2016-2017 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

2016-2017

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Adrian Grzesiak (kl. 4a) - średnia 5,33
Dawid Ławniczak (kl. 4a) - średnia 5,25
Justyna Waśniewska (kl. 4a) - średnia 5,50
Natalia Wojtasik (kl. 4a) - średnia 5,58
Beata Kosobudzka (kl. 4b) - średnia 6,00
Martyna Milczarek (kl. 4b) - średnia 6,00
Adam Musialik (kl. 4b) - średnia 5,50
Martyna Wesołowska (kl. 4b) - średnia 6,00
Amelia Wiczewska (kl. 4b) - średnia 5,50
Konrad Kwiatkowski (kl. 5a) - średnia 5,75
Martyna Ignaczak (kl. 5a) - średnia 5,42
Alicja Jesionek (kl. 5a) - średnia 5,42
Paweł Stasiak (kl. 5a) - średnia 5,58
Martyna Dzikowska (kl. 5a) - średnia 5,42
Dominika Smolińska (kl. 5a) - średnia 5,50
Dominika Rawińska (kl. 5a) - średnia 5,58
Amelia Frątczak (kl. 5a) - średnia 5,25
Iga Cieślak (kl. 5b) - średnia 5,25
Aneta Gil (kl. 5b) - średnia 5,25
Daria Górna (kl. 5b) - średnia 5,25
Julia Kaczewiak (kl. 5b) - średnia 5,42
Gabriela Maciejewska (kl. 5b) - średnia 5,50
Julia Szablewska (kl. 5b) - średnia 5,25
Adrian Wodziński (kl. 5b) - średnia 5,25
Oliwia Adamiak (kl. 6a) - średnia 5,33
Wiktoria Dudek (kl. 6a) - średnia 5,58
Iga Kaczmarek (kl. 6a) - średnia 5,50
Dobrosława Kaliszak (kl. 6a) - średnia 5,50
Igosz Kustosz (kl. 6a) - średnia 5,42
Wiktor Gebler (kl. 6b) - średnia 5,50
Dawid Grubski (kl. 6b) - średnia 5,67
Justyna Młotkiewicz (kl. 6b) - średnia 5,50
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 6b) - średnia 5,58
Alicja Pawlak (kl. 6b) - średnia 5,58
Kinga Szymczak (kl. 6b) - średnia 5,25

Stypendium ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Dobrej
p. Zbigniewa Szwankowskiego:
Beata Kosobudzka (kl. 4b) - średnia 6,00, sukcesy w konkursach

Stypendium ufundowane przez p. Zbigniewa Smolińskiego:
Martyna Milczarek (kl. 4b) - średnia 6,00, sukcesy w konkursach
Martyna Wesołowska (kl. 4b) - średnia 6,00, sukcesy w konkursach
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Klaudia Bazan (kl. 4a) - średnia 5,00
Adrian Grzesiak (kl. 4a) - średnia 5,33
Dawid Ławniczak (kl. 4a) - średnia 5,25
Kacper Szczepaniak (kl. 4a) - średnia 5,00
Justyna Waśniewska (kl. 4a) - średnia 5,50
Karina Wielgórska (kl. 4a) - średnia 5,08
Natalia Wojtasik (kl. 4a) - średnia 5,58
Michał Janiszewski (kl. 4b) - średnia 5,33
Beata Kosobudzka (kl. 4b) - średnia 6,00
Martyna Milczarek (kl. 4b) - średnia 6,00
Adam Musialik (kl. 4b) - średnia 5,50
Martyna Wesołowska (kl. 4b) - średnia 6,00
Amelia Wiczewska (kl. 4b) - średnia 5,50
Konrad Kwiatkowski (kl. 5a) - średnia 5,75
Martyna Ignaczak (kl. 5a) - średnia 5,42
Alicja Jesionek (kl. 5a) - średnia 5,42
Paweł Stasiak (kl. 5a) - średnia 5,58
Martyna Dzikowska (kl. 5a) - średnia 5,42
Dominika Smolińska (kl. 5a) - średnia 5,50
Dominika Rawińska (kl. 5a) - średnia 5,58
Amelia Frątczak (kl. 5a) - średnia 5,25
Karolina Koszela (kl. 5a) - średnia 5,17
Żaneta Nowak (kl. 5a) - średnia 5,17
Iga Cieślak (kl. 5b) - średnia 5,25
Aneta Gil (kl. 5b) - średnia 5,25
Daria Górna (kl. 5b) - średnia 5,25
Mateusz Grzelewski (kl. 5b) - średnia 5,00
Julia Kaczewiak (kl. 5b) - średnia 5,42
Nikola Langowska (kl. 5b) - średnia 5,00
Gabriela Maciejewska (kl. 5b) - średnia 5,50
Julia Szablewska (kl. 5b) - średnia 5,25
Adrian Wodziński (kl. 5b) - średnia 5,25
Oliwia Adamiak (kl. 6a) - średnia 5,33
Wiktoria Dudek (kl. 6a) - średnia 5,58
Iga Kaczmarek (kl. 6a) - średnia 5,50
Dobrosława Kaliszak (kl. 6a) - średnia 5,50
Igor Kustosz (kl. 6a) - średnia 5,42
Aleksandra Chojnacka (kl. 6b) - średnia 5,08
Wiktor Gebler (kl. 6b) - średnia 5,50
Dawid Grubski (kl. 6b) - średnia 5,67
Nikola Miłosz (kl. 6b) - średnia 5,08
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 6b) - średnia 5,58
Justyna Młotkiewicz (kl. 6b) - średnia 5,50
Alicja Pawlak (kl. 6b) - średnia 5,58
Kinga Szymczak (kl. 6b) - średnia 5,25
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Igor Kustosz (kl. 6a) - finalista
Wiktor Gebler (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Górska

Ogólnopolska Olimpiada Matematyki "Olimpus"
Igor Kustosz (kl. 6a) - dyplom laureata (7 miejsce)
opiekun: p. D. Górska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Igor Kustosz (kl. 6a) - wyniki bardzo dobry
opiekun: p. D. Górska
Kalina Kośla (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Błażełek
Kamil Janiszewski (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus
Beata Kosobudzka (kl. 4b) - wyróżnienie
Martyna Milczarek (kl. 4b) - wyróżnienie
Martyna Wesołowska (kl. 4b) - wyróżnienie
Wiktor Gebler (kl. 6b) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Górska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Julia Kaczewiak (kl. 5b) - udział w etapie rejonowym
Konrad Kwiatkowski (kl. 5b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. B. Woźniak
Aleksandra Chojnacka (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Baranowska

Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego "Olimpus"
Martyna Wesołowska (kl. 4b) - dyplom laureata (7 miejsce),
dyplom "Omnibusa" - wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskich Olimpiadach Przedmiotowych
opiekun: p. D. Baranowska

XXI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Wiktoria Dudek (kl 6a) - finalista
opiekun: p. A. Baranowska
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 6b) - finalista
opiekun: p. E. Durka

XXIV Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa ..."
Oliwia Kaczmarek (kl. 2b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. G. Łukasik
Zofia Gierłowska (kl. 3c) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. A. Maciejewska
Natalia Wojtasik (kl. 4a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. A. Baranowska
Oskar Jagieła (kl. 5b) - udział w etapie rejonowym
Gabriela Maciejewska (kl. 5b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. B. Woźniak
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Krystian Kowalczyk (kl. 6a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. T. Marciniak

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Igor Kustosz (kl. 6a) - udział w etapie rejonowym
Iga Kaczmarek (kl. 6a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. K. Włodarczyk
Wiktor Gebler (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

X Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Hubert Makówka (kl. 2a) - nagroda
opiekun: p. M. Błażełek
Jakub Mżywa (kl. 3a) - nagroda
opiekun: p. D. Rozmus
Alicja Wlazło (kl. 1a) - wyróżnienie
opiekun: p. M. Sobieracka
Bartosz Kaczewiak (kl. 3a) - wyróżnienie
opiekun: p. D. Rozmus

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Wiktoria Dudek (kl. 6a), Dobrosława Kaliszak (kl. 6a), Maciej Gil (kl. 6a), Wiktor Gebler (kl. 6b) - I miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. M. Osińska

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej
Maria Gajewska (kl. 2a) - nagroda
opiekun: p. M. Błażełek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa"
Żaneta Nowak (kl. 5a) - 3 miejsce w etapie regionalnym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

VI Przegląd Taneczny "W sercu taniec" w Stemplewie
I miejsce dla zespołu "Dobra Dance"
Maria Gajewska, Kalina Kośla, Łucja Łukaszczyk, Oliwia Łukaszczyk, Laura Łukaszczyk, Zuzanna Rosiak (kl. 2a), Kinga Sypniewska, Anastazja Borusiak, Natasza Glinkowska (kl. 2c)
opiekunowie: p. M. Błażełek, p. I. Śmieja

IV Szkolny Konkurs Wiedzowy "Omnibusek"
Alicja Mila (kl. 1a) - laureat
opiekun: p. M. Sobieracka
Hubert Makówka (kl. 2a) - laureat
opiekun: p. M. Błażełek
Zofia Gierłowska (kl. 3c) - laureat
opiekun: p. A. Maciejewska
100% FREKWENCJA
Igor Frątczak, Dawid Wichowski, Alicja Wlazło (kl. 1a)
wych. p. M. Sobieracka
Laura Łukaszczyk, Oliwia Łukaszczyk (kl. 2a)
wych. p. M. Błażełek
Oliwia Kaczmarek, Konrad Kosowski, Hubert Gebler (kl. 2b)
wych. p. G. Łukasik
Kacper Sikorski (kl. 3a)
wych. p. D. Rozmus
Katarzyna Pacześna, Sara Szwankowska, Rozalia Dembowiecka (kl. 3b)
wych. p. I. Krajewska
Natalia Wojtasik (kl. 4a)
wych. p. A. Baranowska
Rafał Heresztyn, Michał Janiszewski, Martyna Wesołowska (kl. 4b)
wych. p. D. Górska
Amelia Frątczak, Dominika Rawińska (kl. 5a)
wych. p. M. Jesionek
Michał Czelusta, Jakub Heresztyn, Mateusz Olas, Adrian Wodziński (5b)
wych. p. E. Szczepańska
Iga Kaczmarek (kl. 6a)
wych. p. B. Bartosik
Natalia Górska, Mateusz Jazienicki, Agnieszka Młotkiewicz,
Justyna Młotkiewicz (kl. 6b); wych. p. E. Durka
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców
3 miejsce
Jakub Czerniak, Wiktor Gebler, Maciej Gil, Dawid Grubski, Konrad Kołuda, Jakub Kowalski, Kacper Krawczyk, Igor Kustosz, Igor Wielgórski, Michał Sypniewski
opiekun: p. B. Bartosik

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
2 miejsce
Oliwia Adamiak, Aleksandra Chojnacka, Natalia Górska, Dobrosława Kaliszak, Nikola Miłosz, Alicja Pawlak, Iwona Pawlak, Marta Piasecka, Wiktoria Stasiak, Kinga Szymczak, Gabriela Urbaniak, Wioleta Ziętek
opiekun: p. W. Błażełek
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Dobrosława Kaliszak, Alicja Pawlak, Kinga Stasiak, Natalia Górska, Nikola Miłosz, Wioleta Ziętek
opiekun: p. B. Woźniak
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Oliwier Arent (kl. 1a) - średnia 5,43
Mateusz Ćwiek (kl. 1a) - średnia 6,00
Andżelika Dzikowska (kl. 1b) - średnia 5,00
Andżelika Grzesiak (kl. 1b) - średnia 5,21
Kinga Stasiak (kl. 1b) - średnia 5,07
Julia Wertlewska (kl. 1b) - średnia 5,29
Kacper Czupryński (kl. 2b) - średnia 5,00
Oliwia Karbowa (kl. 2b) - średnia 5,07
Joanna Jałkiewicz (kl. 3a) - średnia 5,50
Julia Kaczmarek (kl. 3a) - średnia 5,06
Julia Kropidłowska (kl. 3a) - średnia 5,22
Jakub Bartosik (kl. 3b) - średnia 5,00
Karolina Dróżdż (kl. 3b) - średnia 5,39
Klaudia Gardzielik (kl. 3b) - średnia 5,06
Oliwia Jagieła (kl. 3b) - średnia 5,11
Kinga Janiak (kl. 3b) - średnia 5,61
Kinga Jesionek (kl. 3b) - średnia 5,78
Daria Kowalczewska (kl. 3b) - średnia 5,50
Patrycja Zasiadczyk (kl. 3b) - średnia 5,61

Stypendium ufundowane przez radną Sejmiku Województwa
Wielkopolskiego p. Annę Majdę:
Anna Graczyk (kl 2a) - tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie
Wiedzy o Wielkopolsce

Stypendium ufundowane przez Przewodniczącego Rady Powiatu
Tureckiego p. Tadeusza Geblera:
Mateusz Ćwiek (kl. 1a) - średnia 6,00

Stypendium ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Dobrej
p. Zbigniewa Szwankowskiego:
Klaudia Gardzielik (kl. 3b) - liczne sukcesy sportowe

Stypendium sportowe:
Klaudia Gardzielik, Karolina Dróżdż, Wiktoria Kin, Patrycja Idzik - 5 m.
w Finale Wojewódzkim Wielkopolskiego Turnieju Orlika w Koszykówce
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Oliwier Arent (kl. 1a) - średnia 5,43
Mateusz Ćwiek (kl. 1a) - średnia 6,00
Andżelika Dzikowska (kl. 1b) - średnia 5,00
Andżelika Grzesiak (kl. 1b) - średnia 5,21
Kinga Stasiak (kl. 1b) - średnia 5,07
Julia Wertlewska (kl. 1b) - średnia 5,29
Anna Graczyk (kl. 2a) - średnia 5,07
Kacper Czupryński (kl. 2b) - średnia 5,00
Oliwia Karbowa (kl. 2b) - średnia 5,07
Joanna Jałkiewicz (kl. 3a) - średnia 5,50
Julia Kaczmarek (kl. 3a) - średnia 5,06
Julia Kropidłowska (kl. 3a) - średnia 5,22
Jakub Bartosik (kl. 3b) - średnia 5,00
Karolina Dróżdż (kl. 3b) - średnia 5,39
Klaudia Gardzielik (kl. 3b) - średnia 5,06
Oliwia Jagieła (kl. 3b) - średnia 5,00
Kinga Janiak (kl. 3b) - średnia 5,56
Kinga Jesionek (kl. 3b) - średnia 5,75
Daria Kowalczewska (kl. 3b) - średnia 5,44
Patrycja Zasiadczyk (kl. 3b) - średnia 5,56
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW
BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE ZACHOWANIE ORAZ SUKCESY W KONKURSACH
DLA RODZICÓW UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM
Jakub Bartosik, Klaudia Gardzielik, Kacper Guziak, Karolina Dróżdż, Patrycja Idzik, Oliwia Jagieła, Joanna Jałkiewicz, Kinga Janiak, Kinga Jesionek,
Julia Kaczmarek, Wiktoria Kin, Daria Kowalczewska, Julia Kropidłowska, Patrycja Olszewska, Patrycja Zasiadczyk
SUKCESY W ZAWODACH SPORTOWYCH
Klaudia Gardzielik, Karolina Dróżdż, Justyna Gogolewska, Patrycja Idzik, Wiktoria Kin
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Anna Graczyk (kl. 2a) - laureat
Mateusz Ćwiek (kl. 1a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Kinga Janiak (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Karolina Dróżdż (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
Kinga Janiak (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Kinga Jesionek (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
Daria Kowalczewska (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Daria Kowalczewska (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. G. Pająk

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Kinga Jesionek (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. I. Krawczyk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Mateusz Ćwiek (kl. 1a) - wyróżnienie
Wiktor Kustosz (kl. 1b) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Krawczyk
Jakub Gajewski (kl. 2a) - wyróżnienie
Ewa Stasiak (kl. 2a) - wyróżnienie
opiekun: p. I. Chwiałkowska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Mateusz Ćwiek (kl. 1a) - laureat (5 miejsce) z matematyki
opiekun: p. I. Krawczyk
Karolina Dróżdż (kl. 3b) - laureat (9 miejsce) z j. angielskiego
opiekun: p. E. Hnatów

VIII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka
"Całej Ziemi jednym objąć nie można uściskiem" -
część fotograficzna
Kinga Janiak (kl. 3b) - 1 nagroda
Zuzanna Łyskanowska (kl. 3a) - 3 nagroda
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Konkurs Recytatorski im. ks. Twardowskiego
Klaudia Gardzielik (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. E. Górska
VIII Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny MODN
Daria Kowalczewska (kl. 3b) - 2 miejsce
Kinga Jesionek (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Konkurs Geograficzny "Znaszli swój kraj?" LO Turek
Kinga Jesionek (3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

XIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny
Kacper Czupryński (kl. 2b), Jakub Gajewski (kl. 2a), Anna Graczyk
(kl. 2a), Weronika Szczepaniak (kl. 2b), Sandra Ziętek (kl. 2b)
2 miejsce drużynowo
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Klaudia Gardzielik (kl. 3b) - 1 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Festiwal Piosenki Religijnej "Śpiewajmy dla Jana Pawła II"
Klaudia Gardzielik (kl. 3b), Karolina Dróżdż (kl. 3b), Joanna Jałkiewicz
(kl. 3a), Karolina Olszewska (kl. 3a) - 3 miejsce zespołowo
opiekun: p. M. Jesionek

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Bądźmy zdrowi"
Andżelika Dzikowska (kl. 1b) - 3 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"
Weronika Szczepaniak (kl. 2b) - 2 miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach XXV Jubileuszowego
Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich w Puławach
Monika Makówka (kl 2b) - wyróżnienie
opiekun: p. J. Piestrzyńska

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Jakub Czupryński (kl. 1a), Kacper Czupryński (kl. 2b),
Przemysław Gebler (kl. 2b) - I miejsce w etapie powiatowym
opiekun: p. M. Osińska

X Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
Kacper Czupryński (kl. 2b) - udział w etapie diecezjalnym
Anna Graczyk (kl. 2a) - udział w etapie dekanalnym
Sandra Ziętek (kl. 2b) - udział w etapie dekanalnym
opiekun: p. P. Janicki

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Klaudia Gardzielik, Karolina Dróżdż, Joanna Jałkiewicz, Karolina
Olszewska, Julita Jesionek, Justyna Gogolewska, Julia Kaczmarek,
Wiktoria Kin, Agnieszka Krysztofowicz, Gabriela Kwiatkowska,
Zuzanna Łyskanowska, Klaudia Młotkiewicz, Kamila Pawlak
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Mateusz Ćwiek, Agnieszka Olas (kl. 1a)
wych. p. E. Czerwińska
Natalia Łyskanowska (kl. 1b)
wych. p. D. Wypiór
Jakub Buda (kl. 2a)
wych. p. K. Włodarczyk
Przemysław Gebler, Filip Grzelewski (kl. 2b)
wych. p. I. Krawczyk
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Klaudia Gardzielik, Karolina Dróżdż, Wiktoria Kin,
Damian Kaźmierczak, Nikola Taborek, Zuzanna Łyskanowska
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Justyna Gogolewska, Agnieszka Krysztofowicz, Zuzanna Łyskanowska
opiekun: p. M. Latańska
SUKCESY SPORTOWE
Karolina Dróżdż, Klaudia Gardzielik, Patrycja Idzik, Wiktoria Kin,
Justyna Gogolewska, Oliwia Jagieła, Weronika Frącala,
Anna Graczyk, Julita Jesionek, Julia Kropidłowska,
Gabriela Kwiatkowska, Klaudia Młotkiewicz, Patrycja Zasiadczyk

Oliwier Arent, Mateusz Ćwiek, Hubert Frącala, Sebastian Gebler,
Kacper Golba, Bartosz Gręzicki, Radosław Kos, Wiktor Kustosz,
Dominik Kwiatkowski, Mikołaj Rosiński, Jan Szwankowski,
Konrad Szymczak, Damian Kaźmierczak

opiekunowie: p. B. Bartosik, p. W. Błażełek, p. J. Durka
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści