p. J. Piekarska

XXVII Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski "Czerwieńcie ..."
Alicja Wojtasik (kl. 1a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. M. Błażełek
Maja Frącala (kl. 3a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. I. Krajewska
Nikola Langowska (kl. 7b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. B. Woźniak
Natalia Wojtasik (kl. 6a) - finalista
opiekun: p. E. Górska
Maja Łakomicka (kl. 6b) - finalista
opiekun: p. E. Czerwińska
Dominika Smolińska (kl. 7a) - finalista
opiekun: p. B. Woźniak

XXI Edycja Konkursu Czytelniczego - PiM Biblioteka Publiczna w Turku
Błażej Wypiór (kl. 4b) - Super Mistrz Pięknego Czytania
opiekun: p. D. Baranowska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Krystian Kowalczyk (kl. 8a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Interaktywny Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - 3 miejsce w województwie (45 w kraju)
opiekun: p. A. Estemberg-Palczewska

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Sprachdoktor"
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - 1 miejsce w województwie (29 w kraju)
opiekun: p. A. Estemberg-Palczewska

XXIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - laureat
opiekun: p. D. Baranowska
Hubert Makówka (kl. 4a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka
Wiktoria Dudek (kl. 8a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"
Oliwia Adamiak (kl. 8a) - bardzo dobry wynik
Krystian Kowalczyk (kl. 8a) - wyróżnienie
opiekun: p. G. Pająk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" w Przyrody
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - laureat (12 miejsce)
opiekun: p. D. Wypiór
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - Szkolny Omnibus
wychowawca: D. Górska
XII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Nikola Dróżdż (kl. 1a) - nagroda główna
opiekun: p. M. Błażełek
Michał Kaczmarek (kl. 2a) - nagroda główna
opiekun: p. D. Rozmus
Bartosz Białek (kl. 1a) - nagroda
opiekun: p. M. Błażełek
Emilia Jesionek (kl. 1b) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piekarska
Liliana Maciejewska (kl. 1b) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piekarska
Zuzanna Rosiak (kl. 1b) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Błażełek
Gracjan Andrzejczak (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Jakub Sibiński (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Emilia Wójcik (kl. 2b) - wyróżnienie
opiekun: p. A. Maciejewska
Patrycja Zagozda (kl. 2b) - wyróżnienie
opiekun: p. A. Maciejewska

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dobrosława Kaliszak (kl. 8a), Wiktor Gebler (kl. 8a), Michał Sypniewski (kl. 7b) - 1 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. M. Jesionek

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 8b) - 3 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. M. Jesionek

XI Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"Mikrofon, scena i Ty"
Dominika Smolińska (kl. 7a) - 1 nagroda
opiekun: p. M. Jesionek

XV Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej
Dominika Smolińska (kl. 7a) - 2 nagroda
opiekun: p. M. Jesionek

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Maja Łakomicka (kl. 6b) - 3 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Reprezentowanie szkoły i udział w licznych uroczystościach
Alicja Pawlak (kl. 8b)
opiekun: p. M. Jesionek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Sienkiewiczowskie pary-karty do gry Piotruś" w ramach XXVII Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
Nikola Dróżdż (kl. 1a) - wyróżnienie
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - wyróżnienie
Gabriela Maciejewska (kl. 7b) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zapobiegamy pożarom"
Marta Piestrzyńska (kl. 2b) - 2 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejszy wianek wielkanocny"
Natalia Wojtasik (kl. 6a) - 1 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje majowe spotkania z Maryją"
Amelia Becalik (kl. 3a) - nagroda
opiekun: p. I. Krajewska
Kalina Kośla (kl. 4a) - nagroda
Natalia Mila (kl. 5a) - nagroda
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Konkurs Plastyczny "Palić, nie palić - oto jest pytanie"
Aleksandra Stasiak (kl. 5b) - wyróżnienie w etapie rejonowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska
            
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Tęcza Foto"
Gabriela Maciejewska (kl. 7b) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Piestrzyński

Szkolny Konkurs Wiedzowy "Omnibusek"
Michalina Wesołowska (kl. 1b) - laureat
opiekun: p. J. Piekarska
Emilia Wójcik (kl. 2b) - laureat
opiekun: p. A. Maciejewska
Alicja Mila (kl. 3a) - laureat
opiekun: p. I. Krajewska

Ogólnopolski Konkurs Religijny "Biblia i Przypowieści Biblijne"
Martyna Wesołowska (kl. 6b) - nagroda
Beata Kosobudzka (kl. 6b) - nagroda
Wiktoria Pakuła (kl. 7a) - nagroda
opiekun: ks. P. Wolny
Gabriela Urbaniak (kl. 8b) - nagroda
opiekun: p. P. Janicki

Sumienna służba ministrancka
Tobiasz Sobański (kl. 5c), Michał Janiszewski (kl. 6b)
Igor Kustosz (kl. 8a), Wiktor Gebler (kl. 8a)
opiekun: ks. Z. Chromiński, ks. P. Wolny
100% FREKWENCJA
Bartosz Białek (kl. 1a)
wych. p. M. Błażełek
Zuzanna Rosiak, Lena Szczepaniak, Michalina Wesołowska (kl. 1b)
wych. p. J. Piekarska
Igor Czerniejewski, Jakub Gonczarewicz, Tomasz Stencel (kl. 2a)
wych. p. D. Rozmus
Szymon Różaniec (kl. 2b)
wych. p. A. Maciejewska
Oliwia Łukaszczyk (kl. 4a)
wych. p. B. Oleksy
Maciej Skrzypiński (kl. 4c)
wych. p. I. Krawczyk
Natalia Wojtasik, Kacper Szczepaniak (kl. 6a)
wych. p. E. Górska
Beata Kosobudzka (kl. 6b)
wych. p. D. Górska
Michał Czelusta, Adrian Wodziński (kl. 7b)
wych. p. B. Woźniak
Wiktoria Dudek, Iga Kaczmarek (kl. 8a)
wych. p. B. Bartosik
Natalia Górska, Agnieszka Młotkiewicz (kl. 8b)
wych. p. E. Durka
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM KL. 4-7
Martyna Dzikowska, Alicja Jesionek, Martyna Milczarek, Beata Kosobudzka, Gabriela Maciejewska, Kinga Gibasiewicz
opiekun: p. B. Woźniak
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Dobrosława Kaliszak, Wiktoria Dudek, Marta Piasecka, Aleksandra Jasiak
opiekun: p. M. Latańska
SUKCESY SPORTOWE
1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
3 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców
Dawid Borycki, Jakub Dzikowski, Rafał Heresztyn, Michał Janiszewski,
Dawid Kaczmarek, Mikołaj Kmieć, Michał Kołaczkowski, Mikołaj Kołaczkowski, Damian Mielczarek, Kacper Sikorski, Kacper Szczepaniak,
Adam Musialik, Dominik Wojtysiak

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej
2 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej
Dawid Borycki, Jakub Dzikowski, Rafał Heresztyn, Michał Janiszewski,
Dawid Kaczmarek, Mikołaj Kmieć, Michał Kołaczkowski, Mikołaj Kołaczkowski, Damian Mielczarek, Kacper Sikorski, Kacper Szczepaniak,
Adam Musialik, Dominik Wojtysiak, Michał Czelusta, Michał Sypniewski

2 miejsce w Powiatowych Igrzyskach w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Wiktoria Fornalczyk, Natalia Grzesiak, Beata Kosobudzka, Martyna Milczarek, Aleksandra Stasiak, Sara Szubstarska, Justyna Waśniewska, Martyna Wesołowska, Karina Wielgórska, Natalia Wojtasik, Nikola Zakolska,
Anna Zielonka, Marta Ziętek

2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej
1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej 3x3
3 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej 3x3
Martyna Dzikowska, Kinga Szymczak, Amelia Frątczak, Żaneta Nowak,
Magdalena Kos, Wioleta Ziętek
opiekun: p. E. Jesionek, B. Bartosik, M. Milczarek
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - średnia 6,00
Oliwier Arent (kl. 3a) - średnia 5,89
Andżelika Grzesiak (kl. 3b) - średnia 5,61
Julia Wertlewska (kl. 3b) - średnia 5,61
Marta Krawczyk (kl. 3a) - średnia 5,33
Konrad Szymczak (kl. 3a) - średnia 5.11
Andżelika Dzikowska (kl. 3b) - średnia 5.11
Kacper Guziak (kl. 3b) - średnia 5.11
Kinga Stasiak (kl. 3b) - średnia 5.11
Natalia Łyskanowska (kl. 3b) - średnia 5.00

Stypendium ufundowane przez radną Sejmiku Województwa
Wielkopolskiego p. Annę Majdę:
Mateusz Ćwiek (kl 3a) - tytuł laureata w Woj. Konkursie Chemicznym, tytuł laureata w Woj. Konkursie Historycznym, finalisty w Woj Konkursie Chemicznym
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Oliwier Arent (kl. 3a) - średnia 5,89
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 3a) - średnia 5,33
Konrad Szymczak (kl. 3a) - średnia 5.11
Andżelika Dzikowska (kl. 3b) - średnia 5.11
Andżelika Grzesiak (kl. 3b) - średnia 5,61
Kacper Guziak (kl. 3b) - średnia 5.11
Natalia Łyskanowska (kl. 3b) - średnia 5.00
Kinga Stasiak (kl. 3b) - średnia 5.11
Julia Wertlewska (kl. 3b) - średnia 5,61
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW
BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE ZACHOWANIE
DLA RODZICÓW UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM
Mateusz Ćwiek, Oliwier Arent, Andżelika Grzesiak, Andżelika Dzikowska, Marta Krawczyk, Kinga Stasiak,
Natalia Łyskanowska, Julia Wertlewska, Kacper Guziak, Wiktor Kustosz, Konrad Szymczak
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Czerwińska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Języka Polskiego
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - laureat (6 miejsce w kraju)
opiekun: p. E. Czerwińska

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - laureat
opiekun: p. E. Durka

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Historii
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - laureat (2 miejsce w kraju)
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - finalista
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Matematyki
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - laureat (5 miejsce w kraju)
opiekun: p. I. Krawczyk

Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - 2 miejsce
opiekun: p. I. Krawczyk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Wiktor Zieliński (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - laureat
opiekun: p. G. Pająk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Chemii
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - laureat (8 miejsce w kraju)
opiekun: p. G. Pająk

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - bardzo dobry wynik
Oliwier Arent (kl. 3a) - wyróżnienie
Mateusz Szmajda (kl. 3a) - wyróżnienie
Andżelika Grzesiak (kl. 3b) - wyróżnienie
Kinga Stasiak (kl. 3b) - wyróżnienie
Julia Wertlewska (kl. 3b) - wyróżnienie
opiekun: p. G. Pająk
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z Fizyki
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - laureat (10 miejsce w kraju)
opiekun: p. K. Włodarczyk

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - udział w etapie rejonowym
Oliwier Arent (kl. 3a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Piestrzyński

Międzyszkolny Wojewódzki Konkurs Geograficzny "Obieżyświat"
Mateusz Ćwiek (kl. 3a), Julia Wertlewska (kl. 3b) - 4 miejsce w etapie woj.
opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Międzyszkolny Turniej Geograficzny ODN Kalisz
Mateusz Ćwiek, Oliwier Arent, Konrad Szymczak (kl. 3a) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Koniński Powiatowy Konkurs Geograficzny MODN Konin
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Konkurs Geograficzny "Znaszli swój kraj?"
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - 1 miejsce
Andżelika Dzikowska (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "WordMaster"
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - 1 miejsce
opiekun: p. B. Oleksy

Ogólnopolski Interaktywny Konkurs Języka Niemieckiego "Vestehen"
Mateusz Ćwiek (kl. 3a) - 1 miejsce w województwie
Oliwier Arent (kl. 3a) - 3 miejsce w województwie
opiekun: p. A. Estemberg-Palczewska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
Andżelika Grzesiak (kl. 3b) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"
Andżelika Grzesiak (kl. 3b) - 3 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Kacper Malinowski (kl. 3a) - 3 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Mateusz Ćwiek, Agnieszka Olas (kl. 3a)
wych. p. E. Czerwińska
Mateusz Grzelak, Natalia Łyskanowska, Julia Wertlewska (kl. 3b)
wych. p. D. Wypiór
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM KL. 8 i GIMNAZJUM
Andżelika Grzesiak, Martyna Wałowska, Natalia Łyskanowska, Oliwia Adamiak, Danuta Witaszczyk, Wiktor Zieliński, Wiktor Kustosz, Mateusz Ćwiek
opiekun: p. D. Piestrzyński
SEKCJA DEKORACYJNA
Andżelika Grzesiak, Martyna Wałowska, Agnieszka Olas, Maja Kęska,
Natalia Mielczarek, Marta Jaworska, Andżelika Dzikowska, Kinga Stasiak
opiekun: p. J. Piestrzyńska
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Andżelika Grzesiak, Martyna Wałowska, Andżelika Dzikowska, Kinga Stasiak
opiekun: p. M. Latańska
SUKCESY SPORTOWE
1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej
2 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej
Andżelika Grzesiak, Natalia Łyskanowska, Agnieszka Olas, Iwona Pawlak,
Natalia Stasiak, Katarzyna Zielonka
Oliwier Arent, Mateusz Ćwiek, Jakub Granos, Kacper Guziak, Igor Idzik,
Wiktor Kustosz, Adrian Pabiańczyk, Mikołaj Rosiński, Rafał Szadek,
Konrad Szymczak, Kamil Iglikowski
opiekun: p. W. Błażełek, p. J. Durka, p. E. Jesionek, p. M. Milczarek

© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Strona monitorowana przez Google.
Wróć do spisu treści