2017-2018 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2017-2018

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Emilia Heresztyn (kl. 4a) - średnia 5,25
Kamil Janiszewski (kl. 4a) - średnia 5,50
Zofia Gierłowska (kl. 4c) - średnia 5,58
Adrian Grzesiak (kl. 5a) - średnia 5,25
Dawid Ławniczak (kl. 5a) - średnia 5,33
Justyna Waśniewska (kl. 5a) - średnia 5,50
Natalia Wojtasik (kl. 5a) - średnia 5,58
Beata Kosobudzka (kl. 5b) - średnia 5,83
Martyna Milczarek (kl. 5b) - średnia 6.00
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - średnia 6.00
Amelia Wiczewska (kl. 5b) - średnia 5,33
Martyna Ignaczak (kl. 6a) - średnia 5,42
Alicja Jesionek (kl. 6a) - średnia 5,25
Konrad Kwiatkowski (kl. 6a) - średnia 5,58
Dominika Rawińska (kl. 6a) - średnia 5,75
Dominika Smolińska (kl. 6a) - średnia 5,42
Paweł Stasiak (kl. 6a) - średnia 5,25
Julia Kaczewiak (kl. 6b) - średnia 5,42
Gabriela Maciejewska (kl. 6b) - średnia 5,25

Stypendia ufundowane przez Przewodniczącego Rady Powiatu Tureckiego
p. Tadeusza Geblera:
Martyna Milczarek (kl. 5b) - średnia 6,00, sukcesy w konkursach
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - średnia 6,00, sukcesy w konkursach
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Emilia Heresztyn (kl. 4a) - średnia 5,25
Kamil Janiszewski (kl. 4a) - średnia 5,50
Bartosz Kaczewiak (kl. 4a) - średnia 5,17
Natalia Mila (kl. 4a) - średnia 5,00
Szymon Antosik (kl. 4b) - średnia 5,33
Wiktoria Arent (kl. 4b) - średnia 5,08
Oskar Szecel (kl. 4b) - średnia 5,00
Julia Wypiór (kl. 4b) - średnia 5,00
Adam Żubr (kl. 4b) - średnia 5,00
Jakub Mżywa (kl. 4b) - średnia 5,08
Zofia Gierłowska (kl. 4c) - średnia 5,58
Tomasz Sobański (kl. 4c) - średnia 5,08
Adrian Grzesiak (kl. 5a) - średnia 5,25
Dawid Ławniczak (kl. 5a) - średnia 5,33
Justyna Waśniewska (kl. 5a) - średnia 5,50
Karina Wielgórska (kl. 5a) - średnia 5,25
Natalia Wojtasik (kl. 5a) - średnia 5,58
Nikola Zakolska (kl. 5a) - średnia 5,00
Beata Kosobudzka (kl. 5b) - średnia 5,83
Martyna Milczarek (kl. 5b) - średnia 6.00
Adam Musialik (kl. 5b) - średnia 5,17
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - średnia 6.00
Amelia Wiczewska (kl. 5b) - średnia 5,33
Karolina Zielińska (kl. 5b) - średnia 5,08
Martyna Dzikowska (kl. 6a) - średnia 5,08
Amelia Frątczak (kl. 6a) - średnia 5,17
Martyna Ignaczak (kl. 6a) - średnia 5,42
Alicja Jesionek (kl. 6a) - średnia 5,25
Karolina Koszela (kl. 6a) - średnia 5,25
Konrad Kwiatkowski (kl. 6a) - średnia 5,58
Żaneta Nowak (kl. 6a) - średnia 5,17
Dominika Rawińska (kl. 6a) - średnia 5,75
Dominika Smolińska (kl. 6a) - średnia 5,42
Paweł Stasiak (kl. 6a) - średnia 5,25
Iga Cieślak (kl. 6b) - średnia 5,08
Julia Kaczewiak (kl. 6b) - średnia 5,42
Gabriela Maciejewska (kl. 6b) - średnia 5,25
Oliwia Adamiak (kl. 7a) - średnia 5,14
Wiktoria Dudek (kl. 7a) - średnia 5,29
Wiktor Gebler (kl. 7a) - średnia 5,14
Dobrosława Kaliszak (kl. 7a) - średnia 5,14
Dawid Grubski (kl. 7b) - średnia 5,07
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 7b) - średnia 5,07
Justyna Młotkiewicz (kl. 7b) - średnia 5,00
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Igor Kustosz (kl. 7a) - udział w etapie rejonowym
Wiktor Gebler (kl. 7a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki "Olimpus"
Igor Kustosz (kl. 7a) - dyplom laureata
Wiktor Gebler (kl. 7a) - dyplom laureata
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - dyplom laureata
opiekun: p. D. Górska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - laureat
opiekun: p. D. Górska
Laura Łukaszczyk (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Błażełek
Adrian Wodziński (kl. 6b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Igor Kustosz (kl. 7a) - wyróżnienie
Wiktoria Dudek (kl. 7a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Górska

Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Igor Kustosz (kl. 7a) - 1 miejsce
Wiktor Gebler (kl. 7a) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego "Olimpus"
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - dyplom laureata
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - dyplom omnibusa
opiekun: p. E. Czerwińska

Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa ..."
Oliwia Kaczmarek (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. G. Łukasik
Dominika Smolińska (kl. 6a) - udział w etapie rejonowym
Oskar Jagieła (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
Gabriela Maciejewska (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. B. Woźniak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Krystian Kowalczyk (kl. 7a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. T. Marciniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Multitest"
Zofia Gierłowska (kl. 4c) - wyróżnienie
Martyna Milczarek (kl. 5b) - wyróżnienie
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - wyróżnienie
opiekun: p. B. Oleksy

Ogólnopolski Interaktywny Konkurs Języka Niemieckiego "Verstehen"
Karolina Koszela (kl. 6a) - 1 miejsce w województwie
Konrad Kwiatkowski (kl. 6a) - 3 miejsce w województwie
opiekun: p. M. Sobieracka

Ogólnopolski Konkurs Filmowy "DEPL"
Alicja Jesionek, Olga Krzemińska, Paweł Stasiak (kl. 6a) - 2 miejsce
opiekun: p. M. Sobieracka

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Sprachdoktor"
Martyna Wesołowska, Julia Szablewska (kl. 5b) - wynik dobry
opiekun: p. A. Estemberg-Palczewska

XXII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Agnieszka Młotkiewicz, Justyna Młotkiewicz (kl. 7b)
udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus" z przyrody
Martyna Wesołowska (kl. 5b) - dyplom laureata
Martyna Milczarek (kl. 5b) - dyplom laureata
opiekun: p. J. Wodzińska
Jakub Jesionek (kl. 6a) - dyplom laureata
Mateusz Grzelewski (kl. 6b) - dyplom laureata
opiekun: p. K. Włodarczyk
XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Michał Kaczmarek (kl. 1a) - nagroda główna
opiekun: p. D. Rozmus
Anna Kołuda (kl. 1a) - nagroda główna
opiekun: p. D. Rozmus
Patrycja Zagozda (kl. 1b) - nagroda główna
opiekun: p. A. Maciejewska
Noemi Czupryńska (kl. 1b) - nagroda
opiekun: p. A. Maciejewska
Hubert Makówska (kl. 3a) - nagroda
opiekun: p. M. Błażełek
Gracjan Andrzejczak (kl. 1a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Weronika Orszulak (kl. 1a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Emilia Wójcik (kl. 1b) - wyróżnienie
opiekun: p. A. Maciejewska
Alicja Mila (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krajewska
Alicja Wlazło (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krajewska
Gabriela Jóźwik (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Błażełek
Maja Herman (kl. 3d) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piekarska
Dawid Chojnacki (kl. 3c) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Śmieja

V Szkolny Konkurs Wiedzowy "Omnibusek"
Weronika Orszulak (kl. 1a) - laureat
opiekun: p. D. Rozmus
Alicja Wlazło (kl. 2a) - laureat
opiekun: p. I. Krajewska
Szymon Malczewski (kl. 3c) - laureat
opiekun: p. I. Śmieja

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dobrosława Kaliszak (kl. 7a), Wiktor Gebler (kl. 7a), Kinga Gibasiewicz (kl. 6b), Michał Sypniewski (kl. 6b) - 2 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. M. Jesionek

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Tęcza Foto"
Anna Miłosz (kl. 7a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Konkurs Piosenki Musicalowej, Filmowej i Bajkowej
"Festiwal Przebojów"
Dominika Smolińska (kl. 6a) - 1 miejsce
Nikola Langowska (kl. 6b) - 3 miejsce
Alicja Pawlak (kl. 7b) - 1 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza Foto"
Anna Kołuda (kl. 1a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Amelia Becalik (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krajewska
Aleksandra Stasiak (kl. 4b) - wyróżnienie
Adrian Kaźmierski (kl. 5a) - wyróżnienie
Żaneta Nowak (kl. 6a) - wyróżnienie
Dominika Smolińska (kl. 6a) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"
Maja Zawiśniewska (kl. 2a) - 3 miejsce
opiekun: p. I. Krajewska

Regionalny Konkurs Plastyczny "Segreguję, więc nie palę"
Kalina Kośla (kl. 3a) - 2 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze jajko wielkanocne"
Marta Guziak (kl. 4a) - 2 miejsce
Natalia Wojtasik (kl. 5a) - 3 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Postać z utworu M. Konopnickiej"
Kalina Kośla (kl. 3a) - nagroda
Dawid Ławniczak (kl. 5a) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska
100% FREKWENCJA
Bartosz Szydłowski, Dawid Wichorski (kl. 2a)
wych. p. I. Krajewska
Laura Łukaszczyk (kl. 3a)
wych. p. M. Błażełek
Emilia Heresztyn, Maciej Rykowski (kl. 4a)
wych. p. G. Pająk
Kacper Szczepaniak (kl. 5a)
wych. p. E. Górska
Rafał Heresztyn (kl. 5b)
wych. p. D. Górska
Martyna Dzikowska (kl. 6a)
wych. p. M. Jesionek
Mikołaj Jazienicki, Mateusz Olas (kl. 6b)
wych. p. B. Woźniak
Wiktoria Dudek, Iga Kaczmarek (kl. 7a)
wych. p. B. Bartosik
Mateusz Jazienicki (kl. 7b)
wych. p. E. Durka
SUKCESY SPORTOWE
3 miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Dzieci w Piłce Koszykowej
Martyna Dzikowska, Amelia Frątczak, Żaneta Nowak, Julia Dzikowska,
Dominika Smolińska, Dominika Rawińska, Oliwia Chorąziak, Aleksandra Lament, Martyna Ignaczak, Magdalena Kos, Kinga Gibasiewicz, Aneta Gil
opiekun: p. B. Bartosik

1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
4 miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Koszykowej
4 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
Jakub Będziechowski, Michał Czelusta, Mateusz Grzelewski, Jakub Heresztyn,
Michał Janiszewski, Mikołaj Jazienicki, Konrad Kwiatkowski, Mateusz Olas,
Sebastian Łukaszewski, Jakub Rosiak, Patryk Stasiak, Michał Sypniewski,
Dawid Witkowski
opiekun: p. W. Błażełek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Martyna Dzikowska, Julia Dzikowska, Amelia Frątczak, Alicja Jesionek, Gabriela Maciejewska, Alicja Pawlak
opiekun: p. B. Woźniak
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Oliwier Arent (kl. 2a) - średnia 5,64
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 2a) - średnia 5,21
Andżelika Grzesiak (kl. 2b) - średnia 5,29
Julia Wertlewska (kl. 2b) - średnia 5,36
Kacper Czupryński (kl. 3b) - średnia 5,22
Oliwia Karbowa (kl. 3b) - średnia 5,39

Stypendium ufundowane przez radną Sejmiku Województwa
Wielkopolskiego p. Annę Majdę:
Mateusz Ćwiek (kl 2a) - tytuł laureata w Woj. Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce, 3 miejsce w XV Regionalnym Konkursie Matematycznym "Czas na szóstkę", laureat 3 miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Olimpus" z matematyki, udział w etapach rejonowych Woj. Konkursów Przedmiotowych z matematyki, fizyki i geografii, udział w etapie wojewódz. Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego "Obieżyświat", najwyższa średnia ocen w oddziałach gimnazjalnych (6,00)

Stypendia ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Dobrej
p. Zbigniewa Szwankowskiego:
Kacper Czupryński (kl. 3b) - najwyższy wynik z egzaminu gimnazjalnego, udział w etapach rejonowych Woj. Konkursów Przedmiotowych z biologii i geografii, 1 miejsce drużynowo w powiatowych eliminacjach BRD, udział w etapie wojewódzkim Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego "Obieżyświat", 1 miejsce w powiatowym turnieju "Młody manager na start", aktywna praca w SU gimnazjum
Weronika Szczepaniak (kl. 3b) - 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mural z Sienkiewiczem", 1 miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym "Moje marzenia", nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Światło i cień. Kwiaty i ogrody", wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza", wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotogr. "Tęcza Foto", 3 miejsce w Powiatowym Konkursie Fotogr. "Kadr na powiat turecki"
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Oliwier Arent (kl. 2a) - średnia 5,64
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 2a) - średnia 5,21
Andżelika Grzesiak (kl. 2b) - średnia 5,29
Julia Wertlewska (kl. 2b) - średnia 5,36
Kacper Czupryński (kl. 3b) - średnia 5,22
Oliwia Karbowa (kl. 3b) - średnia 5,39
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW
BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE ZACHOWANIE
DLA RODZICÓW UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM
Anna Graczyk, Kacper Czupryński, Oliwia Karbowa, Przemysław Gebler
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
XXII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - laureat 1 miejsca
opiekun: p. E. Durka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. I. Krawczyk

XV Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - 3 miejsce
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - laureat z matematyki (3 miejsce)
opiekun: p. I. Krawczyk
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - laureat z geografii
opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Jakub Gajewski (kl. 3a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. I. Chwiałkowska

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. K. Włodarczyk

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Kacper Czupryński (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Kacper Czupryński (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Piestrzyński

Międzyszkolny Konkurs Geograficzny "Obieżyświat"
Mateusz Ćwiek (kl. 2a), Kacper Czupryński (kl. 3b)
udział w etapie wojewódzkim
opiekun: p. D. Piestrzyński

IX Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny MODN
Mateusz Ćwiek (kl. 2a) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Turniej "Młody manager na start"
Kacper Czupryński (kl. 3b) - 1 miejsce
opiekun: D. Piestrzyński

Powiatowy Konkurs Geograficzny "Znaszli swój kraj?" LO Turek
Patryk Glinka (3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Tęcza Foto"
Jakub Gajewski (kl. 3a) - wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Kadr na powiat turecki"
Jakub Gajewski (kl. 3a) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Tęcza Foto"
Weronika Szczepaniak (kl. 3b) - wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Kadr na powiat turecki"
Weronika Szczepaniak (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Tęcza Foto"
Paulina Kwiatkowska (kl. 2b) - wyróżnienie
Wielkopolski Konkurs Fotograficzny "Piękno przyrody Wielkopolski"
Paulina Kwiatkowska (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Piestrzyński

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Kacper Czupryński (kl. 3b), Przemysław Gebler (kl. 3b),
Szymon Pietrzak (kl. 3a) - 1 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. M. Jesionek

Ogólnopolski Konkurs Filmowy "DEPL"
Konrad Szliwa (kl. 3a) - 2 miejsce
opiekun: p. M. Sobieracka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach XXVI Zlotu Szkół
Sienkiewiczowskich w Tczewie "Mural z Sienkiewiczem"
Weronika Szczepaniak (kl 3b) - 1 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Rejonowy Konkurs Plastyczny "Moje marzenia"
(Licem Plastyczne w Kościelcu)
Weronika Szczepaniak (kl. 3b) - 1 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Światło i cień. Kwiaty i ogrody"
Weronika Szczepaniak (kl. 3b) - nagroda
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
Weronika Szczepaniak (kl. 3b) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze jajko wielkanocne"
Ewa Stasiak (kl. 3a) - 3 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Norbert Graczyk (kl. 3a), Anna Graczyk (kl. 3a), Oliwia Bronowska (kl. 3a),
Jakub Gajewski (kl. 3a), Przemysław Gebler (kl. 3b), Kacper Czupryński (kl. 3b)
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Mateusz Ćwiek, Agnieszka Olas, Natalia Stepnowska (kl. 2a)
Mateusz Grzelak, Natalia Łyskanowska (kl. 2b)
wych. p. E. Czerwińska
Jakub Buda (kl. 3a)
wych. K. Włodarczyk
Filip Grzelewski, Katarzyna Stepnowska (kl. 3b)
wych. I. Krawczyk
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Kacper Czupryński, Oliwia Bronowska, Anna Graczyk, Ewa Stasiak
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Weronika Błaszczyk, Oliwia Bronowska, Anna Graczyk, Weronika Frącala,
Paulina Piasecka, Ewa Stasiak, Aleksandra Wutka,
opiekun: p. A. Szczecińska
SUKCESY SPORTOWE
3 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Weronika Błaszczyk, Weronika Frącala, Anna Graczyk, Iga Kaczmarek,
Agnieszka Olas, Iwona Pawlak, Ewa Stasiak, Natalia Stasiak, Kinga Szymczak, Gabriela Urbaniak, Natalia Górska, Katarzyna Zielonka
opiekun: p. W. Błażełek, p. J. Durka, p. J. Świerczyńska

3 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
3 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Piłce Koszykowej Chłopców
Oliwier Arent, Mateusz Ćwiek, Kacper Guziak, Igor Idzik, Marceli Jakubowski, Radosław Kos, Wiktor Kustosz, Oskar Rawiński, Mikołaj Rosiński,
Jakub Granos, Jan Szwankowski, Eryk Włodarczyk, Konrad Szymczak, Przemysław Gebler, Rafał Szadek, Adrian Pabiańczyk
opiekun: p. W. Błażełek, p. J. Durka, p. J. Świerczyńska
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Strona monitorowana przez Google.
Wróć do spisu treści