2014-2015 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej

Przejdź do treści

Menu główne:

2014-2015

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁA PODSTAWOWA
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,20)
Oliwia Adamiak (kl 4a) - średnia 5,42
Kamil Antosik (kl. 4a) - średnia 5,42
Wiktoria Dudek (kl. 4a) - średnia 5,67
Iga Kaczmarek (kl. 4a) - średnia 5,33
Dobrosława Kaliszak (kl. 4a) - średnia 5,33
Igor Kustosz (kl. 4a) - średnia 5,58
Aleksandra Chojnacka (kl. 4b) - średnia 5,25
Wiktor Gebler (kl. 4b) - średnia 5,75
Dawid Grubski (kl. 4b) - średnia 5,83
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 4b) - średnia 5,33
Justyna Młotkiewicz (kl. 4b) - średnia 5,33
Alicja Pawlak (kl. 4b) - średnia 5,25
Kinga Szymczak (kl. 4b) - średnia 5,33
Oliwier Arent (kl. 5a) - średnia 5,42
Mateusz Ćwiek (kl. 5a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 5a) - średnia 5,50
Andżelika Dzikowska (kl. 5b) - średnia 5,42
Paulina Górczyńska (kl. 5b) - średnia 5,33
Andżelika Grzesiak (kl. 5b) - średnia 5,58
Kacper Guziak (kl. 5b) - średnia 5,33
Kinga Stasiak (kl. 5b) - średnia 5,58
Martyna Wałowska (kl. 5b) - średnia 5,25
Kacper Czupryński (kl. 6a) - średnia 5,50
Przemysław Gebler (kl. 6a) - średnia 5,33
Oliwia Karbowa (kl. 6a) - średnia 5,25
Aleksandra Kowalska (kl. 6a) - średnia 5,33
Oliwia Witkowska (kl. 6a) - średnia 5,58
Anna Graczyk (kl. 6a) - średnia 5,25
Krystian Świętochowski (kl. 6b) - średnia 5,25

Stypendium za szczególne osiągnięcia:
Wiktoria Dudek (kl. 4a) - laureat Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Stypendium ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Dobrej
p. Zbigniewa Szwankowskiego:
Mateusz Ćwiek (kl. 5a) - wysokie wyniki w nauce, konkursy
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Oliwia Adamiak (kl 4a) - średnia 5,42
Kamil Antosik (kl. 4a) - średnia 5,42
Wiktoria Dudek (kl. 4a) - średnia 5,67
Iga Kaczmarek (kl. 4a) - średnia 5,33
Dobrosława Kaliszak (kl. 4a) - średnia 5,33
Igor Kustosz (kl. 4a) - średnia 5,58
Aleksandra Chojnacka (kl. 4b) - średnia 5,25
Wiktor Gebler (kl. 4b) - średnia 5,75
Dawid Grubski (kl. 4b) - średnia 5,83
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 4b) - średnia 5,33
Justyna Młotkiewicz (kl. 4b) - średnia 5,33
Alicja Pawlak (kl. 4b) - średnia 5,25
Kinga Szymczak (kl. 4b) - średnia 5,33
Gabriela Urbaniak (kl. 4b) - średnia 5,00
Oliwier Arent (kl. 5a) - średnia 5,42
Mateusz Ćwiek (kl. 5a) - średnia 6,00
Marta Krawczyk (kl. 5a) - średnia 5,50
Andżelika Dzikowska (kl. 5b) - średnia 5,42
Paulina Górczyńska (kl. 5b) - średnia 5,33
Andżelika Grzesiak (kl. 5b) - średnia 5,58
Kacper Guziak (kl. 5b) - średnia 5,33
Kinga Stasiak (kl. 5b) - średnia 5,58
Martyna Wałowska (kl. 5b) - średnia 5,25
Kacper Czupryński (kl. 6a) - średnia 5,50
Przemysław Gebler (kl. 6a) - średnia 5,33
Oliwia Karbowa (kl. 6a) - średnia 5,25
Aleksandra Kowalska (kl. 6a) - średnia 5,33
Oliwia Witkowska (kl. 6a) - średnia 5,58
Weronika Frącala (kl. 6b) - średnia 5,17
Jakub Gajewski (kl. 6b) - średnia 5,08
Anna Graczyk (kl. 6b) - średnia 5,25
Ewa Stasiak (kl. 6b) - średnia 5,00
Krystian Świętochowski (kl. 6b) - średnia 5,25
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Krystian Świętochowski (kl. 6b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. B. Woźniak

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
udział w etapie rejonowym
Mateusz Ćwiek (kl. 5a) - opiekun: p. D. Górska
Jakub Gajewski (kl. 6b) - opiekun: p. D. Górska
Kacper Czupryński (kl. 6a) - opiekun: p. I. Krawczyk
Przemysław Gebler (kl. 6a) - opiekun: p. I. Krawczyk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
wynik bardzo dobry
Martyna Wesołowska (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka
Igor Kustosz (kl. 4a) - opiekun: p. D. Górska
wyróżnienia
Beata Kosobudzka (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka
Martyna Milczarek (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka
Magdalena Kos (kl. 3b) - opiekun: p. M. Błażełek
Wiktoria Dudek (kl. 4a) - opiekun: p. D. Górska
Mateusz Ćwiek (kl. 5a) - opiekun: p. D. Górska
Wiktor Gebler (kl. 5b) - opiekun: p. D. Górska
Wiktor Kustosz (kl. 5b) - opiekun: p. D. Górska
Jakub Gajewski (kl. 6b) - opiekun: p. D. Górska

XIX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Wiktoria Dudek (kl. 4a) - laureat
opiekun: p. E. Durka
Anna Graczyk (kl. 6b) - finalista
opiekun: p. J. Durka
Igor Kustosz (kl. 4a) - udział w etapie rejonowym
Alicja Pawlak (kl. 4b) - udział w etapie rejonowym
Mateusz Ćwiek (kl. 5a) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. E. Durka

XXIII Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski
"Czerwieńcie, zieleńcie się słowa ..."
Dominika Smolińska (kl. 3a) - nagroda
opiekun: p. G. Łukasik
Nikola Langowska (kl. 3b) - nagroda w el. rejonowych
opiekun: p. M. Błażełek
udział w etapie rejonowym
Oskar Jagieła (kl. 3b) - opiekun: p. M. Błażełek
Paulina Górczyńska (kl. 5b) - opiekun: p. B. Woźniak
Weronika Frącala (kl. 6b) - opiekun: p. B. Woźniak
Krystian Świętochowski (kl. 6b) - opiekun: p. B. Woźniak

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
1 miejsce w etapie powiatowym
udział w finale wojewódzkim - 15 miejsce na 31 start. drużyn
Aleksandra Kowalska, Oliwia Witkowska, Kacper Czupryński, Przemysław Gebler (kl. 6a)
opiekun: p. M. Osińska
XII Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Jakub Gajewski (kl. 6b) - 1 miejsce
opiekun: p. D. Górska

XVIII Wielkopolski Konkurs Recytatorski "Wierszydełko"
Dominika Smolińska (kl. 3a) - udział
opiekun: p. G. Łukasik

VIII edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Szymon Antosik (kl. 1b) - nagroda główna (100% pkt)
opiekun: p. I. Krajewska
Jakub Mżywa (kl. 1a) - nagroda; opiekun: p. D. Rozmus
wyróżnienia
Bartosz Kaczewiak (kl. 1a) - opiekun: p. D. Rozmus
Maria Śmigielska (kl. 1b) - opiekun: p. I. Krajewska
Martyna Milczarek (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka
Beata Kosobudzka (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka
Michał Janiszewski (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka
Martyna Wesołowska (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka
Karolina Zielińska (kl. 2b) - opiekun: p. M. Sobieracka

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek"
Beata Kosobudzka (kl. 2b) - dyplom laureata
Martyna Milczarek (kl. 2b) - dyplom laureata
Martyna Wesołowska (kl. 2b) - dyplom laureata
Amelia Wiczewska (kl. 2b) - dyplom laureata
Karolina Zielińska (kl. 2b) - dyplom laureata
opiekun: p. M. Sobieracka

II szkolny konkurs wiedzowy "Omnibusek"
Martyna Wesołowska (kl. 2b) - laureat
opiekun: p. M. Sobieracka
Nikola Langowska (kl. 3b) - laureat
opiekun: p. M. Błażełek

Powiatowy konkurs plastyczny "Palić, nie palić - oto jest
pytanie"
Agnieszka Olas (kl. 5a) - 2 miejsce
opiekun: p. J. Piestrzyńska

XIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
Alicja Pawlak (kl. 4b) - 3 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej "Anioły"
wyróżnienie dla zespołu "Dobrasy 2"
Martyna Milczarek, Dominika Smolińska, Alicja Jesionek,
Nikola Langowska, Iga Cieślak, Martyna Dzikowska,
Julia Kaczewiak, Wiktoria Gabryś, Gabriela Maciejewska
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Emilia Heresztyn (kl. 1a), wych. p. D. Rozmus
Kamil Szczepaniak (kl. 1a), wych. p. D. Rozmus
Bartosz Dzikowski (kl. 1b), wych. p. I. Krajewska
Kacper Szczepaniak (kl. 2a), wych. p. J. Piekarska
Natalia Wojtasik (kl. 2a), wych. p. J. Piekarska
Rafał Heresztyn (kl. 2b), wych. p. M. Sobieracka
Martyna Dzikowska (kl. 3a), wych. p. G. Łukasik
Amelia Frątczak (kl. 3a), wych. p. G. Łukasik
Konrad Kwiatkowski (kl. 3a), wych. p. G. Łukasik
Mateusz Olas (kl. 3b), wych. p. M. Błażełek
Mikołaj Jazienicki (kl. 3b), wych. p. M. Błażełek
Igor Kustosz (kl. 4a), wych. p. B. Bartosik
Mateusz Jazienicki (kl. 4b), wych. p. E. Durka
Agnieszka Młotkiewicz (kl. 4b), wych. p. E. Durka
Justyna Młotkiewicz (kl. 4b), wych. p. E. Durka
Dominika Badowska (kl 5a), wych. p. M. Osińska
Agnieszka Olas (kl. 5a), wych. p. M. Osińska
Wiktor Kustosz (kl. 5b), wych. p. D. Wypiór
Kinga Stasiak (kl. 5b), wych. p. D. Wypiór
SUKCESY SPORTOWE
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
2 miejsce
Anna Graczyk, Weronika Błaszczyk, Weronika Frącala,
Oliwia Witkowska, Oliwia Bronowska, Aleksandra Gabryś,
Aleksandra Wutka, Izabela Iglikowska, Ewa Stasiak,
Natalia Mielcarek, Martyna Wałowska, Agnieszka Olas
opiekun: p. B. Bartosik

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców
5 miejsce
Krystian Świętochowski, Eryk Włodarczyk, Radosław Kos,
Jan Szwankowski, Kacper Kowalczyk, Przemysław Gebler,
Jakub Korzepa, Konrad Szymczak, Kacper Guziak, Oliwier Arent,
Mikołaj Rosiński, Wiktor Kustosz, Mateusz Ćwiek
opiekunowie: p. B. Bartosik, p. W. Błażełek, p. J. Durka
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Oliwia Bronowska, Kacper Czupryński, Weronika Frącala, Anna Graczyk,
Aleksandra Kowalska, Oliwia Witkowska, Aleksandra Wutka
opiekun: p. B. Woźniak
GIMNAZJUM
STYPENDIUM NAUKOWE (średnia - od 5,00)
Jakub Guziak (kl. 1a) - średnia 5,07
Joanna Jałkiewicz (kl. 1a) - średnia 5,71
Julia Kaczmarek (kl. 1a) - średnia 5,00
Julia Kropidłowska (kl. 1a) - średnia 5,21
Jakub Bartosik (kl. 1b) - średnia 5,00
Karolina Dróżdż (kl. 1b) - średnia 5,43
Klaudia Gardzielik (kl. 1b) - średnia 5,29
Oliwia Jagieła (kl. 1b) - średnia 5,00
Kinga Janiak (kl. 1b) - średnia 5,64
Kinga Jesionek (kl. 1b) - średnia 5,86
Daria Kowalczewska (kl. 1b) - średnia 5,43
Patrycja Zasiadczyk (kl. 1b) - średnia 5,64
Patrycja Pawicka (kl. 2a) - średnia 5,44
Julia Śmigielska (kl. 2b) - średnia 5,69
Weronika Stasiak (kl. 3a) - średnia 5,33
Aleksander Ignaczak (kl. 3b) - średnia 5,33
Bartosz Ignaczak (kl. 3b) - średnia 5,39
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - średnia 5,89
Paulina Młotkiewicz (kl. 3b) - średnia 5,22
Ewelina Owczarek (kl. 3b) - średnia 5,00
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - średnia 5,28
Damian Trzmielewski (kl. 3b) - średnia 5,89

Stypendium za szczególne osiągnięcia:
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - laureat Woj. Konkursu Chemicznego
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - finalista Woj. Konkursu Geograf.
Damian Trzmielewski (kl. 3b) - finalista Woj. Konkursu Histor.
Julia Gebler (kl. 2b) - wielokrotne sukcesy sportowe

Stypendium ufundowane przez radną Sejmiku Wielkopolskiego
p. Annę Majdę:
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - największe osiągnięcia w szkole

Stypendium ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Dobrej
p. Zbigniewa Szwankowskiego:
Julia Gebler (kl. 2b) - najlepszy sportowiec gimnazjum
NAGRODY ZA WYNIKI W NAUCE (średnia - od 5,00)
Jakub Guziak (kl. 1a) - średnia 5,07
Joanna Jałkiewicz (kl. 1a) - średnia 5,71
Julia Kaczmarek (kl. 1a) - średnia 5,00
Julia Kropidłowska (kl. 1a) - średnia 5,21
Jakub Bartosik (kl. 1b) - średnia 5,00
Karolina Dróżdż (kl. 1b) - średnia 5,43
Klaudia Gardzielik (kl. 1b) - średnia 5,29
Oliwia Jagieła (kl. 1b) - średnia 5,00
Kinga Janiak (kl. 1b) - średnia 5,64
Kinga Jesionek (kl. 1b) - średnia 5,86
Daria Kowalczewska (kl. 1b) - średnia 5,43
Patrycja Zasiadczyk (kl. 1b) - średnia 5,64
Patrycja Pawicka (kl. 2a) - średnia 5,44
Julia Śmigielska (kl. 2b) - średnia 5,69
Weronika Stasiak (kl. 3a) - średnia 5,33
Aleksander Ignaczak (kl. 3b) - średnia 5,33
Bartosz Ignaczak (kl. 3b) - średnia 5,39
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - średnia 5,89
Paulina Młotkiewicz (kl. 3b) - średnia 5,22
Ewelina Owczarek (kl. 3b) - średnia 5,00
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - średnia 5,28
Damian Trzmielewski (kl. 3b) - średnia 5,89
LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW
BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE I WZOROWE ZACHOWANIE,
SUKCESY W KONKURSACH LUB ZAWODACH SPORTOWYCH DLA RODZICÓW UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH GIMNAZJUM
Weronika Stasiak, Lena Antczak, Aleksander Ignaczak, Bartosz Ignaczak, Kinga Janicka,
Mateusz Milczarek, Paulina Młotkiewicz, Ewelina Owczarek, Jakub Pietruszewski, Damian Trzmielewski
NAGRODY ZA SUKCESY W KONKURSACH, OLIMPIADACH
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - laureat
Damian Trzmielewski (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. G. Pająk

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Damian Trzmielewski (kl. 3b) - finalista
opiekun: p. E. Durka

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - finalista
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
Damian Trzmielewski (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Piestrzyński

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. I. Krawczyk

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Aleksander Ignaczak (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. D. Wypiór

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - udział w etapie rejonowym
opiekun: p. M. Klata

Wojewódzki Konkurs Geograficzny "Obieżyświat"
Mateusz Milczarek, Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

XIX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Kinga Janiak (kl. 1b) - finalistka
opiekun: p. E. Durka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Szymon Michalak (kl. 2b) - wyróżnienie
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - wyróżnienie
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Olimpus"
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - tytuł laureata z chemii
(4 miejsce) - opiekun: p. G. Pająk
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - tytuł laureata z matematyki
(15 miejsce) - opiekun: p. I. Krawczyk
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - tytuł laureata z j. angielskiego
(15 miejsce) - opiekun: p. M. Klata
XII Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę"
Kinga Jesionek (kl. 1b) - 2 miejsce
opiekun: p. I. Krawczyk
Aleksandra Kopacka (kl. 2a) - 3 miejsce
opiekun: p. I. Krawczyk

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
1 miejsce w etapie powiatowym
udział w finale wojewódzkim - 7 miejsce na 31 start. drużyn
Julia Gebler, Michał Jesionek, Kamil Turliński (kl. 1b)
opiekun: p. M. Osińska

IX Powiatowy Konkurs Geograficzny "Znaszli swój kraj"
w LO w Turku
Mateusz Milczarek (kl. 3b) - 1 miejsce
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - 3 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny MODN
Jakub Pietruszewski (kl. 3b) - 1 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

XI Powiatowy Konkurs Ekologiczny
1 miejsce (drużynowo)
Julia Śmigielska, Ewelina Owczarek, Paulina Młotkiewicz,
Aleksander Ignaczak, Bartosz Ignaczak
opiekun: p. D. Piestrzyński

Powiatowy konkurs fotograficzny
"Kapliczki Maryjne Powiatu Tureckiego"
Aleksandra Kopacka (kl. 2a) - 2 miejsce
opiekun: p. D. Piestrzyński

XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Klaudia Gardzielik (kl. 1b) - 3 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

XI Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej
Klaudia Gardzielik (kl. 1b) - 3 miejsce
opiekun: p. M. Jesionek

Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Włocławskiej
Julia Śmigielska (kl. 2b) - udział w etapie diecezjalnym
opiekun: p. P. Janicki

Chór szkolny (zakończenie pracy)
Ewelina Owczarek, Mateusz Milczarek
opiekun: p. M. Jesionek
100% FREKWENCJA
Dawid Ciesielski (kl. 1a), wych. p. E. Górska
Damian Trzmielewski (kl. 3b), wych. p. I. Krawczyk
AKTYWNA PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM
Mateusz Milczarek, Weronika Stasiak, Ewelina Owczarek,
Sylwia Pajor, Paulina Młotkiewicz, Karolina Idzik, Filip Borycki
opiekun: p. D. Piestrzyński
AKTYWNA PRACA W SKLEPIKU SZKOLNYM
Lena Antczak, Ewelina Owczarek,
Paulina Młotkiewicz, Magdalena Frącala
opiekun: p. M. Latańska
SUKCESY SPORTOWE
Julia Gebler
1 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
1 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Rejonu w LA
8 miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Wielkopolski
opiekun: p. J. Świerczyńska

Angelika Pacześna
3 miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
udział w Mistrzostwach Rejonu w LA
opiekun: p. J. Świerczyńska

Krystian Wutka
2 miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu w LA
udział w Mistrzostwach Rejonu w LA
opiekun: p. W. Błażełek

Sztafeta 4x100 m dziewcząt
Klaudia Gardzielik, Natalia Stefaniak, Klaudia Młotkiewicz,
Julia Gebler, Weronika Olas
2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA
2 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w LA
11 miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w LA
opiekun: p. J. Świerczyńska

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
2 miejsce
Paulina Młotkiewicz, Angelika Pacześna, Sylwia Pajor, Agata Kurek, Natalia Stefaniak, Julia Gebler, Oliwia Kacprzak, Klaudia Gardzielik, Oliwia Jagieła, Kinga Jesionek
opiekun: p. J. Świerczyńska, p. B. Bartosik

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
1 miejsce
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
3 miejsce
Julia Gebler, Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin, Agata Kurek, Natalia Stefaniak, Angelika Pacześna, Ewelina Owczarek, Magdalena Frącala, Lena Antczak, Aleksandra Bodlak, Paulina Młotkiewicz
opiekun: p. J. Świerczyńska

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
2 miejsce
Jakub Olas, Łukasz Kaczewiak, Bartłomiej Śmieja, Adrian Tomczyk, Krystian Wutka, Andrzej Zasiadczyk, Patryk Wypiorczyk, Kacper Zgoliński Adrian Skonieczka, Bartosz Gręzicki, Bartłomiej Sławik
opiekun: p. W. Błażełek
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
3 miejsce
Wiktoria Kin, Klaudia Gardzielik, Julia Gebler, Natalia Stefaniak,
Agata Kurek, Magdalena Frącala, Paulina Młotkiewicz, Ewelina Owczarek, Angelika Pacześna, Oliwia Kacprzak, Lena Antczak, Justyna Gogolewska, Weronika Olas
opiekun: p. J. Świerczyńska

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
pod hasłem "Narkotykom stop"
1 miejsce
Natalia Stefaniak, Julia Gebler, Klaudia Gardzielik, Wiktoria Kin,
Gabriela Kwiatkowska, Oliwia Kacprzak, Paulina Młotkiewicz
opiekun: p. J. Świerczyńska
Strona monitorowana przez Google.
© Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej. Wszelkie materiały zastrzeżone.
Witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego